Тільки позитивні емоції! Світло 24 години, гаряча вода, опалення таке, що відчиняла вікно), інтернет. Якісний ремонт в санвузлі, дуже зручний матрац, смачні різноманітні сніданки. З новинок - обіди і вечері. Рекомендую і дякую за прийом.
Фотогалерея
Відгуки
-
Ирина Самборик ★★★★★
-
Наталья Лобинцева ★★★★☆
Номер дуже чистий, була питна вода в перший день заїзду та інші розхідники у ванній кімнаті, але потім вони не оновлялись. Мені було зручно на першому поверху, працював генератор, коли вимикали світло. АЛЕ на цю ціну номер дуже маленький, між стільцем біля столу та кутом ліжка така мала відстань, що я болісно вдарила ногу. Також маленькі і сніданки, наприклад, одне яйце в яєшні та баварська сосиска, розрізана на три кусочка, та названа ковбаскою, десять листочків рукколи та розрізаний помідор черрі на два кусочка, а наступного разу – три половинки помідору чері, маленький круасан та напій на вибір. Простий персонал дуже милий, поки не копіює дуже нервову адміністраторку, яка ще гучно повідомляє про це в такому суттєвому натиску, що спілкуватися просто стає не виносним далі. А суть прохання була в тому, щоб надати мені сніданок не у 7:30 а у 7:20, бо інакше не встигала на конференцію, заради якої приїхала. Це було потрібно мені один раз. В результаті я домовилась з милою жінкою на кухні. Але як то кажуть, ложки знайшлись, а осадок остався. Це ж сервісні переваги, а ні боротьба за власть. Просто очікувала ввічливість а не бійку, тем паче адміністраторка категорично спілкувалася зі мною не переконавшись у кухні, можливо це на завтра, чи ні, да ще при інших постояльцях, її нічого не засмучувало та не стримувало. На попиті з’ясувалося, що все можна було отримати. Намагалась бути максимально об’єктивною.
-
Оксана Заєць ★★★★★
Сьогодні виїхала з цього чудового готелю. Перебувала тут 5 діб. Вибрала готель випадково, бо мамі робили операцію в інституті ендокринології. Готель знаходиться в пішій доступності до нього. Я була дуже здивована чистотою у номері, білосніжними рушниками і постіллю. Особливо приємно,що у вартість проживання врахований дуже смачний сніданок. А ще я проживала на цокольному поверсі,тобто як в укритті, тому коли у місті було дуже гучно,то у номері було ледь чутно і було відчуття безпеки. Тому якщо вам дуже лячно, то можна бронювалти саме такі номери. Тут думають про безпеку і комфорт гостей. До речі ціна на номери досить бюджетна,не за всі гроші світу. Дякую за комфортні та безпечні умови проживання! Бажаю цьому готелю процвітання і адекватних гостей.
-
Маргарита Єременко ★★★★★
Дуже чудове місце) персонал дуже привітний. Всім раджу)
-
Олександр Буряк ★★★☆☆
Дуже добре!
-
ZAKARPATWOOD PRODUKTS ★★★★☆
Були в командіровці від компанії ZAKARPATWOOD в Києві, знаходились не подалі і вирішили тут заночувати із сім"єю. Все сподобалось. Сніданок доречі теж. Тільки із парковкою не дуже.. якщо ви на своєму авто то уточніть про вільне місце біля готелю. Рекомендую!
-
Лариса Дерещук ★★★★★
Приємно здивував повноцінний сніданок,який входить в вартість номеру. Рекомендую!
-
Кашпрук Инна ★☆☆☆☆
Влаштовувалась на роботу, не можу не залишити свій відгук, Жах, керує не деректор, адеректор збирає інформацію, в персоналу, який не відповідає належного рівня обслуговування, причому сама підбирає в мене склалася думка, свідомо і із своєї користі такий персонал.Невже цього не помічають власники?.Дуже низький рівень обслуговування.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Єкатєріна?
Єкатєріна знаходиться за адресою вулиця Вишгородська, 51/1, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Єкатєріна?
Зв'язатися з Єкатєріна можна за номером телефону +38 (067) 443-52-67
Як можна дістатися до Єкатєріна?
Дістатися до Єкатєріна можна за посиланням