Відгуки

  1. Марія Хомік ★☆☆☆☆

    Замовляли суші з друзями тут .. Одним словом не опишеш всю ситуацію ,яка склалась під час замовлення : Все просто жахливо … Почалось з доставки ,ми чекали кур’єра 4 години ,4 години !!!! Після скарг і питань чому так довго ,вони годували нас вибаченнями і просили почекати ще півгодини ..і так тривало далі Коли нарешті кур’єр приніс наші суші ,описати свій шок від їхнього вигляду та смаку я напевно не зможу Це найгірші суші ,які куштували взагалі Можете глянути на це нище Однозначно не рекомендую )

  2. Yr ★★☆☆☆

    З кожним разом все гірше і гірше. Доставка зазвичай півтора години в кращому випадку,якщо не забудуть про замовлення, хоча фіксують, як 50 хвилин. З цим ще якось можна було змиритись, бо завантаженість могла бути велика і роли більш-менш. Останні рази почали привозити такий жах (рис, кунжут і огірок - це те, що ви смакуватимете в суші, крем-сиру і лосося майже не було), що вирішили більше не замовляти тут. Раніше почали ховати краї рола, де майже один рис, всередину, а тепер вже й самі роли хажливої якості і складу. - З плюсів: є оплата картою.

  3. Anastasiya Khamulyak ★☆☆☆☆

    Це було жахливо! Так довго ми ще ніколи не чекали на жодне замовлення! Отже, замовила суші о ~18:30, в 18:38 прийшло смс, що замовлення прийняте і буде доставлено о 19:30. О 19:45 ми перетелефонували самі дізнатись де наше замовлення, оператор вибачилась за затримку і сказала, що протягом 20-30 хв замовлення буде у нас. О 20:36 ми вкотре передзвонили на гарячу лінію дізнатись де, все ж таки, наше замовлення і чи чекати його взагалі. Нам сказали, що уточнять в "закладі" і передзвонять, і коли відзвонились, виявилось, що оператори не можуть зв'язатись з ними. О 21:14 ми телефонуємо знову, чисто з цікавості, бо вже не розраховуємо на доставку взагалі, питаємо де все таки наше замовлення. Знову уточняють, передзвонюють і вже 20 хв чекати. Як результат, 22:15 телефонує кур'єр, що привіз замовлення. Алілуя, але не тут то було. В замовленні були теплі роли, які до цього часу вже стали холоднючі, самі кусочки ролів посклеювались, їх важко відділяти один від одного, і в результаті вони просто розвалюються, лосось нарізаний і викладений кострубато, на 4 мисочки соєвого соусу три набори паличок, в одну коробку не доклали васабі і імбир виглядає не зовсім свіжим. Ми мали оплатити замовлення при доставці, в результаті через ці всі очікування, оператор повідомила, що воно буде для нас безкоштовне. І на тому дякую, але більше ми тут не замовимо нічого і вам не рекомендуємо. Це зіпсований вечір, зіпсовані плани і настрій. Дякую, дуже дякую.

  1. Христина Ковалишин ★☆☆☆☆

    Навіть не важливо, що доставка 2 години. Не робіть помилок, найгірша доставка, якість та сервіс. Що це за нарізка? Під 1.0 см? Рис твердий, риба не першої свіжості, вигляд ніби вдома студент собі на вечерю приготував. Прошу передати власнику дякую за зіпсований настрій та гроші на вітер. Подивіться на фото, зрозумієте все самостійно. Більше ні ногою, ще й рекомендації залишатиму.

