Відгуки

  1. Юлiя Приходько ★★★☆☆

    Я часто відвідую цей заклад. Їжа смачна, але деякі офіціанти дуже непривітні, поводяться зверхньо і хамлять. Проведіть, будь ласка, бесіду, бо через таке ставлення не хочеться приходити більше

  2. matvey mtm ★☆☆☆☆

    купили шоколадку, і сказали заховати, а у самих нічого нормального солодкого немає до чаю, зайшов до туалету руки помити мила немає, більше не зайду.

  3. Ivan Vanjev ★★★★★

    Все супер, ціни не високі, сьрави смачні, персонал ґУд, дивно читати негативні відгуки. Трішки б додати витяжки (пахли дерунами ще пів дня))) але це не для критики, а просто з метою зворотнього зв'язку від клієнта;)

  1. Христина Неглядюк ДЛ-21 ★★☆☆☆

    Сьогодні була свідоком хамської поведінки офіціантів в бік військового і дитини з особливими потребами. Переважно такі діти контактні, хлопчик просто ходив в здовж столу за офіціантами (хотів 1 чи 2 рази обняти), я розумію, що офіціантам він трішки заважав, але потрібно було спокійно і коректно пояснити це батькові, а не з агресією, а ти паче з нецензурною лексикою… Як на мене, то люди які працюють в сфері обслуговування, повинні вміти себе поводити в таких ситуаціях спокійно, бо зараз багато дітей з ООП. Заклад працює до 22:00, мені здається, що закривати касу в 21:30, теж не правильно. І треба повідомити, що можна тільки готівкою, а не в кінці коли гості просять розрахуватися.

  2. savchuk kateryna ★★★☆☆

    Наче і смачно, але при цьому офіціантка була не дуже привітною. На прохання упакувати суші з собою вона просто принесла бокс і сказала: “Запакуєте самі.”

  3. Ангеліна Гудима ★★★★★

    Моя улюблена піцерія. Красивий інтер'єр, смачні страви та привітнивий персонал. Заслуговує на 5 зірок)

  1. Danyil ★★★★★

    Гарна приємна атмосфера, вибір дуже багатий, від піци та суш, до тістечок і тортів, замовлення приносять дуже швидко

  2. Микола К ★★★★★

    Все дуже смачно , є куточок для дітей , персонал привітний уважний , все супер...

  3. sheva SS ★★★★★

    Не знаю, як ціни в порівнянні з іншими закладами, але піца тут дуже смачна. І є доволі хороший вибір.

  1. Halyna Zhyrun ★★★★★

    Смачно, швидко і комфортно. Хороший персонал. І дуже смачний еспресо. Дякую)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Brooklyn?

Brooklyn знаходиться за адресою вулиця Степана Бандери 36, 33000 Рівне, Рівненська область, Україна

Який номер телефону Brooklyn?

Зв'язатися з Brooklyn можна за номером телефону +38 (098) 677-17-24

Як можна дістатися до Brooklyn?

Дістатися до Brooklyn можна за посиланням

Advertisements