Часто касири дурять з цінами в чеку, або товар лишній вибивають, який не брали, або ціна на полиці і ціна в чеку не відповідають. Буквально вчора сталась не приємна ситуація. Купували шоколадку Максфан, яка на вітрині по знижці коштувала 129грн, в чеку вибита ціна 169грн. Добре, що маю звичку завжди перевіряти чек, особливо якщо діло стосується цього магазину. Повернулись до касирши, нормально запитали чому в чеку одна ціна, а на прилавках інша. У відповідь нам не сказали ні одного слова, касирша лише закотила очі і мовчки повернула 40грн.
Фотогалерея
Відгуки
-
Victoria ★☆☆☆☆
-
Христина К ★★☆☆☆
1 Зірка за низьку ціну на пепсі 2 Зірка за приємного касира (Бейджа не було, але вона Світленька і завжди вітається)
-
Влад Дехтяр ★★★★★
Звісно це хороший магазин з хорошими продавцями все в наявності
-
Oleg ★☆☆☆☆
Жахливе відношення продавців до відвідувачів, краще пройтись пару метрів і скупитись в атб, торбі чи сільпо, там не буде таких психічно-неврівноважених продавців-касирів які дозволяють собі без вагомої на то причини підвищувати голос і погрожувати відвідувачам.
-
Tanyushka Protasevuch ★★★☆☆
Маленький магазинчик. Роблять каву
-
Ярослав Бойко ★☆☆☆☆
Менеджери не вміють спілкуватись з покупцями Прошу звернути увагу та прийняти виховні міри ..!!!
-
Юрій Борчук ★★★★☆
Мають паніні, гамбургери... запікають на грилі, можна перекусити стоячи за столиком
-
Роман «PR78» Помаранский ★★★★★
Непоганий магазин, по цінам як всі більш-менш
-
Irina Overchuk ★☆☆☆☆
Хоч магазин і знаходиться близько біля мого дому, ходити сюди зовсім немає бажання, працівники на касі завжди хамовиті, до них вітаєшся, а у відповідь вона «закатує» тільки очі. Продукти сканує і кидає як для собаки! Заходиш з хорошим настроєм і ввічливо звертаєшся, а виходиш з зіпсованим. За товаром і термінами не слідкують( так що «дякую» працівникам нашого краю за те що його хочеться обійти стороною
-
Тетяна Ус ★☆☆☆☆
Не одноразово мала гіркий досвід з цим маркетом. Молоко по строках добре, в реальності сморід був жахливий; улюбленого тістечка Маскарпоне тут більше не купую - двічі натрапила на цвіль...; навіть цукерки дитини тут не купую - попалися, певно, "акційні", в подарунок йшли личинки молі!!!! За персонал - є там одна така особа, що вряди годи думаєш, що до неї додому прийшла... Багато дівчат нормальних пішли, а ця держиться. От і купую тільки хліб і то не завжди...
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Наш Край?
Наш Край знаходиться за адресою вулиця Буковинська 6 В, 33000 Рівне, Рівненська область, Україна
Який номер телефону Наш Край?
Зв'язатися з Наш Край можна за номером телефону +38 (080) 050-14-18
Як можна дістатися до Наш Край?
Дістатися до Наш Край можна за посиланням