Відгуки

  1. Sasha Fechka ★☆☆☆☆

    Просто ужасне відділення! Посилку яка оплачена і позачергова, потрібно чекати в черзі 40 хв, також хамовиті працівники! Єкономія на доставці тих нервів не варта, краще замовити на нову пошту за 2 хв вибрав і пішов.

  2. Viktor Orlovskyi ★★☆☆☆

    Жахливий запах плісняви! Це шкідливо для здоров'я!! Зробіть обробку чи ремонт, люди добрі!!! Працівники герої, що тут працюють, себе не жаліють!!!!! Дуже прикро за них...

  3. Anastasia Voronina ★★★☆☆

    Робітниці привітні, але іноді здається, що вони більше розмовляють, ніж працюють. Втім, як виявляється, це вони розважають розмовою відвідувача, доки їх повільне програмне забезпечення обробляє запит. Сьогоднішню пошту розберуть в кращому випадку завтра, тож приходьте не раніше наступного дня після отримання повідомлення. Коли вимикають світло - краще взагалі не приходити - тоді там нічого не встигають, не знаходять і всіх посилають на "приходьте колись потім". Коли до них приїздить кур'єр, щоб забрати пошту з відділення - тут теж нема чого ловити. Всі робітники будуть зайняті лише цим кур'єром. В кращому випадку інших відвідувачів обслуговуватиме одна, але весь час скаржитиметься, що це не її обов'язок і їй за це не платять... Загалом, рівень сервісу дуууже залежить від часу доби / відключень електрики / магнітних бурь та того, чи добре виспались робітниці. Та це таки краще за Міст Експрес, де "вам посилка, тільки я вам її не віддам" і пропонують прийти ще раз, не тоді, коли вам буде зручно, а коли це буде зручно адміністратору; або везуть в неправильне місто і дзвонять "ви де? я на місті. вас немає."

  1. Hanna Alzoba ★★★★★

    Була налаштована рішуче, запаслась часом, начитавшись відгуків) була черга десь 5-6 людей, 1 чоловік був на 1 касі, всі інші - на другій. За 5 хвилин отримала свої документи! Так, приміщення стареньке, мало повітря, але то все дрібня в порівнянні з тим, що по факту все пройшло швидко й якісно

  2. Elena Kamentsa ★★★★★

    Хочу щиро подякувати всім працівникам даного відділення за прекрасне оперативне обслуговування, доброзичливість до клієнтів. Особливо хочу відмітити операторів Любов Байсу та Малюк Єлізавету за компетентність в роботі та швидке реагування на запити клієнтів! Доволі часто звертаюсь саме в це відділення, бо отримую позитивні емоції від спілкування з працівниками та отримую хороший результат! Дякую вам за вашу роботу!!!

  3. Елена Ивановна ★★★★★

    Прекрасне та уважне обслуговування. Спасибі)

  1. Илья Смирнов ★★★★★

    У деякому плані краще ніж Нова Пошта

  2. Snizhana Gordeychuk ★☆☆☆☆

    Жахливе обслуговування, персованал просто відмовляється від своєї роботи , шукаючи завжди відмовки. Дуже погане ставлення до клієнтів!!!!!

  3. Maksym Mych ★☆☆☆☆

    Часто посеред дня потрапляю на "прийом пошти", коли жіночки сидять, щось заповнюють у зошиті і відмовляються обслуговувати. Радять почекати або "погуляти" 15-20хв

  1. Виктор Горький ★★★★★

    Дуже милі дівчата там працюють)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Укрпошта?

Укрпошта знаходиться за адресою вулиця Добролюбова 6, 88017 Ужгород, Закарпатська область, Україна

Який номер телефону Укрпошта?

Зв'язатися з Укрпошта можна за номером телефону +38 (080) 030-05-45

Як можна дістатися до Укрпошта?

Дістатися до Укрпошта можна за посиланням

Advertisements