Відгуки

  1. Роман Дараманчук ★☆☆☆☆

    Замовляв авто із США. Категорично не рекомендую для співпраці. Окрім не професійного підходу, брехні, киданні на вартості доставки, ігнорування менеджерами та керівником ви нічого не отримаєте! Тікайте від них подалі!

  2. Vlad Tokarchuk ★☆☆☆☆

    Купував у компанії Global Auto Import перший і останній раз. Оплатив за авто 16 березня 2021 року. Машина виплила із США 8 квітня. Прибула в порт Одеси 26 травня. Розмитнена була 30 травня. Мінуси, а точніше зашквари: - Паперовий договір з мокрими печатками і підписом, мені так і не вислали, директор Артур, повідомив що це мої проблеми і це неможливо, хоча всі 4 місяці я раз в тиждень просив вислати договір. - Людина, яка розмитнювала не вміє спілкуватись, грубить. - Директор грубить клієнту. - Служба підтримки не працює, на прохання зв'язати мене з власником, нажалілись директору, що я їм грубив, хто власник - не відомо, ні від кого не доб'єшся інформації, підтримка не вирішує проблем клієнта, в моєму випадку не вислали договір. - Автомобіль із Одеси доставляв сам, отримав 29 липня. Тобто із Одеси по Україні доставка зайняла 2 місяці, причому доставила не компанія, а сам клієнт. Якби доставляла компанія, можна було б очікувати ще мільйон років. 200$ за доставку - повернули, але очікувати 2 місяці доставки з Одеси це зашквар. - Ремонт. Ціни лише на запчастини у їхніх парнерів в два рази вище ніж по Україні. Ремонт також не відомо на скільки б затягнувся. Отримавши ціни на запчастини - вирішив ремонтом займатись сам. - Зворонтій зв'язок. Його попросту немає, ніхто нічого не знає, відправляють один до одного, клієнту інформацію не оновлюють, наприклад за розмитнення заплатив на 200$ більше, але про це заздалегідь не був повідомлений. В цілому, після оплати внеску, вам якнайшвидше намагаються продати будь яке авто з аукціону і не важливо влізете ви в бюджет чи ні. Наприклад до внеску мені озвучували бюджет під ключ - 14 000, в результаті вийшло біля 20 000. Це не так суттєво, як те, що про вас забувають відразу після того, як ви оплатиили лот. Після покупки клієнт - пусте місце. В результаті марно витрачено мільйони годиин і нервів.

  3. Юрій Голубінський ★★☆☆☆

    А є номер на який можна дозвонитись? усі номера або поза зоною, або не відповідають. у месенджерах теж ніхто не відписує

  1. Anatolii Demidov ★☆☆☆☆

    Більшість пишуть що довга доставка і тд, дійсно довга, розпишу з датами на своєму прикладі. 22/02/2021 купили авто 26/02/2021 доставили в порт (Лонг Біч. Каліфорнія, США) 24/03/2021 завантажили авто в порту в контейнер 10/04/2021 контейнер завантажили на судно 27/05/2021 контейнер розвантажили з судна в порту Чорноморська 10/06/2021 дістали авто з контейнеру в Чорноморську (на жаль забув зробити скрін з сайту контейнерної лінії де ця дата підтверджується. на рахунок інших дат - скріншоти в додатку). 12/06/2021 здається розмитнили 02/07/2021 доставили в Рівне. На рахунок роботи менеджерів - Влад і Андрій які підбирали авто - питань немає, завжди відповідали (максимум затримки з відповіддю були 10/15хв), надавали всю необхідну інформацію по авто і тд. Логісти - то пздц. Спочатку телефонували про оплату збору по доставці авто з порту разів 2 чи 3, що за 10 днів авто буде в порту, - оплатіть, щоб потім не було затримок з доставкою з порту. Але в ті дати коли вони телефонували авто аж ніяк не булоб за 10 днів в порту Чорноморська (при тому що контейнер ще мав перевантажуватися в Італії в порту Джоя Тауро на інше судно яке йшло вже до Чорноморська), контейнеровоз в той момент знаходився ще в черзі щоб зайти в порт Окленда (США). Все ж коли настав час і заносиш готівку на офіс (мені зручніше було оплатити готівкою), віддаєш в руки логісту і говориш - відмітьде десь собі що я вже оплатив, на наступний день чи через день тобі знову телефонують і кажуть - ви не оплатили комплекс з доставки, оплатіть. Після оплат і розмитнення пару разів змінювалася дата видачі портом авто (принаймні таку версію озвучували логісти). Кожен раз треба було самому запитувати - коли буде в Рівному. коли відпустять і тд. І все ж, коли авто забрали з порту і доставили в Рівне, ніхто не написав/не подзвонив що воно вже в Рівному, доводилося зі сторісів в інсті здогадуватися що авто вже на місці. Питання до керівництва, якщо дійсно таке є - Вам дійсно пофіг на своїх працівників, свою компанію? Мабуть так, якщо через один відгук, а той частіше пишуть що ваші працівники туплять/не справляються і тд. Проведіть якесь навчання своїм працівникам по зворотньому звязку з клієнтами, по сервісу (або хоча б логістам щоб правильно встановлювали місце перебування контейнера з авто і не заводили клієнта в оману коли кажете що авто буде за 10 днів в порту, якщо по факту воно знаходиться ще в іншій частині світу) - ви маєте всю інформацію надавати не по запиту - а самі. Навіть якщо доставка довга виходить але ви надаєте точну інфу і самі, думаю задоволених клієнтів буде більше, і у вас буде більше позитивних відгуків.

