Відгуки

  1. Anila Gaydyk ★☆☆☆☆

    Це жах ,при вході з права бургери з цвіллю! Були вони там два дні,поки я не витримала і не сказала про це .Іто таке недовольне лице продавчині молодої в очках було,ніби то я туди їх положила. Дуже хочу прикріпити щей фото Як Вам???

  2. Mass Jack ★☆☆☆☆

    Помийка, яка не заслуговує на існування. Продавці бидляки, обслуговування найгірше в місті, а можливо і в Україні. Адміністратор чи, можливо, то власниця, що ще гірше немає ніякої лояльності до клієнтів і покриває своїх бидло-працівників і дружків клієнтів, які можуть нахамити при ній в магазині. Коротше, магазин який розуміє мову сили і гнилого слівця. Абсолютно не рекомендую і застерігаю. Поточного власника вже виясняємо, будуть прийняті міри. Поки не ходіть.

  3. Michael Vol ★☆☆☆☆

    був в магазині 27.1.2022 о 11:00. Касири на солодощах не вміють розмовлять з клієнтами…

  1. Володимир Дубенський ★★★☆☆

    Постійно дуже великі черги. Все інше влаштовує.

  2. Тетяна Гордєєва ★★★☆☆

    Магазин був суперовий, але після зміни продавців просто жах.... Особливо продавець за хлібним відділом... Не вихованість та не тактовність це саме про неї. Викладувати хліб коли черга в 10 людей це був перебор. З покупцями веде себе ну дуже хамовито!!!! За деякими треба рахувати разом з ним. Цін не знають та обраховують. Був найулюбленішим магазином, а тепер ідеш коли вже нема інших варіантів.

  3. Оксана Сабанюк ★☆☆☆☆

    Хороший магазин, гарний вибір. Дуже приємні,привітні продавці,але.............. ГАНЬБА!!!!І ще раз ГАНЬБА!!!!адміністратору(молода пані в хутряній сірій жилетці)!!! Поясню: Не адекватний "блатний"покупець з "товаришем" ногами "копає" холодильник з пивом... Я:(постійний покупець)-"Мужчина,ну для чого таке робить?Зараз продавець вам відкриє холодильник..." Відповідь: "А ти каково х....я рот откриваеш ,ти чо бл.... " І т.д.... Лексику в оригіналі писать не буду. Почула все можливе "дєрьмо" на свою адресу... Приходить "ПАНІ" адміністратор...іііі....,щоб всі розуміли стає на захист неадекватних покупців....,а до мене намагається спочатку "випхать" з магазину,а далі викликають ПОЛІЦІЮ!!!!! Питання????? За що??????????? "Блатні"купують все,що хотіли.... Я підходжу до адміністратора з питанням:"Як ви можете себе так поводить з постійним клієнтом і ставати на захист неадекватам???" Відповіді я не отримала..... Пані "в хутряній сірій жилетці" просто пішла.... Дуже хочеться,щоб відгук почитали власники.... Не місце таким ПАНІ в адміністраторам!!!!!!!

  1. Павло Столяр ★☆☆☆☆

    Загалом звичайний продуктовий магазин, на тебе не звертають уваги, дурять. Запитав за снікерс, коли продавчиня зрозумвла, що купувати не буду, а питаю в інших цілях - сказала "хто там наступний підходьте", хоча позаду була тільки одна людина, яка ось-ось підійшла. Надурили. Замість 3 грн дали 2 грн і 2 монети по 25 копійок, які виведені з обігу між іншим. Коли я хотів продавчині сказати про це - вона відійшла і щось в себе шукала на відділі, типу зайнята. 50 копійок це таке, двло не в грошах, а ось таке ставлення до людей взагалі неприйнятне.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса КОШИК?

КОШИК знаходиться за адресою вулиця Гетьмана Полуботка 8, 33017 Рівне, Рівненська область, Україна

Як можна дістатися до КОШИК?

Дістатися до КОШИК можна за посиланням

Advertisements