Про нас

Багатопрофільний центр із сучасними технологіями; чисто, затишно, ввічливий персонал і зручності для дітей.

Advertisements

Відгуки

  1. Александра ★★★★★

    Дякую клініці Anidi за широкий спектр послуг. Лікуємося там усією родиною. Особливо завдяки лікарю Мадуда Катерина Михайлівна, ми змогли пролікувати все, що було потрібно, в нас був дуже великий обсяг. І зробили колосальну роботу разом з лікарем і дитиною (5 років ) , уникнувши лікування в медикаментозному сні. Дякуємо за професіоналізм, людяність та такий суперовий підхід до дитини. В кабінеті лікування проходить під мультики, дитина спокійно все сприймає, лікар пояснює кожну свою дію. Ми дуже задоволені результатом. Дякуємо вам Катерина Михайлівна!

  2. Лена Л ★☆☆☆☆

    Якістю послуг не задоволена. Персонал привітний, але не за цим ми прийшли. Обновлюю оцінку. Тимчасові коронки, вартість яких 500 доларів, поставлені мамі, зламалися в одному місці, були відремонтовані, далі зламалися в тому самому місці вже в літаку додому, а через місяць зламалися в іншому місці. Однозначно, більше в клініку не звернемось і ставити постійні коронки мама буде в іншому місці. Уточнюю. Тимчасовий протез повинен бути зроблений так, щоб витримувати навантаження і не ламатися тричі (!) .

  3. Liliia Dublenych ★★★★★

    Хочу подякувати Пнівчук Жанні Іванівні-вона не тільки майстер своєї справи-а й добрий психолог.У мене з дитинства фобія щодо стоматологів,її підходом я пережила з успіхом імплантацію .Ця тендітна жінка не тільки віртуоз у своїй сфері, вона зуміла зібрати біля себе команду фахівців ,які такі ж професіонали як і вона.Дякую Вам всім.

  1. Оксана Боримська ★★★★★

    Якість послуг на висоті! Сину тільки в цій клініці змогли допомогти - пролікували всі молочні зубки швидко, безболісно і якісно. Підхід комплексний, що дуже важливо! Спасибі лікарям-професіоналам!

  2. Анюта Фединишинець ★☆☆☆☆

    Ми сьогодні були на прийомі дитині 6 років на ясні з ліва зверху 4 го зуба маленька кулька нарив. Потрібно було зробити відтік , зуб молочний. Дитина просиділа в креслі годину з різними процедурами непонятними , щоб було за що гроші нарахувати. 5оо грн. Але я вже не за викачкугрошей, а губа розпухла натравмована. Де лікарі що бояться Бога. Це діти. Якщо роботи є на 10 хвилин то робіть на 10 , а не мучте дитину з відритим ротом годину і більше. Ви спираєтеся на протоколи, після яких є травмована ситуація. Ви принизили лікарів державників яких уже не має. А Ваша якість на фотографіях.

  3. Юрій Данило ★★★★★

    Раджу всім звертатися в клініку AniDi дуже гарні спеціалісти!

  1. Тетяна Івасюк ★★★★★

    Дуже хороша багатопрофільна клініка. Основна діяльність-стоматологія, є ще сімейний лікар, гінеколог, масажист, приймає флеболог, невролог, інші спеціалісти. В клініці дуже чисто, затишно, персонал ввічливий, уважний. Є ігровий куточок для дітей. Технології використовуються сучасні, постійно оновлюється обладнання, розширюється спектр послуг, які надаються.

  2. Vasyl Syiploki. ★★★★★

    Ніколи б не подумав що така клініка і в селі.Треба на вході візи дивитися, бо всередині Європа!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса AniDi?

AniDi знаходиться за адресою Центральна 28 В, 90130 Ільниця, Закарпатська область, Україна

Який номер телефону AniDi?

Зв'язатися з AniDi можна за номером телефону +38 (097) 801-12-00

Як можна дістатися до AniDi?

Дістатися до AniDi можна за посиланням

Advertisements