  2. Mикита ★★★☆☆

    Суші на тверду трійку. Що сподобалось: Швидка доставка - доставили рівно в той час, який був написаний. Хороша упаковка Дуже смачний васабі. Краще я не пробував. Приваблива ціна Що не сподобалось: Дуже мало начинки всередині ролу. Лосось липкий і розпадався, тому можу зробити висновок, що він розморожнний а не охолоджений. Надзвичайно мало соєвого соусу, на що звертають увагу вже давно, але я так розумію що це не виправляють. Загальний висновок: Спробував по рекомендації від знайомих, на жаль очікування не справдились. Тим, хто ще не замовив, рекомендую обрати іншій сервіс

  3. Леся ★☆☆☆☆

    Навіть 1 зірочку немає за що ставити. Це повне дно.... Розкажу вам, як Суші-мастер вміє зіпсувати вечір. Сьогодні о 19:20 замовила у них суші і десерт. А о 21годині мені передзвонив кур'єр і повідомив, що замовлення скасоване, бо кухня не встигає його виконати. .... За цих 1,5 години, що ми чекали на замовлення, можна було 3 рази отримати суші з іншого сайту... Це таке відношення до клієнтів? Слів бракує...

  1. Anastasia Bugara ★★☆☆☆

    1. Щодо кухні: Замовляла сет "Марафон". Роли Манхеттен і Вітамін зовсім сухі і без смаку, варто додати крем-сир. 2. щодо подачі: даючи чотири пари приботів варто подумати ще про соєвий соус! Як четверо людей мають їсти з двох баночок соєвого соусу? І навіть для двох - його було замало. 3. щодо доставки: ВОНА ЖАХЛИВА! Кур'єр запізнився на 1,5 години!!! Ставлю дві зірочки лише за рол "Ніжний з сиром " - він справді був смачний.

  2. Аня Дяченко ★☆☆☆☆

    Жах... Одним словом! - Перше попросили привести у відповідну годину (22:20) подзвонили з доставки попросили нас перенести години на 21:40 а по факту приїхали в 21:10. - друге коли вже оплатили я одразу відчула що там і близько немає ~1600г прийшла до дому зважили як і очікувалося там було ~1150г -трете Рис просто жах не можливо їсти твердий ніби крейду жую. Не витримали подзвонили до оператора єдиний плюс дуже привітний оператор Любов але це не зробило великої погоди ми їй сказали про проблеми вона довго вибачалась та запропоновала до наступного замовлення в подарунок рол але більше в цьому закладі ми не чого не замовимо .

  3. Anastasiia Mykhailevska ★☆☆☆☆

    08.07.2021 замовляли суші в суші мастер, нажаль сталась прикра ситуація, знайшли глист у одній із суш. Спершу оператор запропонував безкоштовний сет, але на вимогу вони погодились повернути кошти. Про те враження залишились дуже неприємні і негативно відобразились на здоров‘ї. Щиро не рекомендую здійснювати замовлення у цьому закладі! Напевно погано знаєте технологічну карту, раз не знаєте що роли каліфорнія з лососем в ікрі, калфіорнія краб мікс ікра, каліфорнія з копченим лососем в ікрі - ПОДАЮТЬСЯ В ІКРІ Для чого обманювати звичайних клієнтів? Перегляньте умови в якій зберігаєте рибу.

  1. Марія Паладян ★★★★☆

    Доброго вечора! Замовляла сьогодні суші сет "на морі" за акційною ціною 299 грн. Оператор спитала на скільки осіб, я відповіла на 4. Спитала чи буде достатньо двох баночок соєвого і враховуючи те, що я замовляла вперше, то не знала, якого розміру ті баночки і, як виявилося, того було замало. І в чеку було написано набір для двох, хоча ж вказувала на 4 -ох. Потрібно було 4 баночки як мінімум. З вагою цього сету теж є питання, роли були маленькі і то явно не 1 кг був. Але було смачно і за це 4 зірки поставила. З доставкою проблем не було. Замовила о 17:50 і привіз кур'єр в 18:30 приблизно, хоча сказали очікувати о 18:50 плюс мінус 10-15 хв. Прошу звернути увагу на вагу ролів.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sushi Master?

Sushi Master знаходиться за адресою вулиця Зелена, 176, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Sushi Master?

Зв'язатися з Sushi Master можна за номером телефону +38 (080) 033-03-33

Як можна дістатися до Sushi Master?

Дістатися до Sushi Master можна за посиланням

Advertisements