Відгуки

  1. сергей сасс ★★★★☆

    Крайовиди та місце розташування готелю - захмарні в прямому та переносному сенсах! Особливого смаку до страв, які готують майстрині кухні, безперечно додає Василь. Він безперечно претендує на візитівку цього готелю.

  2. Анна Сергиенко ★★★☆☆

    Ставлю 3 за вид з балкону , номер в нас був дуже брудний , в номері є крісла які не розкладаються , там просто жах ……в номері має бути весь набір для гостей , води не було ( в ресторані 25 грн) Після резерву ніхто не перетелефонує , самому треба шукати номер адміністратора і писати чи все добре з резервом ! Сніданки як в школі , гречка з котлетою дитячими порціями і 3 огірочка ну або ж ковбаска сервелат і жирні сирники ….. Дуже малі порції , якщо ви компонуєте таким класним готелем то будь ласка приділіть увагу меню Ми харчувалися у готелі поруч ……… Виїзд в низ до 12 , в нас був ранній виїзд тому на телефони ніхто не відповідав , мали чекати поки адміністрація виспиться , тому ключ залишила на рецепції……..

  3. Olha K ★★★★★

    Відпочивали з подругою у шале комплексу Камʼянка. Вибір був саме по цій місцевості, тому що, на мій погляд, Синевирський перевал- найкрасивіший у Закарпатті. Сказати, що краєвиди казкові- нічого не сказати. Вражаючі, приковуючі погляд, примушуючі серце завмирати. Очима їли ту красу зранку до ночі. Номер в шале просторий, балкон з ранковою кавою чудесний, санвузол з охайною сантехнікою. Ми жили на верхньому поверсі, тому не чули ходи сусідів і не мали нарікань на погану звукоізоляцію. Сніданки, які включені у вартість, для нас були достатніми, обіди-вечері замовляли з меню, все було смачно. Окрема подяка пану Василеві, який врахував мої особливі запроси по приготуванню їжі і любʼязно ставився до прохань. Прибирання робили щодня, додавали воду в пляшках, хоча звичайна вода з крану була неймовірно смачною. Чан з видом на гори- окремий вид задоволення. Дівчата з рецепції відповідали на всі запитання, давали поради по місцю і за невелику доплату, не за пів доби, як зазвичай роблять в інших готелях, подовжили перебування у номері до виїзду на потяг у Воловець. Щирі рекомендації. А ми обовʼязково повернемось вже з чоловіками. Даруй Господи нам мир.

  1. Катерина Галстян ★★★★★

    Відпочивали три дні в шале Камʼянка, шале нове, з сучасним інтерʼєром і видом з балкона на мільйон ! Дуже задоволені! Смачна кухня і найбільш приємно вразив пан Василь, який відпрацьовує за весь персонал у готелі! Дуже приємний, ввічливий, чого не скажеш про адміністрацію. Дякуючи Василю почувалися, як вдома і із задоволенням повернулися б ще не раз!

  2. Олег Панчук ★★★★★

    Чудове місце для відпочинку, обслуговування на рівні 5+ з 5 Адміністраторам Світлані та Людмилі велике дякуємо за організацію затишку та тієї атмосфери для відпочинку яку шукали і знайшли з перевершенням сподівань. Ресторан "Кам'янка" має на окрему сторінку для огляду але тут усе просто і зрозуміло, смачно, якісно, комфортно, смачно, ціна змусить здивувати бо смачно і не за усі гроші світу, Василь і Мирослава Вам дякуємо за сніданки, обіди і вечері, бограч, Верховинка, деруни та за все меню і за те що ще не спробували теж дякуємо. До зустрічі на розквітаючій Кам'нці. Дякуємо за Різдво у Карпатах.

  3. Вікторія ★☆☆☆☆

    ЖАХ!! Відвідали ресторан в перший рік Нового року і залишилися тотально незвдоволені. В глінтвейні почорнілий лимон з пліснявою , надзвичайно пересолені закарпатьські деруни, банош- нічого особливого, просто на 3-. Брудні скатертинки і найгірше! Відвідування цього закладу є НЕБЕЗПЕЧНИМ для вашого ЖИТТЯ! На терасі все льоді, можна легко травмуватися! З криші прямо мені на голову падали три великі куски мокрого снігу, які ледве не вбили мене! І при цьому навіть ти не можеш нікуди втекти, бо під ногами сантиметрів 15-20 товстого льоду! Щастя, що на моєму місці не була дитина! Ніяких обмежувальних стрічок про небезпеку звіно не було! Персонал на зауваження не реагує! Всім абсолютно все одно. Місце з гарними краєвидами, яке таке запущене і просто небезпечне для вас!

  1. Andriy Lytvyn ★☆☆☆☆

    - Таракани в туалеті. - В останній день, коли не було світла, з крану потекла коричнева вода. - Батареї вночі періодично виключали - Привітність персоналу в ресторані на 3 - Їжа несмачна + Інший персонал готелю більш-менш привітний, але не розраховуйте на великий сервіс + Вигляд з вікна. Я взагалі дивуюсь, як з таким місцерозташуванням на горі перевалу і по дорозі на Синевир не можна було організувати кращі умови і сервіс і підвищити ціну. Якщо хочете краще поїсти, трохи нижче є готель-ресторан, в якому набагато смачніше, хоча й трохи дорожче. Якщо хочете прокайфувати від вигляду з вікна і чанів, бронюйте на 1 день і їдьте далі. Чисто моя суб'єктивна думка.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Кам'янка?

Кам'янка знаходиться за адресою Міжгір'я, ZK, Україна

Який номер телефону Кам'янка?

Зв'язатися з Кам'янка можна за номером телефону +38 (050) 435-38-98

Як можна дістатися до Кам'янка?

Дістатися до Кам'янка можна за посиланням

Advertisements