робив 3 роки тому, тільки зараз натрапив на кометарі, і свій додам, по рихнуванні питань наче ніяких, от тільки фарбували майже 2 місяці !!!!! приїздив до них кожного тижня, результату не було, фарбу не в колір підібрали, лак потріскав до отримання ще , за пів року пішли рижикі, нервів не вистачало!!! двері криво виставили, навіть не помили авто а віддавали в пилюці щоб не було видно їх косяків!! ХАЛТУРА !!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Volodymyr ★☆☆☆☆
-
Serhii Kulyk ★☆☆☆☆
НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! Везіть тільки якщо маєте пів року часу на ремонт машини. Машина простояла місяць на сервісі, за цей час майже нічого не було зроблено. Тільки обіцянки що сьогодні поїде на покраску, і так кожеш день. Роблять свою роботу не охайно, при демонтажі стелі з машини забруднили маслом стелю і обшивку стойок. Забрав машину на інший сервіс.
-
Остапчук Олександр ★☆☆☆☆
Шарашкіна кантора. Власник балабол. Ні термінів , ні якості виконання робіт . Одні обіцянки, результату нуль. Обходьте 10 стороною . Візьмуть гроші , потім будете рік бігати щоб переробили свою роботу
-
мирослав щур ★☆☆☆☆
Роблять огидно. Потрібно все переробляти. Не всі ставлять на місце. Забрати потім проблеми. Рихтування та фарбування на низькому рівні. Керівник Тарас досі не повернув протитуманку вартістю в середньому 200 доларів. Коротше. Не рекомендую зв'язуватись.
-
Dmitriy Dm ★☆☆☆☆
Часткове фарбування одного елементу зайняло 3 тиждні!! 6 раз приїзджав на станцію!!! 1. раз - просто подивились та назначили час 2. - зняли елемент замісць обіцяних 30 хвили - зайняло 1,5 години. 3. 4. 5. місцеве фарбування без рихтовки зайняло півтора тиждня при цьому встановлення елементу переносили три рази з них два коли я вже приїхав на станцію, бо левачать та не оформлюють машини по документам отже ховаються від власника сервісу 6. після встановлення елементу виявилось що фарба до кінця не висохла та треба через декілька днів їхати на полірування. яке також переносилось на інші дні Так як за роботи мав платити винуватись аварії якій і домовлявся за ремонт у цьому ШАРАШ -МОНТАЖ та мав оплатити роботи вийшло непрозуміння по оплаті (При встановленні елементу також зломали внутрішній органайзер про що промовчали але це виявилось пізніше ) В результаті виїхати з боксу зміг лише після виклику поліції та вислухавши кучу погроз фізичної розправи та лайок матом (оскільки роібітників зібралось чоловік 8) При цьому роботи їм всеж оплатили. Якщо бажаєте подібних пригод - це саме те місце
-
Elit Cars ★★★★★
Сервіс супер!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Shaman service?
Shaman service знаходиться за адресою Артилерійська вулиця 3А, 33017 Рівне, Рівненська область, Україна
Який номер телефону Shaman service?
Зв'язатися з Shaman service можна за номером телефону +38 (067) 789-48-71
Як можна дістатися до Shaman service?
Дістатися до Shaman service можна за посиланням