Відгуки

  1. Наталия Шарипова ★★★★★

    Гарний магазин, але дуже навʼязливі консультанти. За перші 2 хвилини до мене підійшли 2 по черзі. Чесно кажучи, прийшлося вже другій відповісти не коректно. Навчіть консультанта відразу не підходити до покупців із питанням: «чим я можу вам допомогти?». Яка допомога, коли я перший раз у магазині і ще не бачила асортимент. Я доросла людина, якщо мені потрібно буде допомога-я дам знати про це! Я ж не прийшла до організації «кому потрібна допомога». Я прийшла до магазину, щоб подивитися асортимент і можливо щось обрати для себе. Стосовно асортименту: все гарненьке, але 90% речей для дуже ідеальної фігури.

  2. Lida Dell ★☆☆☆☆

    А ви вже робили замовлення в iнтернет магазинi fashionista? Якщо ще нi, то вам пощастило. Перше, що дуже здивувало це те, що вам не передзвонять щодо пiдтвердження замовлення. Сама дзвонила, через 3 днi пiсля, щоби дiзнатись чи воно буде виконане. Друге, це те що якщо ви хочете адресну доставку по Ужгороду, то це буде виключно доставка магазину (забудьте про нову пошту, навiть за ваш рахунок). А ще цю доставку не можна оплатити картою, лише готiвка (повернулись у нульовi) Далi, це той момент що термiни доставки >10 днiв. Ага, вам ще доведеться 3-5 разiв подзвонити, та запитати "а де же моя оплачена доставка?" i почути вiдповiдь про те що ще чекати декiлька днiв (а скiльки, нiхто не може сказати). Та й ще не дуже ввiчливо. Доставка: (ми нарештi дочекались) вам подзвонить не дуже привiтливий чоловiк, який не представиться, та скаже що через 5 хвилин буде у вас, а якщо ви не можете отримати доставку зараз, то iнакше доставка буде перенесена на невизначений термiн. Замовлення я отримала, але експiрiенс такий собi. Пiсля такого не хочеться нiчого замовляти. Окремо хочу сказати про магазин в Ужгородi: коли туди заходиш щось примiряти (а я завжди без покупки не виходжу), то консультанти дiвчата ставляться до тебе так, нiби ти пришла до них додому, та щось там хочеш. Мiй висновок: не рекомендую магазин Fashionista. Якщо магазину необхiдно, можу показати пiдтверждення покупки, що це не фейковий вiдгук

  3. Olexandra Denysiuk ★☆☆☆☆

    Купила босоніжки, через 4 дні розклеїлись, понесла щоб повернули кошти (був чек і коробка), в магазині звʼязались з керівником, на що він відповів, що кошти повернути вони не можуть, запропонували або ремон (поклейка) босоножок за їх рахунок, або сертифікат на покупки в їхньому магазині, який відповідає сумі босоніжок. Тобто правила повернення товара протягом 14 днів в цьому магазині не існує.

  1. Тінка Лешко ★★★★★

    Дуже хороший вибір, стильний. Персонал професійні і привітні дівчата.

  2. Yeva Malanchak ★★★★★

    Якісний , стильний одяг за чудовими цінами .

  3. Кат Костюк ★★★★☆

    Все подобається. Персонал, товар, ціни. Шкода, що швидко розбираються розміри)

  1. Вікторія Петренко ★★★★★

    Гарний магазин з хорошим асортиментом. Дуже сподобалося обслуговування.

  2. Olha Ovcharenko ★★★★★

    Чудовий персонал. Допомогли підібрати джинси

  3. Roksolana Domashchuk ★★★★★

    Прекрасний магазин, речі легко комбінуються між собою, можна підібрати декілька готових образів. Тепер - це улюблений магазин. Речі хорошої якості.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса FASHIONISTA?

FASHIONISTA знаходиться за адресою вулиця Фединця 25, 88000 Ужгород, Закарпатська область, Україна

Який номер телефону FASHIONISTA?

Зв'язатися з FASHIONISTA можна за номером телефону +38 (099) 500-11-17

Як можна дістатися до FASHIONISTA?

Дістатися до FASHIONISTA можна за посиланням

Advertisements