Відгуки

  1. Юлія Сульжик ★★★★★

    Не так давно відвідували заклад. Оскільки зараз тяжко забронювати банкет перед святами. Ми вирішили відсвяткувати Христини в Кухлі. Що ми отримали!. Просторий- окремий зал. Оскільки персонал знав, що буде мала дитинка вони максимально старались обігріти його. Смачна кухня (та хороша подача навіть здивувала.) Окремо хочу відмітити офіціта Михайла. За хороше обслуговування, почуття гумору та сильні нерви).

  2. Юрій Майоров ★★★★★

    Чудовий та затишний паб, для мене особисто- це топ. Я рекомендую від душі його всім, хто не був, хто читає відгуки і вагається. Всі інші і так це знають. Кухня- просто неймовірна і смачна, все абсолютно готується з душею, наголошую- абсолютно. І тут найсмачніший борщ! Хочу також відмітити персонал, зокрема всіх адмінів- неймовірні дівчата: красуні, завжди привітні та компетентні (мій топ- Ангелінка, неймовірна і чарівна). І також тут найкращі офіціанти в місті, тут я точно впевненний, бував де завгодно, єдині гіпер уважні і щирі, таким завжди «чай» 20% мінімум. Хочу подякувати Ользі, Галинці, Михайлу та Марго- це просто вища школа відношення до своєї справи!!! Цінуйте і поважайте їхню працю, ці люди заслужили цього своє віддачею до роботи! З повагою!!!

  3. Lella ★★★★★

    Сам заклад дуже автентичний і захоплює. Дуже багато дерева і атмосфера темна, але це лише прикрашає стиль закладу. На ранок музика грає тихіше, вже ближче коли обід та вечеря музика може грати трішки голосно. Їжа дуже смачна, як і напої. Все було чудово!

  1. Oleksandr Velykyi ★★★★★

    Обідав в цьому закладі. Все дуже смачно! Всим рекомендую! Персонал привітний. Скрізь чисто. Атмосферне місце)

  2. Svitlana ★★★★☆

    Шукала, де поїсти домашніх страв. Почитала відгуки про цей заклад, і пішла перевіряти. Так от. Борщ - 98 грн. Подача у мене була така,як на фото. Мені смакувало. Порція була достатньою для мене, тому деруни спробую вже завтра. На жаль, були відвідувачі, які заходили сюди просто, щоб перекинути чарку-другу. Це викликало в мене враження, що це ще й наливайка ( чи як цей ,,феномен,, назвати). Загалом досить смачно та недорого. Upd. Другий раз їжа вже не була аж на стільки смачною.

  3. Kirov ★★★★☆

    До самого закладу питань нема, чисто, комфортно, стильно. А от персонал (не скажу за всіх) дещо розсіяний, повільний, не уважний але і не набридливий за що окремо дякую. З меню багато страв не замовляли, з того що було представлено із задоволенням скажу кухарям "дякую, було дійсно смачно" Пізніше обов'язково замовлю більше з гриль меню, так як на разі не зміг оцінити в повному обсязі

  1. Fox Club ★☆☆☆☆

    Дуже часто відвідували цей заклад,але з таким обслуговуванням раніше не зтикалися!персонал хамло,не можливо дозватись,зі столу не прибирається,на вимогу звернутись до адміністратору у відповідь тільки хамство!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Кухель?

Кухель знаходиться за адресою вулиця Київська 77 В, 33000 Рівне, Рівненська область, Україна

Який номер телефону Кухель?

Зв'язатися з Кухель можна за номером телефону +38 (073) 202-01-01

Як можна дістатися до Кухель?

Дістатися до Кухель можна за посиланням

Advertisements