Вічно невдоволений персонал, постійно цінники не відповідають реальній ціні. Зазвичай мовчу, ставлюся з розумінням і списую все на людський фактор. Проте сьогодні вирішила повернутися і запитати, чому товар на 25 грн дорожчий, ніж вказано на ціннику. Касирка (жінка з пофарбованим у червоний колір волоссям) спочатку зробила вигляд, що не чує мене. Коли запитала вдруге - почала агресивно реагувати, заявляючи, що це «не її справа» і що потрібно дивитися, з карткою чи без діє знижка. Можна було адекватно пояснити ситуацію, запропонувати перевірити інформацію або попередити на касі, що ціна може відрізнятися. Але замість цього - грубе ставлення до клієнта. Я доволі часто ходила до цього магазину, але після такого ставлення більше не повернуся і не буду його рекомендувати. На жаль, персонал зі своїм настроєм уже набрид усьому району, від знайомих постійно чую невдоволення, і не дарма.
Фотогалерея
Відгуки
-
Марія ★☆☆☆☆
-
Софія Шеремет ★☆☆☆☆
Обслуговування в магазині просто жахливе, дівчинка з білим волоссям хамить покупцям і використовує нецензурну лайку за касою, купувала сьогодні паніні сир сухий , листя сала гниле щей надурили майже на 70 грн , ви вважаєте це нормою? Чому ніхто нічого не робить, просто не хочеться ходити в магазин!
-
Катерина Василівна Симончук ★☆☆☆☆
Найгірший магазин району, постійно все не свіже, на видачі мʼяса і солодкого, персонал ПОСТІНО незадоволений, будь - хто з дівчат , вони не вітаються , коли щось запитуєш то як ніби ти до них до дому прийшов.Купа товару без цінника, або з невірними цінами! На овочах , а саме на капусті , цього літа сидів великий тарган, тістечка - дубові! Касири постійно незадоволені, я намагаюсь не ходити в даний магазин, але але , забігла купити води, випадково розрахувалась картою, де не було коштів, то вони мені роблять зауваження, що люди чекають всі через мене, справді? А коли черги кілометрові , і робить одна каса , це ок ? І це не рідкість, а майже постійно! Я не дуже розумію взагалі мету даного магазину, продати продавці не хочуть, ціну підказати також, навіть привітатись - це багато! Більше заходити не буду , після таргана на капусті потрібно було припинити відвідувати даний магазин)
-
Мосійчук Саша ★☆☆☆☆
Магаз вроде норм но продавец стара карга не бачить скідки на вітаміни і отримає що в компе без скидки і пригрозила визовом поліції
-
Iurii ★★☆☆☆
Таке враження, що з овочей та фруктів в цей магазин завозять самий непотріб, хоча ціна висока, а якості нуль.
-
Іра Михайлюк ★★☆☆☆
Ціни-космічні !!! Продукти протерміновані ..... Хто тут ще закуповується???
-
Иванна Стоян ★★★★★
Подобається Достатня кількість продуктів Зробили можливість перекусити, сендвічі , роліні , кава, чай Можливість поповнити картку Поміняти гроші Все разом і комфортно
-
Диана Аллер ★☆☆☆☆
обслуговуючий персонал жахливий!!! відношення до клієнтів зверхнє та хамське, обговорюють клієнтів, не вміють рахувати решту. жахливе відношення до роботи. ноги моєї там не буде без крайньої потреби. моя б воля, я б навіть 1 зірочькі не поставила.
-
Seal Koz ★☆☆☆☆
Розумію,що кінець робочого дня. Але це не привід хамити, касирці не варто працювати з людьми. 09.01.22.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Наш Край?
Наш Край знаходиться за адресою проспект Генерала Безручка 5, 33004 Рівне, Рівненська область, Україна
Який номер телефону Наш Край?
Зв'язатися з Наш Край можна за номером телефону +38 (080) 050-14-18
Як можна дістатися до Наш Край?
Дістатися до Наш Край можна за посиланням