Поселився 10 липня,переселили з кімнати 11 липня в обід (так домовлялися)АЛЕ вже а ніч з 11 на12 липня приблизно в 1:00 мене виселили в іншу кімнату ,пояснивши це тим що поселяють дівчат яким заборонено ночувати з хлопцями(нігерійок).Діватись було нікуди вночі.В обід наступного дня я виїхав. БУДЬТЕ ГОТОВІ ДО ТАКИХ "СЮРПРИЗІВ"
Фотогалерея
Відгуки
-
Юрій Потапов ★☆☆☆☆
-
Андрій Andrii ★★★★★
Чистота , порядок , приємний персонал , доступні ціни !
-
Чопа Чопа ★★★★☆
Дуже гарний Хостел , чистий та зновим ремонтом!
-
Alex Rock'n'Roll ★☆☆☆☆
Непорядні власники. Жахливі умови, клопи, неприємний персонал, шумно. Мало місця.
-
Solya Svid ★☆☆☆☆
Бронювали на букінгу ОКРЕМИЙ номер на двох осіб. Коли приїхали, нам сказали, що такого номеру в них немає як такого, нас поселили в чотирьохмісний номер з 2 чужими людьми, і оскільки це була 1:30 ночі, то іншого вибору у нас не було. Ми розраховували на окрему кімнату, в результаті нас просто обманули. Вранці з‘ясувалось, що двомісний номер в них є, і туди поселили постійну клієнтку замість нас. Ні за яких обставин не користуйтеся послугами цього хостелу, якщо не хочете бути обманутими. До слова, нам повернули лише половину суми. Якщо це Вас не переконує, розповім про умови в даному хостелі. В кімнаті душно, немає чим дихати. Вночі стає холодно. Від постільної білизни пахне неприємним дешевим порошком, можливо навіть гіршим, ніж в поїзді. Взагальному ніч в цьому хостелі можна порівняти з ночівлею в купе, тільки без шуму і качань. В постелі водяться клопи. Завдяки «чудовим» власникам, ми спали із людиною, яка хропіла всю ніч. Взагальному проспали 3-4 години. Далі нас очікували 6 годин за рулем, додаткова подяка власникам за наражання на небезпеку (тобто водіння в абсолютно невиспаному стані). Повторююсь, ні за яких обставин не користуйтеся цим хостелом!! Якщо Вам треба десь зупинитись після прильоту з аеропорту Жуляни, зробіть собі послугу, знайдіть кращий хостел, думаю green apple не єдиний знаходиться поруч.
-
Solomiia Sviderska ★☆☆☆☆
Бронювали на букінгу ОКРЕМИЙ номер на двох осіб. Коли приїхали, нам сказали, що такого номеру в них немає як такого, нас поселили в чотирьохмісний номер з 2 чужими людьми, і оскільки це була 1:30 ночі, то іншого вибору у нас не було. Ми розраховували на окрему кімнату, в результаті нас просто обманули. Вранці з‘ясувалось, що двомісний номер в них є, і туди поселили постійну клієнтку замість нас. Ні за яких обставин не користуйтеся послугами цього хостелу, якщо не хочете бути обманутими. До слова, нам повернули лише половину суми. Якщо це Вас не переконує, розповім про умови в даному хостелі. В кімнаті душно, немає чим дихати. Вночі стає холодно. Від постільної білизни пахне неприємним дешевим порошком, можливо навіть гіршим, ніж в поїзді. Взагальному ніч в цьому хостелі можна порівняти з ночівлею в купе, тільки без шуму і качань. В постелі водяться клопи. Завдяки «чудовим» власникам, ми спали із людиною, яка хропіла всю ніч. Взагальному проспали 3-4 години. Далі нас очікували 6 годин за рулем, додаткова подяка власникам за наражання на небезпеку (тобто водіння в абсолютно невиспаному стані). Повторююсь, ні за яких обставин не користуйтеся цим хостелом!! Якщо Вам треба десь зупинитись після прильоту з аеропорту Жуляни, зробіть собі послугу, знайдіть кращий хостел, думаю green apple не єдиний знаходиться поруч.
-
Ksy Ky ★★★★★
Частенько у Києві зупиняємося у хостелі чи гостинці. Цей хостел знаходиться на першому поверсі в новобудові, вхід одразу і не знайдеш. Все новеньке, дуже чисто!!! , а це найголовніше коли поряд проживає купа чужих людей. Відпочивали у сімейному номері в якому є двох спальнє та двох поверхове ліжко можна розміститися четвером, є шафа, телек, білизна чистенька. Два сан вузла та один душ на весь хостел з , приблизно 10 осіб. Є маленька затишна кухня, та дві кімнати на двох та чотирьох душ но чомусь без вікон!!!??? Не зрозуміло для чого та для кого кімнати без вікна, а дихати чим? Це єдиний мінус, а так рекомендую тут зупинятися.
-
Саша Рівне ★★★★★
Дуже гарне мисце ! Чистота100% новий хостел рекомендую!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Green Apple Hostel?
Green Apple Hostel знаходиться за адресою вулиця Дмитра Луценка, 12, 6, Kiev, Україна, 03191
Який номер телефону Green Apple Hostel?
Зв'язатися з Green Apple Hostel можна за номером телефону +38 (073) 017-52-10
Як можна дістатися до Green Apple Hostel?
Дістатися до Green Apple Hostel можна за посиланням