25.12.25 зробила заказ піца і філа рол самовивіз.Піца як завжди класна .Рол філа мав неприємний запах і смак.Шкода .Накормить би того хто таким торгує в Різдво. З Ролами у вас біда !!! Рол непридатний до вживання.Суші треба їсти в іншому місці!!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Алена Ильницкая ★☆☆☆☆
-
Анна Денисюк ★★★★★
Я була в цьому ресторані й залишилась з дуже приємним враженням. Атмосфера тиха, затишна, нічого не тисне й не відволікає — можна по-справжньому відпочити. Страви смачні, подача акуратна. Персонал уважний, ввічливий, не нав’язливий і з хорошим відчуттям міри. Мені сподобалось, що все робиться спокійно й легко, без метушні.
-
James Watson ★★★★☆
Двоякі враження від цього місця. Їжа в закладі: Зайшов якось сюди під вечір. Відвідувачів було мало: 3-4 столики. Замовив чай та крем-брюле. Ніколи ще так довго не чекав такого простого замовлення… Чай принесли через 30 хвилин, а крем-брюле через 50 хвилин, і це при тому, що після довгого очікування я вже кілька разів повідомив офіціантці, що дуже поспішаю! Десерт не готували з 0, коли його принесли він був повністю холодним, тобто з холодильника. Також крем-брюле було нестандартним - мені не сподобалося, але любителям вареної згущенки має смакувати. Їжа на виніс: Кілька разів замовляв їжу на виніс. Замовлення було готове вчасно. Загалом, готують добре. Сподобалися шпинатний крем-суп та бургер. Бульйон з куркою та яйцем - стандартний. Картопля фрі до бургера була несмачна, та й виглядала не дуже, а паста з лососем під кінець виявилася надто жирною, тому не зміг доїсти.
-
Olha S ★★★★★
Заклад в центрі міста із виглядом на центральну площу. В обід тут затишно та спокійно. Всі страви, які ми замовили були дуже смачні, але особливо сподобався крем-суп грибний. Обслуговування таке, як має бути в кожному закладі. Вартість трохи вище середньої.
-
Rory Bee ★★★★★
Непогані роли, гарне місцеположення, приємний інтер'єр
-
Pavlo T ★★★☆☆
Непогано. Смачне тісто у піцци, соус «кульгає». Обслуговують доволі швидко.
-
Олена Рибка ★★★★★
цікавить чи без вакцинації можливо зайти?
-
Sergiy Sergiy ★★★★★
Смачно, стильно, ненав'язлива музика, відчуття комфорту та затишку, гарне обслуговування.
-
Стас Степанюк ★★★★★
Красиво, вишукано, приємна атмосфера, смачно та приємно проводити час тут. Лише зауваження до нового формату меню(який набирає популярності), тобто приходиш, скануєш qr-код телефоном і вибираєш що поїсти. Особисто для мене онлайн меню не дуже зручне. Зі сторони виглядає, наче люди прийшли посидіти в телефонах. Зрозуміло чому це зроблено, адже на класичному паперовому багато бактерій і їх не можливо зробити чистими на 100%, а також для оновлення страв та цін потрібно заморочитись. Для любителів паперу дівчатка теж нададуть його Вам.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Gunster pizza House?
Gunster pizza House знаходиться за адресою вулиця Перемоги 1, Богунський район, 10001 Житомир, Житомирська область, Україна
Як можна дістатися до Gunster pizza House?
Дістатися до Gunster pizza House можна за посиланням