  2. Sanya Sanya ★☆☆☆☆

    Контора шлак дичайший. Почну з того, що менеджери по підбору авто поняття не мають, від слова "зовсім", в скільки обійдеться вам авто. Домовлялися що авто має вийти до 9 тис$. Перед покупкою авто, 100 разів перепитував у менеджера чи ми точно влазимо в ціну, тому що навіть мене, людину яка далека від цього, насторожив об'єм робіт які треба буде виконати, але довірився цим "прохфесіоналам", як вони себе називають в інсті. Менеджер хрестився і божився що максимум це обійдеться 800$. Купується автом і тут, ти, стаєш заручником ситуації, тому що гроші сплачені і немає куди діватись. Тому що їхня задача всунути тобі авто, і плювати що тебе чекає і в скільки воно обійдеться. Начинається епопея з доставкою. Машина майже два місяці простояла в порту америки, постійно вішають якусь лапшу з неймовірними історіями, чого так довго. Машина випливає, через два місяці прибуває в порт одеси і там ще стоїть півтора місяці, каааррлл, в Одесі. То черги, то понос, то золотуха..... І от нарешті авто на майданчику сто. І починається сама цікава частина, РЕМОНТ. Ремонт з 800$ обійшовся в 3500$, і того машина стає 11500, це не рахуючи розходи на всякі дрібниці.... за таку суму можна булоб купити таке авто в україні, не тріпаючи собі нерви і не витрачаючи стільки часу. Підіб'ю підсумки: менеджери абсолютно Не професійні і поняття зеленого не мають підбираючи авто; брехливість менеджерів, розводять людей; розвод з доставкою авто, беруть купу грошей за доставку яка триває пів року і більше; від моменту покупки і до того як я сів у машину пройшло 7 місяців. МИНАЙТЕ ЦЮ ШЛАКОКАНТОРУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ, ЗБЕРЕЖІТЬ СВОЇ НЕРВИ ЧАС, ТА ГРОШІ. ЇМ АБСОЛЮТНО ПЛЮВАТИ НА ЛЮДЕЙ І ТЕ, ДЕ ВОНИ БУДУТЬ ШУКАТИ ГРОШІ НА РЕМОНТИ ЯКІ В 4-5 РАЗІВ ПЕРЕВИЩУЮТЬ ДОМОВЛЕНУ СУМУ.

  3. Максим Ходан ★☆☆☆☆

    На жаль, маю негативний досвід з даною компанією. Підписали договір, заплатив аванс, паралельно шукав авто і власними силами. Підібрали декілька варіантів - не підійшло, знайшов самостійно авто в Україні. Аванс повернути мали би протягом 14 днів після закінчення дії договору. Повернули через 2 місяці. Причини не знаю які, але менеджер постійно відписував "передав інформацію бухгалтерії", потім вже передавали інформацію керівникові. Також казали шо мій менеджер звільнився, хоча на вайбері далі спілкувався з тим самим менеджером. Як виявилось сказали шо такими питаннями займається лише керівник (хоча, мені здається, звичайна процедура повернення авансу, в разі закінчення дії договору). В кінці кінців керівник був закордоном і не можуть мені повернути аванс. Але нарешті, кошти повернули. Чесно кажучи, жаль працівників, які через такі зухвалі дії «керівництва», постійно відбріхуються і псують собі настрій через незадоволених клієнтів. Як би то не було, але не рекомендую.

