Купувала маски в цій аптеці. На жаль, персонал працює без рукавиць, маски бере з упаковки голими руками. Не приємно(( Ще й ходять без масок самі.
Фотогалерея
Відгуки
-
Maryna Lisovets ★☆☆☆☆
-
Anna Tolstikova ★☆☆☆☆
Не вперше зіткнулася з проблемою, отримуючи замовлення через страхову. Надходить повідомлення від страхової, що все підготовлено, а в аптеці ні сном, ні духом. Сприяння ніякого надати не готові лише «дзвоніть у страхову – це не наше питання» Остання ситуація 09.02. Витратила 20 хвилин на очікування відповіді від страхової перебуваючи в аптеці, за цей час у жодного з двох провізорів не виникло бажання вирішити питання- зв'язатися із завідувачкою. Це відбувається не вперше. Після додаткової перевірки страхової – про диво, виявляється Заявка була, але завідувачці за 1,5 дня не вдалося знайти час її підтвердити. Натомість у всіх знайшовся час запропонувати мені вирішити питання самій. Адже це мені потрібно, щоб вони отримали гроші за замовлення, а не їм. Не рекомендую користуватися послугами цієї аптеки у таких випадках.
-
ксения григорьева ★☆☆☆☆
Фармацевт Смаль , имя не помню вроде Мария это полная жесть !!!!
-
Roman Salko ★☆☆☆☆
От мені цікаво, як так получається??! Припустимо, що я лікар і видав крім рецепту, ще й окремо роздрукований лист прийому препаратів, підписав і поставив особисту печатку. У зв'язку з типом розладу, то допомога потрібна "in cito", і для характерних розладів притаманно саме розгубленість. Згубила рецепт. Але вона перед Вами, по телефону лікар просить фармацевта видати препарати (ф-1). А він відмовляє у допомозі. Добре, що є і інші аптеки!
-
Inna Belokurenko ★☆☆☆☆
Чи не доповіли ліки. З замовленням в інтернет взагалі не зрозуміло що. Ідентифікують не по номеру. А за сумою. А у нас не було однієї позиції і все. Плюс ще пробили дві упаковки. Поклали одну. На гарячу лінію не додзвонитися. Повна 0фігня. Не рекомендую через інтернет брати. Хоча ціни хороші. Але за підсумком не зрозуміло що отримаєш. Сподіваюся завтра вирішу питання з нестачею. Плюс працюють до 21 а не до 22 як заявлено.
-
Helen B ★★☆☆☆
Сама аптека хороша, обслуговування оперативне, Вибачте але накипіло: Замовлення оформили через інтернет, самовивезення на Шолом-Алейхема, сума замовлення близько 100 грн, препарати поштучно. Замовлення забирав чоловік по смс від аптеки, приносить цілі упаковки на 400 грн, але на їв адресу надійшов лист сума замовлення до 100 грн, уточнила питання на гарячій лінії, відповідь: «ну на сайті можна як то поштучно підставляти товари але все одно продаж буде за упаковку, і взагалі в аптеці потрібно попереджати на касі що вам і скільки потрібно »Ситуація так собі замість витрачених 100 грн витратили 400, але навіщо ж запускати інтернет продаж без можливості вибрати потрібну кількість, і лист приходить з однією сумою а смс з іншого, уточнивши і це питання нам відповів оператор що нам відкладуть цілу упаковку і якщо її не заберуть до нас то продадуть поштучно і якщо знову таки ми попередимо. Або запропонували їхати знову в аптеку і Уточнити із завідуючою аптеки, прям дуже зручно. Шкода що так працює ваша система
-
pink elephant ★★★★★
Дуже приємно вражена персоналом аптеки. Особливо, аптекар Іван допоміг вибрати препарати за призначенням. Рекомендую))
-
Alina Kovaľčuk ★★★★★
Дуже приємно вражена персоналом аптеки. Особливо, аптекар Іван допоміг вибрати препарати за призначенням. Рекомендую))
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Аптека Аптекар №8?
Аптека Аптекар №8 знаходиться за адресою вулиця Шолом-Алейхема, 4, Київ, Україна, 02156
Який номер телефону Аптека Аптекар №8?
Зв'язатися з Аптека Аптекар №8 можна за номером телефону +38 (080) 021-19-41
Як можна дістатися до Аптека Аптекар №8?
Дістатися до Аптека Аптекар №8 можна за посиланням