Відгуки

  1. Vitaliy Bol ★☆☆☆☆

    Щоб зайти в піцерію, потрібно пройти челендж зі зніманням взуття, завдатком за своє взуття, або купити тапочки. Це найдивніше відвідування піцерії в моєму житті. Сервіс відсутній. Якщо, як повідомила мені працівниця, піцерія не працює як окремий заклад, а лише у комплексі з ігровою зоною, то навіщо на мапі вказувати піцерію як окремий заклад?

  2. Влада Орлова ★☆☆☆☆

    Святкували день народження дитини, було все замовлено та заплановано на певну годину, прийшли гості і сиділи за пустим столом! Офіціанти та бармени дуже повільні та не уважні! Замовили узвар, його нам принесли гарячим, попросили льоду на що нам відповіли - немає. Попросили стакани та келихи на вино, також - немає вільних!!! Чек порахували не вірно ( врахували нам два салани). Одноразові лоточки для їжі порахувала по -30/50 грн за 1 шт.!!!! Завдаток забули нам повернути, квіти які були подаровані мені як мамі, не повернули на наступний день!! Одним словом, я дуже не задоволена! Я всім своїм друзям та вам, шановні читачі, не рекомендую святкувати там будь-яке свято !!!

  3. Yuriy H ★★★☆☆

    Офіціанти хороші но курячий бульйон кислий. Дітям не ризикнули давати.

  1. Ukraine Med ★★★☆☆

    Офіціанти хороші но курячий бульйон кислий. Дітям не ризикнули давати.

  2. Саня Саня ★☆☆☆☆

    Телефон залишили по пріколу. Дзвониш шо до безрукого

  3. Natalk Vespa ★☆☆☆☆

    Ставлю 1 зірочку за развод, яким займаються працівники Чілі-Піцца Ужгород(доставка). Постійно замовляли у Чілі Піцці, рахунок більше 200, відповідно доставка безплатно, як і написано на сайті. А останній раз, коли замовляли, мене по телефоні попередили, що більше 200грн теж має бути оплата за доставку, тільки менша як звичайно(20грн). Виходить я замовляла на суму більше 200, щоб не платити за доставку, а тут вони і так придумали 20грн щоб я заплатила(які не має в чеку!!!) Це останній раз, що я замоляла тут. Всім буду радити, щоб замовляли у конкурентів!!!

  1. Руслана Довбак ★☆☆☆☆

    Відвідали 12. 09 із сімєю. Вкрай незадоволена. Чекали на замовлення дуже довго. Про затримку нас не попередили. Настрій у дітей зіпсований. Святкували день народження. Замовлення принесли одразу після скандалу з працівниками. Тісто не смачне і схоже, що було заморожене.

  2. Костянтин Кононенко (Constantine Kononenko) ★★★★★

    Смачна піцца на дроваx, є мясо на мангалі, бургери, різноманітні закуски, багато різновидів кави, є дитяче меню. Гарна атмосфера та обслуговування. Алкоголь відсутній. Всім батькам рекомендую, діти граються а ви собі спокійно насолоджуєтесь їжою.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Chili Pizza?

Chili Pizza знаходиться за адресою вулиця Євгена Коновальця 1 Б, 33017 Рівне, Рівненська область, Україна

Який номер телефону Chili Pizza?

Зв'язатися з Chili Pizza можна за номером телефону +38 (068) 941-71-75

Як можна дістатися до Chili Pizza?

Дістатися до Chili Pizza можна за посиланням

Advertisements