Відгуки

  1. andrusenko yura ★☆☆☆☆

    Маю подію, захожу до закладу, все добре. Розрахунок повний. Через годину, знаходжу до бару - не має нікого. За барну стійку заходить 'діва" - я вам зроблю коктейль. Але робить його з порушеннями. Даю зауваження. На мене йде атака з боку присутніх. Ця особа називає себе адміністрацією заклу. Відмовляюся від оплати. Адекватна людина розуміє, що при приготуванні коктейлю, а саме джин-тонік, вносяться інгредієнти: лід, джин, лайм та торік. Мені накидали - лимон налили невідомої речовини, кинули льоду та залили прозорою речовиною. Я попросив, що лимона мені не потрібніо . На мене накинулися і сказали: бери що є. На мою вимогу, що у цьому коктейлі повинен бути лайм, мені просто у стакакан вкинули долку якогось жовтого фрукту. Я відмовився від сплати. Тоді, дівчина з барної стойки вивйшла, і прийшов чоловік. Цей чоловік почав мені розповідати, що кожний з них є бармен, кухарка, техпрацівниця та стриптизерша. У мене питання до адміністратора, якщо Вам щось не подобається, то напрямок руху ви всі так показуєте? Чисто для керуючих (пані Оксана) вище вкащаного закладу прошу, навчіть свій персонал розмовляти на рідній мові. Та навчіть, щоу кожного працівника вашого заклад є певні обов'язки та відповідальність. Дякую за розуміння.

  2. Полина Смекалова ★☆☆☆☆

    Прийшли спитати, підбіг якийсь працівник, який вже в робочий час, стояв на вулиці їв. Сказав що вхід з 21, відповіла добре, але чому ніде про це не написано, почав піднімати руки щоб «випровадити». Стало дуже не приємно, відчула себе безхатьком. Який заклад не в середині і тп. знаю, бо мені 20, не пустили, але перше мінімальне враження погане.

  3. San Holo ★☆☆☆☆

    Читаючи всі ті відгуки уже можна не йти туди, розвод на гроші, хамська поведінка, відсутність різноманіття.

  1. Дима Кот ★★★★★

    сподобалось. админістрація підсказує.. гардіроб 5+. охорона 5+. дівчата5+

  2. Play CC ★☆☆☆☆

    Дуже небезпечне місце. Розводять людей на гроші. Охорона може пограбувати. При намаганні викликати поліцію- можуть побити, викинути на вулицю та зачинитись всередині (поліцію не впускають). Охорона кидається по 4 чоловіка, куди і як бити навіть не думають - малолітні тітушки.

  3. Science and more ★★★☆☆

    Дівчата стрьомні чесно .Як єдиний клуб в рівному то щось слабо

  1. MrTrackG ★☆☆☆☆

    Взагалі - ніочьом, коли приват був 400 грн і дівчата щось трохи старались, був смисл заглядувати... Зараз - коронавірус передає привіт... Приват 1000 грн!!! Вибору немає, бухло пальонеч я розумію, що їжа більш для розводу - ну не їсти ми туди ходим, це факт! Але ж наливати саму галіма бадягу замість елітного алкоголю - майте елементарну повагу хоча б до себе ...

  2. Рома Бегаль ★☆☆☆☆

    Обслуги 0, при додатковій пісні за 200грн, було ехо, в кінці тільки нахамили. Заклад 4, а обслуга 0. Не раджу!!!!!!!!!!!!!!

  3. Євген Вікторович ★☆☆☆☆

    Підсіло без дозволу двоє стриптизерок і замовили по коктейлю і салату.відразу принесли рахунок 940 грн.коли сказали що ми не замовляли то офіцянт сказала- нічого не знаю я вже вибила замовлення,ви пяні і почали кликати охорону.коли сказали що знаєм цей розвод і дівчата мають відсоток з замовлення то стриптизерки через хвилину втікли,лишивши замовлення на столі. коктейлі були муляжем-вода з льодом і лимоном,а салат сухарики,майонез,капуста.так розводять всіх випивших.ми не платили,але цей заклад нікому не рекомендую.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Зов?

Зов знаходиться за адресою вулиця Відінська 9, 33000 Рівне, Рівненська область, Україна

Який номер телефону Зов?

Зв'язатися з Зов можна за номером телефону +38 (096) 557-07-07

Як можна дістатися до Зов?

Дістатися до Зов можна за посиланням

Advertisements