Відгуки

  1. Марія ★☆☆☆☆

    Вічно невдоволений персонал, постійно цінники не відповідають реальній ціні. Зазвичай мовчу, ставлюся з розумінням і списую все на людський фактор. Проте сьогодні вирішила повернутися і запитати, чому товар на 25 грн дорожчий, ніж вказано на ціннику. Касирка (жінка з пофарбованим у червоний колір волоссям) спочатку зробила вигляд, що не чує мене. Коли запитала вдруге - почала агресивно реагувати, заявляючи, що це «не її справа» і що потрібно дивитися, з карткою чи без діє знижка. Можна було адекватно пояснити ситуацію, запропонувати перевірити інформацію або попередити на касі, що ціна може відрізнятися. Але замість цього - грубе ставлення до клієнта. Я доволі часто ходила до цього магазину, але після такого ставлення більше не повернуся і не буду його рекомендувати. На жаль, персонал зі своїм настроєм уже набрид усьому району, від знайомих постійно чую невдоволення, і не дарма.

  2. Софія Шеремет ★☆☆☆☆

    Обслуговування в магазині просто жахливе, дівчинка з білим волоссям хамить покупцям і використовує нецензурну лайку за касою, купувала сьогодні паніні сир сухий , листя сала гниле щей надурили майже на 70 грн , ви вважаєте це нормою? Чому ніхто нічого не робить, просто не хочеться ходити в магазин!

  3. Катерина Василівна Симончук ★☆☆☆☆

    Найгірший магазин району, постійно все не свіже, на видачі мʼяса і солодкого, персонал ПОСТІНО незадоволений, будь - хто з дівчат , вони не вітаються , коли щось запитуєш то як ніби ти до них до дому прийшов.Купа товару без цінника, або з невірними цінами! На овочах , а саме на капусті , цього літа сидів великий тарган, тістечка - дубові! Касири постійно незадоволені, я намагаюсь не ходити в даний магазин, але але , забігла купити води, випадково розрахувалась картою, де не було коштів, то вони мені роблять зауваження, що люди чекають всі через мене, справді? А коли черги кілометрові , і робить одна каса , це ок ? І це не рідкість, а майже постійно! Я не дуже розумію взагалі мету даного магазину, продати продавці не хочуть, ціну підказати також, навіть привітатись - це багато! Більше заходити не буду , після таргана на капусті потрібно було припинити відвідувати даний магазин)

  1. Мосійчук Саша ★☆☆☆☆

    Магаз вроде норм но продавец стара карга не бачить скідки на вітаміни і отримає що в компе без скидки і пригрозила визовом поліції

  2. Iurii ★★☆☆☆

    Таке враження, що з овочей та фруктів в цей магазин завозять самий непотріб, хоча ціна висока, а якості нуль.

  3. Іра Михайлюк ★★☆☆☆

    Ціни-космічні !!! Продукти протерміновані ..... Хто тут ще закуповується???

  1. Иванна Стоян ★★★★★

    Подобається Достатня кількість продуктів Зробили можливість перекусити, сендвічі , роліні , кава, чай Можливість поповнити картку Поміняти гроші Все разом і комфортно

  2. Диана Аллер ★☆☆☆☆

    обслуговуючий персонал жахливий!!! відношення до клієнтів зверхнє та хамське, обговорюють клієнтів, не вміють рахувати решту. жахливе відношення до роботи. ноги моєї там не буде без крайньої потреби. моя б воля, я б навіть 1 зірочькі не поставила.

  3. Seal Koz ★☆☆☆☆

    Розумію,що кінець робочого дня. Але це не привід хамити, касирці не варто працювати з людьми. 09.01.22.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Наш Край?

Наш Край знаходиться за адресою проспект Генерала Безручка 5, 33004 Рівне, Рівненська область, Україна

Який номер телефону Наш Край?

Зв'язатися з Наш Край можна за номером телефону +38 (080) 050-14-18

Як можна дістатися до Наш Край?

Дістатися до Наш Край можна за посиланням

Advertisements