Відгуки

  1. Наталія Кравченко ★☆☆☆☆

    Вітаю!Забронювала 2 шт. необхідного препарату,потім мені перетелефонували, щоб повідомити, що його немає в наявності за даною адресою.Працівник повідомила,що гель буде через 2 тижні,можна забронювати і ціна збережеться.Через 2 тижні перетелефонували, що засіб є в аптеці і можна забрати,але коли прийшли забирати,то виявилось,що заброньована 1 упаковка,а не 2 і ціна збільшилась (понад 50 грн. за упаковку).По вигіднішій ціні можна придбати у інших аптеках або магазинах. Обман людей!

  2. AnnA ★☆☆☆☆

    Фармацевт на касі точно не любить свою роботу і людей. Перед мною був дідусь зі слуховим апаратом і вона була не задоволена, що він не чує з першого разу, поваги нуль, очі закотила так, що я думала не побачу зіниць. Потім прийшла моя черга, «Доброго дня» не вміє вимовляти, або просто не хоче. Ліки кидаються на прилавок, ну і «Допобачення» вона також не знає…..

  3. Іванна Оксюта ★☆☆☆☆

    Ціни може і не високі як у інших аптеках , але фарм опіка таки повинна бути , хоть якась !!! З виразом обличчя ніби шо ви прийшли сюди , кажіть одразу шо вам треба і не розпитуйте по 100 разів

  1. Андрей Александрович ★☆☆☆☆

    Найгірша аптека Києва. Фармацевтів обирають на роботу по принципу хто більш неввічливий та огидний. Жодного разу не чув привітання "доброго дня " навіть у відповідь. Німий погляд коров'ячих очей і за ними запит: "шо нада? Ми тут їмо, тупимо, граємось в телефоні, а ви за замовленням".

  2. Карина Назаренко ★☆☆☆☆

    Жахливе відношення, завідувач аптеки просто вела себе гірше нікуди. Я прийшла взяти інсулін по рецепту відпускала з таким обличчям ніби вона зі свого карману безкоштовно віддає. А коли спитала термін придатності так взагалі… термін придатності збігає за місяць, що дуже погано Коли сказала що піду в іншу аптеку виявилось, що один рецепт вона вже закрила, але товар віддала коли уже я майже вийшла з аптеки. Жахлива аптека. Шкода що людям які потребують ліки приходиться терпіти таке відношення до себе. Жахлива аптека

  3. Daria Moskalenko ★☆☆☆☆

    Общение с покупателями

  1. X0rw1n ★☆☆☆☆

    Часто заходив цю атпеку, звертався сюди з страховими заявками. Все було прекрасно, доки не вирішив купити пару десятків масок. Чек звичайно ж не зберіг, хто взагалі зберігає чеки за покупки на 50 грн? Спробував декілька масок ( всі вони запаковані поштучно), кожна маска мала дуже різкий та неприємний запах. Нагадує запах якоїсь простроченої приправи. Звернувся в аптеку з цією проблемою та не отримав ніякої допомоги. Аргументом було те що я міг купити маски в іншому місці і принести їх сюди. Ось така вона клієнтоорієнтованість. От нема мені що робити і займатися аферами на 50 грн. В цю апткеку не звернуся більше ніколи та іншим не раджу. Можу собі тільки уявити які були проблеми якби бракований товар був на іншу суму.

  2. Tamara Prysykar ★★★★★

    Відмінна Аптека з демократичними цінами прямо біля зупинки 14,15 трамвая. Завжди купую ліки коли довго його чекаю, а з аптеки віконце є на зупинку і можна швидко вибігти :)

  3. mlad1981 ★★★★★

    Помірні ціни. Приємні продавці. Є можливвсть зробити замовлення через сайт "таблетки юа". Продали, без вагань, навіть 2 ампули для інєкцій.

  1. Yaropolk Tymkiv ★★★★★

    Добра аптека, ввічливий персона, ціни дешевші, ніж аналогічні на Лук'янівці

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Аптека 3і?

Аптека 3і знаходиться за адресою вулиця Митрофана Довнар-Запольського, 12/7, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Аптека 3і?

Зв'язатися з Аптека 3і можна за номером телефону +38 (044) 483-05-29

Як можна дістатися до Аптека 3і?

Дістатися до Аптека 3і можна за посиланням

Advertisements