  1. Serg Filosof ★☆☆☆☆

    Доброго дня. Не раджу користуватись послугами global auto import. Менеджер не прораховує правильну суму автомобіля, мені авто вийшло на 2000 дол. дорожче, ніж обіцяли, і, це з урахуванням того, що я шукав та купляв усі запчастини на своє авто сам, якби цим займалися менеджери їхнього сто, це б вартувало мені ще +-2000 дол. Не раджу цю компанію, на їхньому сто працюють люди, які не вміють робити свою роботу. Не попали у колір при фарбуванні, не выставили зазоры, хоча заплатив за це гроші, це перше сто де беруть гроші за покраску деталі + за саму фарбу треба платити 120 дол. Тут обманюють на всіх етапах ремонту. Автомобіль тижнями очікує чергу на той чи інший етап роботи. Якщо ви і замовите авто у цій компанії, будьте уважним, щоб правильно прорахувалі ціну разом із ремонтом, але біжіть подалі від їхнього власного сто, забирайте авто та ремонтуйте самі. Всеодно вы залишитесь обманутым. Не раджу цю компанію. . . Не було часу дописати відгук. Що до офісу, де підбирають авто з США (за те, як вони приганяють авто з Європи інформації не маю), скажу їхній основний принцип: Головне заманити клієнта, а гроші.... якщо клієнт уклав догг та заплатив кошти за авто, то уже нема куди відступати і можна розводити клієнта по повній, на доставці авто, (у інших компаніях за звичай за доставку сплачують swift платежем у США, а тут чомусь потрібно скидати на карточку так званого директора Глобал Авто Імпорт, на чому, я навіть не сумніваюсь, перераховував доставку у різних інших компаніях, Ви, мене обманули мінімум на 300 долларів), на митному оформленні завищені ціни. Про Ваше СТО я написав, бо не витримав нахабності Вашого менеджера, вже було не до Вашого офісу. Повторюся, відремонтували моє авто не достойно, навіть паршиво за ті гроші, які я заплатив і переплатив, знову ж таки завдяки постійним обманам Вашого менеджера СТО. Також в офісі де грають авто на аукціонах сидять зовсім не професійні люди. Ще раз повторюся, НЕ РАДЖУ ГЛОБАЛ АВТО ІМПОРТ ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ АВТО З США. ВИ ТУТ БУДЕТЕ ОБМАНУТІ НА КОЖНОМУ ЕТАПІ ПОКУПКИ І ПРОПЛАТ ПІСЛЯ ПОКУПКИ АВТОМОБІЛЯ. Сподіваюсь мій відгук комусь допоможе і збереже нерви і гроші потенційних покупців!

  2. Петро Цап‘як ★☆☆☆☆

    Це жахлива компанія!!! Я вже сотню раз пожалів, що обрав її для покупки машини з США. В компанії велика текучка працівників, авто я ще не отримав а двоє менеджерів які співрацювали зі мною вже звільнилися. Навіть немає з кого спитати!!! Працівники не компетентні. При складані кошторису на автомобіль ціна на розмитнення була узгоджена, а коли прийшла машина присилають рахунок на 4600грн більший. З організацією величезні проблеми. Після того як я оплатив вартість лоту і аукціонний збір та шипінгові за доставку, машина виплила з порту аж через 29 днів. При чому доставка по Америці до порту на 200$ дороща ніж у конкурентів з тої ж площадки. При погрузці відірвали половину заднього бампера, був один цілий а стало два по пів. Нарешті, думаю прийшла моя автівка. Скоро заберуть до себе відремонтують, но це ж Глобал Авто Імпорт специ багатоходівок, боги організованості. Проходять 30 днів повні вуха макарон а машина з порту нікуди, і в мене вірвався терпець. Я вирішив що ремонтувати буду в іншому місці а то зістаруся і помру швидше ніж авто получу. На сьогодні минає 36 день як машина в порту а вони дальше вішають локшину на вуха!!! Дуже хочеться написати позитивний відгук, але на жаль позитивного не має нічого!!! Добе подумайте чи варто зв’язуватися з цією компанією? Чи варте воно тих нервів і переживань?

  3. Матвєй ПЕРС ★★★★★

    Дуже солідна компанія, привезли для мене вже три авто Ford Fusion, VW Jetta, Kia Optima, перший раз було трохи страшно але коли привезли перше авто зрозумів що ці люди дуже відповідальні і зроблять все щоб клієнт був задоволений, все повністю офіційно оплачував аванс на розрахунковий рахунок, це рідкість в наш час. Авто супер викупили дешево, ремонт прорахували в точку навіть на 150дол дешевше вийшло по форду, очікую джетту яка в порту, та Кіа яка також приїхала доставка в них супер, окрема подяка менеджеру Андрію, відділу покупки Олександру, логістам Володимиру та Івану завжди держать вкурсі коли запитую, команда у них дружня, бував не одноразово на офісі, великий штат працівників та просторий гарний офіс! А в загалом РЕКОМЕНДУЮ таких ще треба пошукати) Фото авто прикріпляю знизу

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Global Auto Import?

Global Auto Import знаходиться за адресою вулиця Київська 108, 33000 Рівне, Рівненська область, Україна

Який номер телефону Global Auto Import?

Зв'язатися з Global Auto Import можна за номером телефону +38 (067) 579-90-10

Як можна дістатися до Global Auto Import?

Дістатися до Global Auto Import можна за посиланням

Advertisements