Відгуки

  1. Алло Алло ★☆☆☆☆

    Замовляла пампухи. Перезвонили сьогодні, сказали забрати. Це не пампухи-це жах! Тверді, ніби їм вже декілька діб. Забирати не стала, хоча мені сказали, що їх сьогодні привезли. Може і привезли сьогодні, але коли зробили? Шановні власники, міняйте підхід до постачальників, бо залишитесь без заробітку та без поваги клієнтів!

  2. Ivan Minurka ★☆☆☆☆

    Обслуговування ужасне Замовляв піцу по телефону піцца мала бути з мʼясними бортиками і час очікування обіцяли 10-15хв а насправді очікував 30-40хв і дали піццу без мʼясних бортиків а гроші взяли за бортики!!! Обманюють і не в перше

  3. Євгеній ★☆☆☆☆

    Дорога і прибудинкові території біля магазину перетворились в паркову для клієнтів. Поки хтось пʼє каву з круасаном, хтось стоїть в заторі по пів години щоб виїхати з будинків…

  1. Царко Ящук ★☆☆☆☆

    Я думаю зайвих коментарі не треба. На фото добре видно піцу з яких коробок ви їсте.

  2. Zlata Loginova ★★★☆☆

    Являюсь постійним клієнтом, але вийшла не приємна ситуація, на перед дякую хлопцеві-касиру, що спитав мене на що я очікую та виніс мені піцу. Перші декілька хвилин очікувала на піцу на дворі, так як сонце досить сильно припікало - я зайшла всередину , але мене "чемно" попросили вийти на двір жіночка що мила підлогу, хоча я їй не заважала , на мою відповідь що на вулиці жарко ,я почула "мене не хвилює " Люблю вашу піцу ,але все таки (

  3. Анастасія Лошакова ★☆☆☆☆

    Я не думала ,що буду писати пост скарги на Магазин пекарню @good_food_trade 2 роки я Була їх постійним клієнтом ,до сьогодні.В суботу о 21:10 я замовила піццу через їх додаток.Чекала годину,гроші оплатила ,а замовлення так і не приймали .Вирішила я написати ім в пп повідомлення дізнатися де мій заказ.Адміністратор написала мені ,щоб я зв‘язалась з магазином .Дозвонилась я до магазину з 2 спроби ,розказавши їм ситуацію яка сталась ,мені повідомили що не побачили замовлення і що відмінять його,а гроші повернуться на картку .Пройшли сутки ,я писала знову адміністратору на що мені сказали повідомлять власників і мені передзвонять .І знову мені ніхто не дзвонить .Мені дає адміністратора ще один номер ,я телефоную на сам магазин .Хлопець у трубці каже я скину вам гроші зараз на картку ,скиньте вайбером номер картки або хочете знову піццу вам відправимо .Я попросила назад гроші .Сутки пройшли ,є всі скріни про оплату і гроші так і надалі не повернули .Тому я всіх своїх друзів хочу застерегти !!!Good Food додаток і магазин на Гашека у Львові самі справжні шахраї !!!Я дуже розчарована вами ,бо була вашої клієнткою !!!Тепер не буду вже …Хоч це тільки 80 грн ,але ви враження для мене зіпсували ,як магазин і як пекарня!!!!

  1. Рома Мельота ★★★★★

    Одна з найсмачніших піц у Львові ! Швидко, смачно і щонайважливіше доступно. Окрема подяка персоналу за сервіс а дирекції за те що ви є

  2. Тарас Чёрный ★★★★★

    Час від часу відвідую данний магазин ,товару багато і свіжого. Також смачна випічка і гарячі напої) Завжди чисто і ввічливий персонал . Рекомендую

  3. Olesya Telenko ★☆☆☆☆

    ‼️Це звичайні шахраї. Коли зателефонували, щоб замовити піцу, нас скерували в їхній додаток. Замовлення по телефону не прийняли. В додатку замовлення з адресною доставкою прийнялось і оплата онлайн пройшла успішно. Відразу після зняття грошей з картки нам зателефонували і повідомили, що у них на даний момент доставки немає і вони скасовують замовлення, а гроші мають повернутись на картку. Пройшло 3 дні. Грошей на картці як не було, так і немає. Класно, виявляється, можна заробляти таким чином. Будьте обережні‼️

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Good Food?

Good Food знаходиться за адресою вулиця Ярослава Гашека, 20, Львів, Львівська область, Україна, 79031

Який номер телефону Good Food?

Зв'язатися з Good Food можна за номером телефону +38 (050) 347-44-74

Як можна дістатися до Good Food?

Дістатися до Good Food можна за посиланням

Advertisements