Щоб зайти в піцерію, потрібно пройти челендж зі зніманням взуття, завдатком за своє взуття, або купити тапочки. Це найдивніше відвідування піцерії в моєму житті. Сервіс відсутній. Якщо, як повідомила мені працівниця, піцерія не працює як окремий заклад, а лише у комплексі з ігровою зоною, то навіщо на мапі вказувати піцерію як окремий заклад?
Фотогалерея
Відгуки
-
Vitaliy Bol ★☆☆☆☆
-
Влада Орлова ★☆☆☆☆
Святкували день народження дитини, було все замовлено та заплановано на певну годину, прийшли гості і сиділи за пустим столом! Офіціанти та бармени дуже повільні та не уважні! Замовили узвар, його нам принесли гарячим, попросили льоду на що нам відповіли - немає. Попросили стакани та келихи на вино, також - немає вільних!!! Чек порахували не вірно ( врахували нам два салани). Одноразові лоточки для їжі порахувала по -30/50 грн за 1 шт.!!!! Завдаток забули нам повернути, квіти які були подаровані мені як мамі, не повернули на наступний день!! Одним словом, я дуже не задоволена! Я всім своїм друзям та вам, шановні читачі, не рекомендую святкувати там будь-яке свято !!!
-
Yuriy H ★★★☆☆
Офіціанти хороші но курячий бульйон кислий. Дітям не ризикнули давати.
-
Ukraine Med ★★★☆☆
Офіціанти хороші но курячий бульйон кислий. Дітям не ризикнули давати.
-
Саня Саня ★☆☆☆☆
Телефон залишили по пріколу. Дзвониш шо до безрукого
-
Natalk Vespa ★☆☆☆☆
Ставлю 1 зірочку за развод, яким займаються працівники Чілі-Піцца Ужгород(доставка). Постійно замовляли у Чілі Піцці, рахунок більше 200, відповідно доставка безплатно, як і написано на сайті. А останній раз, коли замовляли, мене по телефоні попередили, що більше 200грн теж має бути оплата за доставку, тільки менша як звичайно(20грн). Виходить я замовляла на суму більше 200, щоб не платити за доставку, а тут вони і так придумали 20грн щоб я заплатила(які не має в чеку!!!) Це останній раз, що я замоляла тут. Всім буду радити, щоб замовляли у конкурентів!!!
-
Руслана Довбак ★☆☆☆☆
Відвідали 12. 09 із сімєю. Вкрай незадоволена. Чекали на замовлення дуже довго. Про затримку нас не попередили. Настрій у дітей зіпсований. Святкували день народження. Замовлення принесли одразу після скандалу з працівниками. Тісто не смачне і схоже, що було заморожене.
-
Костянтин Кононенко (Constantine Kononenko) ★★★★★
Смачна піцца на дроваx, є мясо на мангалі, бургери, різноманітні закуски, багато різновидів кави, є дитяче меню. Гарна атмосфера та обслуговування. Алкоголь відсутній. Всім батькам рекомендую, діти граються а ви собі спокійно насолоджуєтесь їжою.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Chili Pizza?
Chili Pizza знаходиться за адресою вулиця Євгена Коновальця 1 Б, 33017 Рівне, Рівненська область, Україна
Який номер телефону Chili Pizza?
Зв'язатися з Chili Pizza можна за номером телефону +38 (068) 941-71-75
Як можна дістатися до Chili Pizza?
Дістатися до Chili Pizza можна за посиланням