Піца приїхала тупо холодна, комплектація суші ніяка, на 3 особи один імбир і чуть чуть васабі, роли крутила людина в якої руки не з того місця ростуть, суші просто безвкусні. Перший і останній раз замовляв тут!
Фотогалерея
Відгуки
-
Andrew Besh ★☆☆☆☆
-
Yr ★☆☆☆☆
Замовляли сет "Різдвяний" 1.5 кг. Плюси: - Доставили вчасно - Суші досить непогані за свою ціну. Мінуси: - Рол Рінго був без брусничного соусу(завжди був і в складі заявлений). - Відсутній заявлений унагі соус. - На 1500 грам ролів - 3 баночки соєвого соусу по 40 грам і 4 серветки, чого аж ніяк не вистачило. - Оплата на карту таксисту за доставку з комісією.
-
Юлія Шарко ★☆☆☆☆
Замовляла доставку, сет "могутній", це найгірші роли які я коли небудь пробувала, недоварений рис, роли були в перемішку, а деякі взагалі були відсутні (а як в упаковку попав шматок помідора для мене досі загадка)...на свою вартість (навіть з урахуванням покупону) вони не дотягують... (Адміністратор приніс вибачення, але написав що треба було при кур'єру відкривати і фотографувати усе замовлення,тому уви все що можуть запропонувати це безкоштовний "найсмачніший" рол, до наступного замовлення) Можливо якби мені було 10 років і я б ніколи не пробувала роли, я б зраділа рису з куркою, але на щастя у Львові є набагато кращі роли, тому даний заклад нехай краще відкриє столову при якомусь заводі.
-
Юра ★☆☆☆☆
Просто жах!!! Обманули з вагою! Замовили 1500 прийшло 1369 і це з контейнерами( По наповненню начинки майже немає( сам рис недоварений! Замовили на 4 особи то соєвого соусу дали одну баночку якої вистачило на 3 особи
-
Іван Бокало ★★★★★
Рідко коли пишу відгуки, але тут захотів) в цьому закладі нереально смачні суші, найбільше сподобались гарячі роли Обовязково буду замовляти ще)
-
Наталя Мельник ★☆☆☆☆
Найгірша доставка яка може бути. Довго готують. Дуже не задоволена Ще й доставка на досить не маленьку суму платна! Смак так собі. Ніколи більше не буду брати!!!
-
Олександр Добра ★☆☆☆☆
Дуууже довго доставляли. Обіцяли до години часу, приїхало більш ніж через дві. Їжа приїхала в жахливому стані, рамен розлився і залив всю іншу продукцію. Її не можливо їсти. Реакція на моє прохання повернути гроші просто нереально повільна. Не рекомендую!!
-
Nadiia Firman ★☆☆☆☆
Найгірші суші, які я їла у своєму житті. Неймовірна кількість рису, шапочка із майонезу із недо ікрою, бо швидше всього то було желе. Рис був переварений і взагалі це був рис не до суші. Не рекомендую.
-
Олена Трунова ★★★★☆
З плюсів цього кафе - це привабливі ціни! Дешевше, аніж у них, я не бачила ніде у Львові. Привітний персонал. Дівчина порадила, який сет коаще взяти і ми не прогадали, тому як запечений сет це щось! Дуже смачно. А ось смак звичайних ролів на 4-ку. Роли інколи розвалювались, риба дуже тонко нарізана, соєвий соус занадто розбавлений водою, і загальне враження від смаку однозначно не на 5-ку. Але я об‘єктивна людина, і розумію, що за ці гроші я отримала велику порцію непоганих ролів. Якщо у вас обмежений бюджет - рекомендую брати роли у СушіВок. Тут можна смачно поїсти і за 300 грн. А якщо готові викласти за кіло ролів від 600 грн - тоді краще пошукати інше місце.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Суши Wok?
Суши Wok знаходиться за адресою вулиця Наукова, 59-61, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Суши Wok?
Зв'язатися з Суши Wok можна за номером телефону +38 (093) 170-24-44
Як можна дістатися до Суши Wok?
Дістатися до Суши Wok можна за посиланням