Відгуки

  1. Gloria ★☆☆☆☆

    Поведінка персонала - ДНО. Людині стало погано, вона купила ліки і забула купити воду.. персонал відмовив ій у купівлі води.. виставив з аптеки "бо хочеться додому" не виклали швидку.. людину приводили до тями на вулиці.. Гаряча лінія на це відповіла що вони таким не займають і "навіть якби клієнт помер це нас не стосується і це не наша справа... тому до персоналу питань немає" і це медики: не дати води, виставити, не викликати швидку?... і це люди? Це повне ДНО...

  2. July Lysak ★☆☆☆☆

    Жах! Звільніть неокомпетенту співробітницю, яка працювала у неділю 16.06.2024 о 16-00 з короткою стрижкою, вона була єдина на касі! Я прийшла сказала за якими я ліками, спитала чи казати замовлення чи не треба, на що вона запитала 5 цифр замовлення і вибила мені по замовоенню чек без знижки! Коли я запитала, а де ж знижка у 50 грн, на що вона "ой а я не перевіряла ціни треба було без броні купити в аптеці"! А звідки мені було знати? В аптеці жодного покупця, а вона навіть полінувалась перевірити, коли її вже запитали!

  3. Мир ★★☆☆☆

    Прийшов за інтернет-замовленням. Продавщиня не знала українську була не вічлива, фактично ледве стримувала злість, хамила і в кінці кінців відмовилась обслуговувати. Я підійшов до іншої дівчини і все ми зробили нормально. Я не розумію, хто тримає таких на роботі, таких звільняти треба миттєво, вони як пси дикі дивляться на все наше українське.

  1. Serhii Zholtikov ★★★☆☆

    Хороші ціни, але потрібно звертати увагу на термін придатності препаратів.

  2. Inna Vasuljivna ★★★★★

    Сподобалось . Вітрини викладені тільки безрецептурними ліками, просто для дизайну. Так повинно бути в аптеці, бо це не крамниця. Покупки здійснюються або за рецептом,призначенням лікаря, або за консультацією спеціаліста. Фармацевт на робочому місці, готовий до спілкування, проте не заглядає у вічі настирливо : "чим допомогти ".

  3. Ludmila Podryadchikova ★☆☆☆☆

    На касі хамка, людей прийшла ціла черга, а вона телефон від вуха не може прибрати, ще й обурено переказувала в телефон, що саме я зараз купую .. і що я нібито надто розумна, тому що оформила замовлення через інтернет. Не розумію в чому проблема? Чим я нашкодила цієї касирша оформивши замовлення через інтернет ...

  1. alex ma ★★★★☆

    Часто на потрібні ліки найнижчі ціни

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Аптека НЦ № 2?

Аптека НЦ № 2 знаходиться за адресою вулиця Раїси Окіпної, 4, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Аптека НЦ № 2?

Зв'язатися з Аптека НЦ № 2 можна за номером телефону +38 (044) 369-30-30

Як можна дістатися до Аптека НЦ № 2?

Дістатися до Аптека НЦ № 2 можна за посиланням

Advertisements