Шахраї. Після 3-х заннять дитина більше не захотіла відвідувати заняття. Ми придбали абонемент за їх вимогою, проте гроші повертати не хочуть за проплаченні заняття, пропонують виходити чи заморозити. Як ми виходимо якщо дитина не хоче ходити
Фотогалерея
Відгуки
-
Надежда Ермилова ★☆☆☆☆
-
Ганна Хомич ★☆☆☆☆
Відношення-жах Інструктори не мають взагалі розуміння як потрібно поводитись з дітьми Ніякого підходу до дитини, грубі і постійно незадоволені Приміщення не провітрюється Ще діти одні не вийшли як вже інші приходять, місця всім не вистачає Ніякої англійської, про яку вони вказують в договорі Даже якшо попередити, вони рахують урок Гроші не повертають якщо ходити не будете Не спішіть купувати форму і платити Пошукайте ще варіанти
-
Olga Zalevska ★☆☆☆☆
Шановні батьки, які надумали віддавати діток сюди і будуть читати коментарі! Уважно прочитайте про мінуси, а особливо про фінансове питання — і тричі подумайте! Тут вас не вислухають, тим паче ваші кошти ніхто не поверне. Навіть якщо ви купили абонемент на 3 місяці, походили лише місяць, захворіли, передумали чи, не дай Боже, отримали травму, гроші за наступні 2 місяці вам ніхто не поверне і скажуть вам: «До побачення». В результаті вас просто заблокують — проблему не вирішать. Не повірите, що такі в нас час існують, доки з ними не стикнетеся.
-
Julia Petrovuch ★☆☆☆☆
Тренер просто жах! Рахую що професіоналізм та визнання приходить через конструктивну критику та навчання,а не через постійний крик без толку та самовираження за рахунок малих дітей. Зайшла почитати відгуки,і виявляється не одна я не в захваті від такого підходу.
-
Виктория Ярошенко ★☆☆☆☆
Випадково так сталося, що потрапили ми на заняття за компанію з другом і дуже дуже захотіли піти на пробне. Я погодилась. Скажу так, весь колектив просто хами, їм байдуже на ваших дітей абсолютно. Заняття почалося, два тренери вели себе як на прогулянці спілкуючись про щось між собою і дуже нервово реагували коли діти, яким в основному по 3 роки і яким вони абсолютно нічого самостійно не пояснювали робили щось не так! Орали то ти не туди ідеш то не то робиш, а один тренер фото якого тут є нижче, ще й смикав мого сина за передпліччя регулярно. На моє зауваження ніяк не відреагував! В кінці заняття схопив мою дитину за передпліччя і штовхнув, що дитина впала на попу, при цьому відвернувся і зробив вигляд , що нічого не сталося! Мій син вийшов з заняття раніше всіх дуже засмучений. Після заняття я підійшла до нього і сказала що він поводить себе дуже жорстко з дітьми, він відповів " я знаю" розвернувся і пішов. Я побачила що достатньо багато батьків водять туди діток і нічого не кажуть коли їх смикають.Але я такого жорстокого відношення терпіти не буду. Хочу звернутися тут до всього складу цїєї " академії", шановні, якщо вам не подобається те що ви робите і вас бісять діти, то не місце вам поруч з ними! Будь ласка не ведіть сюди своїх дітей!! Додаю фото тренерів!
-
Олександра Стружко ★★★★★
Це любов!
-
Denys Denys ★☆☆☆☆
Син займався три місяці. Внесли повну передплату, розбили на 3 міс по 2500 грн. По сімейних обставинах не змогли більше займатися. Дуже сподівалась до останнього, що пан директор має людські якості, то поверне хоча б якусь частинку коштів.. Але марно... Тренера чудові, але через таку ситуацію як у нас, добре думайте перед тим як записати вашу дитину, бо нечималі кошти Ввам ніхто не поверне!
-
Ірина Рудика ★★★★★
Сьогодні відвідали вперше з двома дітками 2 і 3 роки. Діти в захваті!!! Тренер від Бога, зумів зацікавити діток і всім приділив увагу!!! Будемо пробувати далі)
-
Olena Shevchuk ★★★★★
Приємні тренери) дитині сподобалось. Зал комфортний, теплий. дуже кльово що на телевізорі можна дивитись як займається дитина)
-
Mary-Birdy Vaskosiuk ★★☆☆☆
Дивує нехтування правилами карантину не лише батьками, які чекають дітей, але і самими працівниками академії. Якщо команда велика, 9-10 чоловік, то робіть так, щоб ще додатково 12-15 тат і мам не товклось при вході. А то приходять обоє з батьків, і 25 чоловік не мають місця в роздягальні. Попередні ще не одягнулис,ь наступні вже роздягаються, це ще плюс +10 чоловік на 5 метрів квадратних.... Не продумано, бо це ж витрати, які не хочуть наші підприємці нести. Особливо "розумні" тати і мами без масок не отримують зауваження від персоналу, це великий мінус. Персонал не задумується над можливими наслідками.. у когось в сім'ї можуть бути люди в зоні ризику, але вам на це начхати. Що ж, не буду рекомендувати нікому із своїх знайомих
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса SMARTBALL?
SMARTBALL знаходиться за адресою вулиця Миколи Карнаухова 31, 33000 Рівне, Рівненська область, Україна
Який номер телефону SMARTBALL?
Зв'язатися з SMARTBALL можна за номером телефону +38 (068) 579-07-45
Як можна дістатися до SMARTBALL?
Дістатися до SMARTBALL можна за посиланням