Супер смачно але офіціанти на рушнику просимо одне приносять друге не одноразово
Фотогалерея
Відгуки
-
Denys Melnikov ★★★☆☆
-
Dasha Atamaniv ★☆☆☆☆
Доброго дня,всім.Хочу поділитися однією ситуацією,яка трапилась зі мною в піцерії"ДВОРИК". Майже,місяць я вагалась,чи варто надавати розголос цій історії,але сьогодні наважилась.Отже...Я є клієнткою цього закладу від моменту його відкриття,так,як живу поруч,ідеальна локація,затишна атмосфера,смачна кухня,доступні ціни.І жодного разу не стояло питання де провести ті чи інші заходи:-перший дзвоник -"Дворик". Останній дзвоник-"Дворик". День народження -"Дворик".Поминальний обід-"Дворик".Куди запросити закордонних гостей?ЗВИЧАЙНО,в "Дворик"!І, повірте, жодного разу не пошкодувала про цей вибір.А,ще,ми з сім'єю започаткували традицію-щосереди вечеряти у "Дворику".Так,от...В одну з таких серед мені було сказано:"МИ ВАС БІЛЬШЕ ОБСЛУГОВУВАТИ НЕ БУДЕМО!"..УПС..Причина?Ми залишили заклад о 22.08,а не о 22.00,як того вимагав графік.При тому,що ми вийшли на 2 хв.пізніше,ніж інші відвідувачі,і не прості відвідувачі,а VIP Тільки,от "пані"бармен(а її звати Інна) не врахувала той факт,що ці 8хв.я витратила в процесі перебування на самостійне обслуговування(сама ходила до барної стійки,сама забирала замовлення,сама збирала брудний посуд зі свого столу і заносила їм).А це,на хвилиночку,їх обов'язок.І,врешті решт,якщо як клієнти ми вам не приємні,то варто було б повернути чайові,які ми завжди лишаємо,як подяку.А "подякували" нам досить боляче.Чесно кажучи,я весь цей час чекала,що "пані"Інна зрозуміє свою помилку і знайде спосіб вибачитися,або передати вибачення через інших клієнтів,які знають цю історію.АЛЕ..НІ..Вона не визнала своєї провини,КАТЕГОРИЧНО! Сьогодні вранці, прогулюючись зі своїми песиками,я зустріла її лице в лице..І,що?..Вона відвернулась.Отже моя"провина" лишилась моєю" провиною".Чи прийме до уваги ВЛАСНИК цю історію,не знаю.Можливо,це норма не цінувати клієнта і так в такий не простий час.Та для мене і моєї сім'ї НОРМА-ЦЕ ПОВАГА, особливо,якщо за це платяться гроші!Піцерія"Дворик".Чотири клієнта(-)..
-
Oksana Slyvka ★★★★★
Найкраще місце де ми їли в Рівному. Вся їжа домашня і смачна. Місце дуже просте і приємне! Борщь був казковий! Дякуємо
-
Andriy ★★★☆☆
Не гостра діабло. Смачне пиво
-
Назар Прадош ★☆☆☆☆
Офіціанти неприємні в спілкуванні принесли трішкі підгорівшу піцу прозьба переробить сказали за 2 заплати Кухарі та офіціанти годять без спец одягу
-
Неля Ковальська ★★★★☆
Готують смачно, ціни не високі. Але якось раніше була ситуація не дуже прийємна, тому лише 4 зірочки
-
Taras Boss ★★★★☆
Дуже смачно та не дорого) персонал приємний, вдало порадить страву вам по смаку.
-
SURRI Katik ★☆☆☆☆
Замовили велику піцу, в ній чорна волосина, кусок з волосиною просто забрали, навіть не вибачилися. Дякую за зіпсований настрій
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Дворик?
Дворик знаходиться за адресою вулиця Степана Бандери 67 А, 33000 Рівне, Рівненська область, Україна
Який номер телефону Дворик?
Зв'язатися з Дворик можна за номером телефону +38 (063) 212-20-88
Як можна дістатися до Дворик?
Дістатися до Дворик можна за посиланням