Відгуки

  1. Nataliia Buta ★★★★☆

    Замовляли рамен з гедза та том-ям. Їжа смачна. Ціни середні. Гадаю, варто щось змінити в інтерʼєрі закладу - виглядає трохи застаріло.

  2. Настя Бумбоша ★☆☆☆☆

    Доброго дня, сьогодні відвідали ваш заклад що у Львові на проспекті Свободи, не задоволені обслуговуванням, а саме, напої винесли через 15 хвилин, перед тим, офіціант не приніс серветок і попільничку, коли винесли перші страви серветок теж ніхто не приніс поки не попросили адміністратора. Таке обслуговування в цьому закладі не вперше. Чи ви якось контролюєте рівень обслуговування в цьому закладі?

  3. Юля Даш ★☆☆☆☆

    Замовляючи сет Хітовий під ним писало безкоштовний 1 напій ..Як виявилось то пиво не входило, сік не входив..За третім разом вирішили взяти каву американо. Хоча це все було у переліку з напоїв на вибір.Вкінці рахунок принесли ..і...увага ...у чеку було +30 грн за це саме безкоштовне американо.Персонал бажає кращого.Ніколи більше сюди не повернусь ...а адміністрації рекомендую переглянути усі негативні випадки які залишають клієнти ,бо ринок конкуренції великий і повірте є заклади де таких нюансів немає Редаговую відгук написаний 2 дні тому ...сет який замовляли з мамою в обід мутив у шлунку до вечора ,і все ж таки прийшлось вирвати його назад.Ноги більше моєї небуде в закладах цієї мережі

  1. a. zubovych ★★★★★

    Дуже приємний персонал ☺️ Столики в чистоті, місце приваблює хорошою атмосферою і приємними людьми Все було смачно ☺️ Офіціанти милі, гарно та швидко працюють, незважаючи від напливу людей

  2. ChImi ★★★★★

    Дуже сподобалось!! Офіціанти Роман і Данило дуже хороші, виховні, знають багато мов, і з ними приємно говорити!

  3. Oleksandra Stremetska ★☆☆☆☆

    Замовляли не раз доставкою. Перший час все було добре і смачно. Минулого разу замовили і отримали дуже погане враження: в рамені перестали маринувати яйце, а «місо суп» віддавав приправою від мівіни. Сьогодні вирішили дати закладу ще один шанс, бо думали, що гірше вже не буде. Вони змогли!

  1. Твоя Мамка ★☆☆☆☆

    Ролли розвалювались, грязний посуд офіціант не забирав, коли упаковували наше замовлення у офіціанта розвалився ролл, воно і не дивно, по фото видно якість. Чомусь на доставці робите супер, а в самому закладі жахливо!!! Авокадо тверде і недоспіле! Начинки мало, розчарування!! Щодо доставки окрема тема, очікування замовлення (в 5 хвилиній відстані від закладу) складає 2 години, щоразу коли замовляємо одна і та ж історія, коли приходимо в заклад за замовленням кур’єр весело щебече з офіціантами

  2. Олена Дзик ★★★★★

    Ставлю 5зірок оскільки нічого негативного не зауважила) Замовлення принесли швидко,було нормальне обслуговування.Замовляли набір суш в подарунок до якого йде безкоштовне пиво. Суші смачні. Дуже добре,що тут є такі акції.

  3. Альона Захарова ★☆☆☆☆

    Я дуже перепрошую, але що це таке???? Я сьогодні замовила доставку з собою, не подивилася в якому стані суші.. вас взагалі не бентежить той факт, що у ролах з !!!!лососем!!!!! авокадо набагато більше ніж лосося, а самої риби майже немає від слова "зовсім". може ще більше рису класти? може хай взагалі буде просто суші рис з рисом?! Працюю на 24 каналі, ми часто у вас замовляємо суші на велику компанію. в останній раз я (ми) у вас купуємо. ну навіщо так?? Йшла за гарним настроєм отримала ось це. шкода

  1. Марія Урсул ★★★★★

    Чудове місце, щоб провести час з друзями. Наразі діє акція, при покупці пива, сирний рол в подарунок. Суші дуже смачні, смачніші чим загалом по Львову. На замовлення чекали досить довго, але для вечору п‘ятниці це звичайне явище. Заслужені 5 зірок.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ЯпонаХата?

ЯпонаХата знаходиться за адресою проспект Свободи, 29, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону ЯпонаХата?

Зв'язатися з ЯпонаХата можна за номером телефону +38 (080) 030-78-78

Як можна дістатися до ЯпонаХата?

Дістатися до ЯпонаХата можна за посиланням

Advertisements