Це був найкращий готель у нашій подорожі! Дизайн номерів стильний, у лобі завжди грає приємна музика. На рецепції дали чудові поради, куди сходити в місті. Сніданок — справжній бенкет: омлети, фрукти, свіжий хліб і випічка. Почувалися, як удома.
Фотогалерея
Відгуки
-
Sincere Alvarez ★★★★★
-
Nicholas Singleton ★★★☆☆
Все добре, але номер явно потребує ремонту: старі меблі, подряпана підлога. Проте постіль чиста, а персонал старався зробити перебування комфортним.
-
Oleksii Zaitsev ★★★☆☆
Дешевий готель, але звідси й все інше. Гарних номерів, сервісу та місцерозташування не слід очікувати. Але переночувати недорого можна.
-
Anny Panasiuk ★★☆☆☆
На перше враження здавалось, що це місце виручило від ночування на вокзалі (бронювали номер в іншому готелі, але нам відмінили бронювання). Плюси: + загалом чисті номери + привітний персонал + м'яке велике ліжко + в номері є столик, 2 стільці і 2 стакани Мінуси - з предметів гігієни тільки рідке мило - були краплі чогось на постелі - в номері є 2 вікна, відкривається лише одне, що на стелі. з нього гарно видно зірки та місяць вночі, АЛЕ. немає москітної сітки. за 2 ночі ми обкусані з ніг до голови. в номері душно, тому був вибір : або зачинити вікно і не проснутись зранку, або прокинутись і чесатись весь день. обрали 2гий варіант. виспатись не можливо через те що комарі постійно джижчать над вухом, збоку працює автомийка та чути як по трасі їздять фури. - в кого чутливий сон то співчуваю. шумоізоляція відносна, чути як хтось хропе в сусідньому номері і як хтось бушує в коридорі. Після такого відпочинку потрібен ще відпочинок, як мінімум виспатись. Після 2х таких ночей засинала на кожному кроці.
-
Анастасія Ісакова ★★☆☆☆
Зупинялись на одну ніч, брали одномісний і двомісний номери. Плюси: 1. Нормальні номери, досить чисто, окрім павутиння в кутку туалету, але це таке. 2. Зручне ліжко. 3. Непогана звукоізоляція, у сусідньому номері хтось хропів, чути не було, поки не виходити в коридор. 4. Є туалетний папір і рідке мило. 5. Нормальне розташування, якщо їхати автомобілем. 6. Інтернет працює, світло теж. 7. У коридорі гарні стіни. Мінуси: 1. Пані за стійкою не дуже привітна, загалом можна її зрозуміти. 2. Уранці (5-6 година) намагалися помитись, в обох номерах у душі була лише холодна вода (в умивальнику тепла). Мені сказали, що звечора (+-23 година) тепла була наявна. Може, вам більше пощастить, але, думаю, адміністрації слід звернути на це увагу. Також беріть із собою засоби гігієни, особливо шампунь, бо мило в душі може скінчитись. 3. Рушники подерті, на покривалі плями. Можливо, варто оновити. 4. В одному номері в туалеті був неприємний запах, в іншому в самій кімнаті тхнуло хлоркою. Провітрювання в другому випадку допомогло, у першому — ні. 5. Спочатку завели в номер, де на столі стояла тарілка з недоїдками та було не прибрано. Перевели в інший. 6. Подекуди на стінах обдерта фарба, пара тріснутих кахлів. Телевізором не користувались, у ресторані готелю не їли, тож оцінити не можу.
-
Андрій Кішик ★★★★☆
Схоже на хостел,номера чистенькі
-
S.Е.R.G L. ★★★★★
Як для Рівного, не знаю чому так дорого? Але це ще помірні ціни. Сам номер сподобався, я був у другому номері. Охайно, комфортно, тепло. Столик біля вікна просто супер. Приємні спогади. Дякую.
-
віктор ткачук ★★☆☆☆
Не сподобалось було дуже холодно в номері
-
ANDRIY KOLESNYK ★★★☆☆
готель як готель, вартість відповідає номерам, але номера чисті та доглянуті. У тому ж приміщенні є кафе, є що вибрати поїсти. Документи для відрядження надають у повному обсязі. Все ОК
-
Олександр Волчанський ★★★★★
Зручний номер. Чистий санвузол. В комплекті мило, шампунь. Чисті рушники.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Форсаж?
Форсаж знаходиться за адресою вулиця Князя Володимира 109, 33000 Рівне, Рівненська область, Україна
Який номер телефону Форсаж?
Зв'язатися з Форсаж можна за номером телефону +38 (063) 823-12-50
Як можна дістатися до Форсаж?
Дістатися до Форсаж можна за посиланням