Прийшли сюди після оновлення меню і дуже розчарувалися. Раніше було набагато смачніше. Замовили класичні сирники та авокадо-тост. Сирники були не з сиру, а з тіста з дрібними вкрапленнями сиру, якого було дуже мало. Смаку творогу не відчувалося. Порівняно з тими сирниками, що були у вас колись, це – небо і земля. Авокадо-тост також став набагато гіршим: крем-сир несмачний, смак авокадо не відчувається, салат поклали зіпсований – почорнілий і з поганим листям. Також замовляли том-ям. Раніше він був дуже смачний. Не знаю, що саме змінилося, але тепер смак чомусь гірший – не такий насичений. Нам дуже сумно, що після змін, меню погіршилося. Це був наш улюблений заклад. Постійно ходили сюди у вихідні на сніданки. Шкода, що це змінилося. Сподіваємося, що колись страви знову стануть смачними. Сніданок обійшовся у 1000 грн, і ми залишилися голодними та незадоволеними.
Фотогалерея
Відгуки
-
Ірина Купець ★★☆☆☆
-
Богдана Середа ★★★★☆
Буваю тут декілька раз на місяць. Зазвичай все супер. Але сьогодні замовила Бао зі свининою і замість шматка мʼяса там було 70 % жирного сала!!!!Це не ок!Пропрацюйте це з кухарями будь ласка. Після того як оновлюєте меню з відомим бренд шефом, потрібно контролювати якість. Бо так його робота марна.
-
Lena Husevyk ★★★★★
Дуже приємний та цікавий інтер’єр, великий вибір страв, кожен знайде щось для себе. Були тут декілька разів і кожен був вау! Дуже смачно, тому хочеться повертатися! Оригінальна подача страв, цікава задумка з підставкою для піци. Великим плюс за карафку води с лимоном, ніби дрібниця та цей комплімент дуже доречний. Адекватні ціни, та приємна не нав’язлива обслуга. Єдиний мінус- без попередньої резервації доведеться почекати чергу на столик
-
Mariia Sydoruk ★★★★★
Сподобалось тут. Приємне ненав'язливе обслуговування. Офіціантка зналась у меню та стравах. Смачна свіжа кухня, посмакувало все що замовляла: фетучіні з тигровою креветкою та шафраново-кокосовим соусом, салат з хамоном та карамелізованою грушею, шоколадний фондан - свіженький смачний! А гарячий коктейль hot apperol – це прям моє відкриття тут, не знала що такий буває, і до того ж дуже посмакував! Класно, що є безкоштовна водичка з лимоном у доступі від закладу - за це окремий респект! Музика ненав'язлива і теж ок. Ціни середньо-високі, але впринципі я цього очікувала. Розташування це звісно мінус, якщо так можна сказати, бо часто сюди не зайдеш, на жаль далеко від центру. Візитом задоволена, рекомендую:)
-
Black Lady ★★★★★
Дуже смачно. На доставці сущі і піца - найсмачніші в Рівному. В кафе ще смачніше, ніж на доставці. Отримуєш більше ніж очікуєш. По замовчуванню подають воду з м'ятою та лимоном. При замовленні пива подають разом з горішками. Приємні офіціанти. Завжди лишайте на чай. Єдиний мінус це, хоч і красиві та, не зручні меблі. Столик на двох замалий, якщо ви хочете замовити більше ніж одну страву на людину. Теоретично на стіл поміститься більше тарілок, а практично - не зручно. Крісла за низькі по відношенню до столу ( мій зріст 170 см ), сиділи за столом біля панорамного вікна. Але кухня перекриває ці мінуси, тому рекомендую цей заклад.
-
Таня Садовець ★☆☆☆☆
Раджу власнику кафе змінити персонал на більш якісний та чемний, а також відповідати за вчинки саме цього персоналу , не погрожуючи своїм же клієнтам в соц мережах з різних облікових записів, максимально не задоволена діяльністю цього закладу і також буду поширювати інформацію, щоб інші потенційні клієнти мали змогу дізнатися з "професійними" діями адміністрації. Максимально не задоволена наданими послугами, нікому не раджу цей заклад.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса oregano cafe?
oregano cafe знаходиться за адресою вулиця Євгена Коновальця 2, 33016 Рівне, Рівненська область, Україна
Який номер телефону oregano cafe?
Зв'язатися з oregano cafe можна за номером телефону +38 (067) 527-41-76
Як можна дістатися до oregano cafe?
Дістатися до oregano cafe можна за посиланням