Я був свідком ситуації про яку веде мову Анна Царюк. І хочу сказати, що Ви робите з мухи слона. В статті 21 Закону України “Про лікарські засоби” щодо заборони продажу лікарських засобів дітям чітко вказано, що фармацевт не має права відпускати ліки особам до 14 років. Це стосується й купівлю через електронні ресурси. Вашій дитині 10 років. Що зроблено не так? Фармацевт чекала замовлення від дорослої людини, якою не було озвучено, що Ваша донька називає цифри замовлення. Тому фармацевт діяв чітко в рамках закону - вона не має права відпускати будь-які ліки дитині. Це проблема фармацевта, що чиясь мама не змогла виписати цифри, щоб їх чітко назвати? Чи важко попросити фармацевта подивитися на номер замовлення в телефоні? Фармацевт максимально коректно та ввічливо спілкувалася. З таким же успіхом я можу сказати, що Ваша почала ображати фармацевта, на що вона не мала жодного морального права. Куди жалітися на такі дії? Ми живемо в час, коли вся країна в стані війни. І яке відношення має служба Вашого чоловіка до дій фармацевта в даному випадку - всі дії були в рамках чинного законодавства! Не прикривайтеся. Моє бачення ситуації: ми всі хочемо жити в країні, де панує закон і порядок, але саме для нас чомусь мають робити виключення з правил?..
Відгуки
-
Ingenieur AST ★★★★★
-
Анна Царюк ★☆☆☆☆
Жахливе обслуговування!!!! Вчора моя мама похилого віку з моєю донькою 10 років купували ліки, броньовані на додатку таблетки.юа. І поки моя мама шукала гаманець в сумці, донька назвала 4 останні цифри замовлення. Фармацевт мовчала і не відповідала. Мама запитує, чому не пробивають ліки. Фармацевт почала грубо говорити, що дітям ліки вони не продають. І навіть після того, як продала ліки, продовжувала вичитувати і грубити. У чому проблема, не шановна аптека????? Доросла людина купує ліки і їй допомагає онука. Людині похилого віку може погано видно на телефоні ті цифри????? Поки я лежу дома з температурою, мій чоловік воює, мої найближчі люди замість мене не можуть спокійно купити ліки???????
-
A/K ★☆☆☆☆
На всіх ресурсах вказано режим роботи з 7.00, на дверях аптеки - з 8.00, по факту - з 9.00 Якісь сюр
-
Vera G ★☆☆☆☆
Якщо хочете сплатити карткою кешбек то можете навіть не заходити сюди в них ця функція не діє.
-
Dmytro Fedorinenko ★☆☆☆☆
Оновіть графік. Аптека працює до 21:00
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Аптека?
Аптека знаходиться за адресою вулиця Чорнобильська, Київ, Україна, 02000
Як можна дістатися до Аптека?
Дістатися до Аптека можна за посиланням