Відгуки

  1. Nataliia Hurova ★☆☆☆☆

    27 липня 2025 року була в цьому клубі, вони давали приміщення для події, яку я відвідала. Посеред вечірки на мене і ще одну дівчину впала величезна металева конструкція, яка мала б бути прикріплена до стіни! Впала нам на голови! Я отримала струс мозку, інша дівчина — величезну гулю на голові і подряпини на спині! Можливо, в неї теж був струс мозку. На жаль, та дівчина поїхала одразу і не заявила на них в поліцію. Я ж прочекала півгодини, поки знайдеться менеджер: то ніхто не знає, хто це; то не знає, де; то ще щось. Лише через півгодини мені вдалося знайти тих менеджерок, які намагались мені довести, що я нічого не можу зробити, а якщо щось напишу про них, то всі будуть думати, що винні організатори події. Розводили руками весь час. Повідомили, що інша дівчина сказала їм, що не має до них претензій. Потім запропонували зробити одне-єдине, що вони могли, за їхніми словами: викликати швидку. Лікар швидкої мене оглянув, сказав, що зовнішніх ознак ніяких немає, все має бути добре. Але проблема в тому, що вже четвертий день мені болить голова! В місці удару і загалом. Інший лікар сказав, що в мене може бути струс мозку і назначив МРТ. Я шкодую, що тоді не викликала поліцію, бо треба було. Звісно, компенсації жодної.

  2. Bogdana Korovaeva ★★★★★

    Була на Форумі. Організація заходу сподобалась. Умови закладу для проведення Форму - оптимальні. Є укриття.

  3. АВТ УКРАЇНА ★☆☆☆☆

    Дуже сумна обстановка...Існує резерв столиків даже при тому, що людей взагалі немає, от слова "совсем" Не рекомендую для відвідування та відпочинку!

  1. Lena NeLenka ★☆☆☆☆

    Не працює! Не тратьте час, там закрито!

  2. назва кост ★★★★☆

    Місце класне, та напевно, йому потрібне друге дихання, хоча, хто в неділю ходить на вечірки?

  3. Андрій Шeвцов ★★★★★

    Заклад супер .велике дякую

  1. Olexandr Kuz'menko ★☆☆☆☆

    Жахливе місце. Охоронці поводять себе як бидло. Один із охоронців при проходженні фейсконтролю нагло критикував мою зовнішність, а потім вдарив мене бо я хотів зняти його не камеру телефону. Але в мене вийшло. Поліцію я викликав та вони не приїхали на мій виклик. Навіщо туди їздить Oliver Huntemann я не розумію. Клуб для пафо сної бидлоти.Оцінка 3,7 зірок на гуглкартах - це ще й багато

  2. Oleksii Rud ★★☆☆☆

    Охоронці сказали, що в середині дуже багато людей. Але зайшло і не було нікого! Вийшли назад. Вони кажуть ну скоро будуть. Хотіли в гардеробі залишити піджаки. Сказали що зачинили на літо. Ми що, в Дубаї живем? В нас стабільні 40 спеки? Не сподобалося місце.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Heaven?

Heaven знаходиться за адресою вулиця Бориса Грінченка, 7, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Heaven?

Зв'язатися з Heaven можна за номером телефону +38 (067) 217-31-13

Як можна дістатися до Heaven?

Дістатися до Heaven можна за посиланням

Advertisements