Відгуки

  1. Ірина Крецула ★★★★★

    Мальовниче місце серед гір для хорошого відпочинку: альтанки; теплі та великі номери; басейн з підігрівом та незвичним чаном у приміщенні. Смачний бограч та привітний персонал. Нажаль активностей немає.. тільки гірка для сан. Є продуктові магазини поряд з хорошим асортиментом та привітними людьми

  2. Богдан Борейко ★★★★★

    Мій відпочинок у цьому готелі став справжньою казкою! З моменту прибуття я відчув, що мене тут чекали. Персонал дуже привітний, уважний до кожної деталі та завжди готовий допомогти. Номери бездоганно чисті, просторі та стильно оформлені. Мене вразила увага до деталей: свіжі квіти у вазі, м’які рушники та надзвичайно зручне ліжко, яке гарантувало солодкий сон. Вид із вікна просто захоплював – гірські вершини, вкриті туманом, і неймовірні заходи сонця створювали атмосферу справжнього спокою. Окремо хочу відзначити кухню. Сніданки – це справжній гастрономічний шедевр! Широкий вибір страв, свіжі фрукти, натуральні соки та навіть випічка, яка танула в роті. Ресторан готелю заслуговує окремої похвали: кожна страва була вишуканою, а обслуговування – на найвищому рівні. Басейн із кришталево чистою водою став ідеальним місцем для релаксу. Територія готелю доглянута, з безліччю затишних куточків для відпочинку, де можна насолодитися спокоєм і мальовничими гірськими краєвидами. Але найголовніше – це атмосфера. У цьому готелі відчуваєш себе не просто гостем, а бажаним другом. Усе тут зроблено для того, щоб ти повертався додому з найтеплішими спогадами. Рекомендую цей готель усім, хто шукає ідеальне місце для відпочинку в горах. Це справжній оазис комфорту, гармонії та гостинності. Я обов’язково повернусь сюди знову!

  3. Святослав Федай ★★★★★

    Відпочивали на Новий рік з компанією! Максимально задоволенні відпочинком в цьому закладі Була хороша ще одна компанія, яка зробила чудесний вечір Мажори справді щедрі оплачували музикантів та не давали засумувати під час святкування Проте попались не адекватні сусіди, які хотіли що все було як хочуть вони та не давали відпочивати Хотілось щоб мажори оплатили їхнє виселення та відправили їх додому

  1. Pavlo Ahtircev ★★★★★

    Надзвичайний відпочинок. Все сподобалось, все було на висоті. Святкував новий рік з друзями також була компанія мажорів яким дуже вдячний за настрій та добре проведений час. Кухня дуже смачна, обслуговування також на висоті Всім рекомендую

  2. Юрій Черненко ★★★★★

    Задоволений на всі 100% Сервіс на висоті, святкували з друзями новий рік, в компанію підсіли мажори і за гроші заставляли з ними святкувати новий рік але ми задоволені на всі 100%, мажорам на крутих тачках ставлю лайк Музика була чудова, музикант був також дуже задоволений тому що мажори засипали його грошима Взагальному відпочинок на всі 100%, особлива подяка офіціантам за гарний сервіс

  3. костя костин ★★★★☆

    Відпочивали сім'єю, гарний заклад. Номер чудовий, господар зробив знижку. Калоритні підходи до оздоблення , видно що вкладаються не лише кошти, ай автентична душа. Ввечері гарний релакс у басейні. Кухня смачна, ціни помірні, недоліки є, але вони компенсуються привітним персоналом (бармен Стас та офіціантка Оля). Для початківців траси саме те. Краєвиди неймовірні. Якщо гарна погода, то взагалі хочеться літати. З критичних недоліків слабкий інтернет, практично відсутній навіть мобільний (у номері). Загалом рекомендую

  1. Олеся Староста ★★★★★

    Гарний гірськолижний комплекс, Є два витяги, один великий більше 900 м... Інший 450 м А також є можливість катання на сноутюбах... Прокат лиж та спорядження все в одному місці Я Є інструктори,які допоможуть опанувати навички катання... Ціни приємні, людей не так багато як В Буковелі...

  2. Oleg Kawalot ★★★☆☆

    Дуже смачно, але не було ані пепсі, ані солодкої води взагали, ані узвару, ані води без газа. Все що можна було попити дітям - оболоньська мінеральна вода з газом. Обслуговування доволі довге.

  3. tim timur ★☆☆☆☆

    Власник - "маленький жадібний шахрайчик" !!! Ніколи більше не приїдемо в це місце та знайомим не радитиму. Приїхав відпочити та перед заселенням заплатив помилково на 1500 грн більше, не врахував попередній авансовий платіж.... Попросив повернути зайве....і почалось саме кумедне Власник Роман каже "твої друзі що забронювали номер (сплатили за півтори доби) не приїхали (двоє діток захворіло) от це мені компенсація. Я мав заробити по 10 тисяч а вони заплатили 3 тисяч , твої 1.5 будуть компенсацією"... Будьте пильними.))

  1. Марія Стефанія Поптания ★☆☆☆☆

    Неприємно вражені цим закладом. Приїхали сім'єю з Києва, і були  шоковані побачити в ресторані  в Львівській області російське телебачення. Сказали про проблему бармену, на що отримали відповідь :"Люди так хочуть". Те, що в Україні діє закон про мовні квоти на телебаченні, за якими зобов'язано транлюватися мінімум 70% україномовного контенту, його не збентежило. Було некомфортно зустріти таке ставлення, і людям зі свідомою позицією не раджу відвідувати це місце.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Звенів?

Звенів знаходиться за адресою 82631 Орявчик, Львівська область, Україна

Який номер телефону Звенів?

Зв'язатися з Звенів можна за номером телефону +38 (096) 450-41-87

Як можна дістатися до Звенів?

Дістатися до Звенів можна за посиланням

Advertisements