Гарна панорама, непоганий інтер'єр закладу. Страви смачні можливо деякі не завжди відповідають по дизайну як в меню але відтого не стають гірші:) Приємно,що можна спостерігати за робочим процесом. Витяжка працює ідеально нема лишніх запахів в залі Офіцианти приємні, працюють швидко хоч замовлень завжди багато є. Добре задумано у вбиральні. Темна плитка та специфічне світло приховує певні недоліки. Трошки частіше потрібно протирати зеркала:) Враження лишились позитивні.
Фотогалерея
Відгуки
-
Anna Shulgan ★★★★★
-
Вікторія Савчак ★★★★☆
Суперовий заклад! Суші смачнезні і яка красива інстаграмна подача!
-
Анна Горбаєнко ★★★★★
Це найкращі суші у Львові вже багато-багато років. Ми з Япі ще з часів самого відкриття, і, скільки б суші-барів/ресторанів за 15 (!) років ми не перепробували, найкращим, однозначно, залишається Япі. Що на доставку, що в ресторані - якість завжди однакова - свіжесенька рибка, стовідсотково найсмачніший (не розварений, не склеєний) рис і, що найголовніше - роли всі різні, всі цікаві і дуже грамотно міксовані смаки. Я цю похвальну оду пишу тому, що мало залишилось суші-барів/ресторанів, які ми з чоловіком не відвідали, а, отже - об‘єктивно порівняти маємо з чим. Япі - однозначно в топі завжди. Тут ви не знайдете забитого на бетон рису, твердого, як камінь, авокадо чи шматка лосося, котрий аж світиться, бо такий тоненький. Дуже крутий персонал. В Япі завжди багато замовлень; що на ресторан, що на доставку. І, одного разу, коли ми були нереально втомлені після довгої дороги, ми попросили пришвидшити наше замовлення, бо були такі голодні, як вовки. І, що ви думаєте? В аншлаг вихідного дня нам його приготували так швидко, що ми були просто в шоці. Вони могли цього не робити. Але зробили, бо тут з душею :) дякую! Тому, дуже всім рекомендую. Тут дуууууууже смачно! Персонал - чудовий! Обслуговування - прекрасне! Смачного!
-
Оксана Фітель ★★★★☆
З плюсів смачний місо суп і чай жасминовий. Мінусів,на жаль ,більше: -дуже дивна Філадельфія,абсолютно не схожа на класичну -схожа ситуація і з Каліфорнією ,була з гірким авокадо Замовляючи Філадельфію і Каліфорнію очікували ,що це будуть класичні роли ,але вони були не такі ,про що ніде не було згадано. Ще й до цього всього офіціант забув про частину замовлення ,прийшлось чекати ,поки дороблять . Загалом ,старе меню подобалось набагато більше .
-
Dimko Demchenko ★★☆☆☆
Колись був улюблений ресторан, але останні кілька років якість їжі і обслуговування падає, а ціни ростуть. Були там вчора, відразу звернули увагу на оновлений формат меню, яке таке враження що хтось навмисне зробив якомога більш заплутаним і нечитабельним. Офіціант попередив що чекати на замовлення треба півгодини, тому що «багато людей». Ми трохи задумались, бо на той момент внизу було взагалі пусто а нагорі зайняті три столики включно з нашим. Ну окей, може багато замовлень на виніс. Через якийсь час ми помітили, що ніхто нічого не готує - звичних трьох кухарів не було мінімум 20 хвилин, а тоді вони вийшли з підсобки всі разом. Стало ясно, що швидше за все в когось з персоналу день народження або щось схоже. Брехати в очі відвідувачам і робити з них дурних ніби вони не мають очей і не бачать, що не «багато людей» а кухарі десь тусуються - це просто вищий клас. В результаті чекали не менше 45 хвилин. Принесли смажений тофу, який був з присмаком старої перегорілої олії і ледве теплий. Суші теж не такої якості як готували раніше, хоч щось конкретне сказати важко, тут думка суб'єктивна. Попросили запакувати залишки з собою і не класти в коробку імбир, що звісно офіціантові вилетіло з другого вуха, через що вдома пожаліли що залишили навіть тих кілька гривень чайових. За такий експірієнс заплатили 650+ грн. Більше ніколи.
-
Sunlight * ★★★★★
Чудове місце. Суші смачні та гарно подані. Принесли комплімент від закладу. Дуже спокійна атмосфера, хочеться просто сидіти і відпочивати. Дуже добре, що є кнопка виклику офіціанта, ніхто не мерехтить перед очима і не заважає відпочивати, якщо хочеш щось дозамовити або щоб принесли рахунок, то натискаєш на кнопку і все. Можна спокійно собі розслабитись. Дуже приємно було отримати меню у вигляді книги, а не Qr-код чи просто якийсь папірець. Меню дуже велике, цікаве. Обов'язково повернемось
-
Lulu Lili ★★★★☆
Для мене, найкращі суші у Львові
-
Olena Tsypiashchuk ★★★★★
Дуже класний, просторий, крутий ресторан східноі іжі. Є можливість посмакувати досить недорогими суші, є й інші цікаві страви. Унікальне морозиво з зеленого чаю. На майбутнє хотілось би спробувати японські солодощі. На столі є кнопочка для виклику офіціанта. Щоправда мене не спитали якими я буду істи паличками і принесли відразу звичайні, а не навчальні.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Япі?
Япі знаходиться за адресою проспект Свободи, 6/8, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Япі?
Зв'язатися з Япі можна за номером телефону +38 (067) 674-45-15
Як можна дістатися до Япі?
Дістатися до Япі можна за посиланням