Відгуки

  1. Марія Глухова ★★★★★

    Дуже вам дякуємо! Прийшли саіткувати розпис з родиною, чудова їжа, комфортні ціни і акції. Привітний персонал! Окрема подяка дівчині яка нас обслуговувала! Щиро дякуємо, будемо заходити ще!

  2. Роман Корявка ★★★★★

    Дуже сподобався заклад. Тиха музика. Затишна атмосфера. Дуже смачна й різноманітна грузинська їжа, аутентичні напої та адекватні ціни. Особливий респект за обслуговування Денису- сподобалось інформування про час подачі кожного блюда замовлення, ввічливість, поради щодо вибору блюд та напоїв, також стали свідками непростої ситуації, коли відвідувач «перебрав», а Денис ввічливо, але наполегливо провів його до готелю і забезпечив комфортний відпочинок іншим клієнтам. Як буду в Рівному, обовʼязково завітаю до закладу ще.

  3. Ira S ★★★★★

    Великий вибір страв, все смачне, і мʼясо, і салат та хачапурі. Порадили вино та страви до нього. Приємна атмосфера, чисто, затишно. Була перший раз, з радістю повернемось

  1. Ярослава Кульчицька ★★★★★

    Чудовий грузинський ресторан, що знаходиться на території готелю "Оптіма". Знаю цей ресторан, бо бувала в інших містах в ресторанах цієї мережі. Їжа - чудова. Ціни - нормальні. Персонал - чуйний. Особлива подяка офіціантці - приємна та уважна. Я замовила сангрію зі смаком маракуї, чашушулі, хачапурі з сиром дорблю, грушою і медом. Ситно, смачно - подача красива та апетитна. Обов'язково прийду ще, та буду радити знайомим❤️

  2. Alla Sulzhuk ★★★★☆

    Загалом було смачно. Не всі страви були в наявності, які були прописані в меню. Свинина по-Карськи була трохи тверда. Не сподобалося, що замовлену пляшку вина принесли відкритою і не охолодженою. Меню паперове і QR-кодами на столах. Немає доступу для людей з інвалідністю.

  3. Andriy Martynyuk ★☆☆☆☆

    Їжа геть несмачна, значної частини страв з меню немає в наявності, лимонад - це мінералка з сиропом, а чача нагадує поганий самогон.

  1. Богдана Середа ★★★★★

    Дуже смачна кухня.Приємні ціни та атмосфера. Щирі та привітні офіціанти. Рекомендую)

  2. Анжела Снецунц ★☆☆☆☆

    Коли я прийшла всі столи були не прибрані хоча людей за ними не було одна офіціантка мабуть не справляється , та і тон в неї був не приємний я могла б подумати що вона перевтомилась але судячи по брудним столам заваленими посудом ,думаю не дуже

  3. Oleksander Nahruzov ★☆☆☆☆

    Ресторан катастрофічно зіпсувався! Ні вина ні настоянок в наявності немає. Люля кебаб принесли сирий з кров'ю. Харчо не свіжий. Навіть соку в асортименті немає. Волосся в салаті. Не рекомендую

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Стумарі?

Стумарі знаходиться за адресою вулиця Словацького 9, 33000 Рівне, Рівненська область, Україна

Який номер телефону Стумарі?

Зв'язатися з Стумарі можна за номером телефону +38 (067) 626-11-59

Як можна дістатися до Стумарі?

Дістатися до Стумарі можна за посиланням

Advertisements