Відгуки

  1. Svitlana Kondratiuk ★☆☆☆☆

    Хочу поділитися враженнями від обслуговування у магазині за адресою м. Київ вул. Гната Хоткевича. Купували в вересні дві куртки дітям, мали нарахувати 100 відсотків кешбеку, але, як виявилося цього працівники не зробили, хтось щось пропустив… зараз хотіли використати той кешбек, але керівник продавців, що стояла сьогодні на касі, ледь не звинуватила нас у шахрайстві, безпідставно… противно від усього: манери, відповіді, неповаги до людини, до військових і до всього . Як Ви гадаєте? Чи мали бути бонуси від покупки у 17000? Так от не рекомендую й не піду більше через таких продавчинь, хоча дівчата у відділах нормальні фахівці…

  2. Alex Rud ★☆☆☆☆

    У мене була одна ситуація в магазині. Я приніс куртку в якій заїло підкладку в кармані. Та я не хотів йти в ательє і робити щось бо на днях купував там куртку. Адміністратор(чоловік) спочатку ковиряв замок викруткою потім знайшов плоскогубці і врешті він не зміг нічого зробити. І він сказа «потрібно відправити на експертизу бо Ви могли щось з нею зробити» , а я нагадую він ковиряв різними предметами цю куртку, трошки пояснив що він робить з мене дибіла своїми діями і словами. І я запропонував просто поміняти, на що цей гусь сказав що немає такої. Але тут зʼявилась моя дружина яка сказала що там висить така ж сама і розмір такий. І тут я закипів і висловив все що думаю стосовно цого гуся і взагалі їхньої системи.

  3. LOki SV ★★★★★

    Дуже класний магазин якісних брендових речей. Завжди є сезонні знижки та акції. По суті я скупився тута зі знижкою 50%. Сподобалось бажання персоналу допомогти. Також сподобалося як працюють на кассі, повідомляючи про бонуси і знижки котрі я не знав:)

  1. Дарья Иванова ★☆☆☆☆

    При вході в магазин розміщені стенди з акцією -70%, у самому залі над вішалками таблички з написом -50%, проте на касі знижки взагалі не було застосовано. Це виглядає дивно й вводить покупців в оману. Також хочу звернути увагу на сервіс: на моє звичайне привітання «Доброго дня» у відповідь я почула лише фразу «Пакетів нет». Така реакція залишає неприємне враження про ваш магазин. Думаю, керівництву варто звернути увагу як на прозорість цінової політики, так і на рівень ввічливості персоналу.

  2. Ирина Сторожук ★☆☆☆☆

    Прийшла в магазин 5.06 за курточкою. Попала на переоблік з 12-13. Про переоблік на сайті і на картах ні слова. Поміряла курточку, вже на касі виявилось що помальовані ручкою рукава. На білій курточці це дуже видно. Продавці вирішили надати аж 5% знижки за брак, який можливо навіть не відпреться. Вирішила не брати курточку, замовили на нову пошту доставку. Замовила 2 курточки- цю білу і коламбію. Білу доставили на іншу адресу нової пошти чомусь, номеру гарячої лінії не існує, на повідомлення на сайті ніхто не відповідає. Оплатила коламбію. Шановні , чому в курточці яку ви відправляєте на доставку в обох кишенях приліплені на клей ваші штрих-коди з магнітним нанесенням????? Для чого вони мені ? Ви їх ліпите, щоб ніхто не вкрав з магазину . Але ж ви її відправляєте на доставку, то чому я маю відліпляти ці наліпки і обробляти кишені від залишків клею????? Вартість курточки 6000 грн. Обробка однієї кишені в мене зайняла 30 хвилин. Може все таки ви самі перед відправкою будете відділяти зайві наліпки????????

  3. Иван Щербатюк ★★★★★

    Завжди купуємо тут одяг і взуття . Все на найвищому рівні. Дякуємо Вам за такий магазин і відміний сервіс!

  1. Константин 1 ★★★★★

    Середні ціни на відомі бренди

  2. Кононенко Таня ★★★★☆

    Хороший магазин, приємні дуже ціни. Єдиний мінус, як вже і писали раніше, не вистачає консультантів. Купувала 23.08 кросівки, дуже важко було підібрати, бо великий потік людей у вихідний був. В коробках лежали різні кросівки, різних розмірів і за різну ціну) видно, що просто люди так поміряли і кинули. Персонал дуже ввічливий і приємний, але було б чудово якби його було більше. Бо знайти потрібний товар важко, особливо коли він різний в одній коробці і тобі доводиться декілька раз переобуватися і іти шукати, що ж самети хочеш взяти.

  3. Eduard Kuznyetsov ★★★★★

    В цілому дуже гарне місце для придбання дійсно гарних та зручних речей, які приносять задоволення. А акції приємно вражають. Дякую. P.S. можна придбати все необхідне для всієї родини.

  1. Alina Virstiuk ★★★★★

    Приємний магазин, ввічливі консультанти і касири, часто бувають приємні знижки. Купила якісне спорядження для снорклінгу - дуже задоволена.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sportmaster?

Sportmaster знаходиться за адресою 2 поверх, ТРЦ Проспект, вулиця Гната Хоткевича, 1В, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Sportmaster?

Зв'язатися з Sportmaster можна за номером телефону +38 (080) 050-57-07

Як можна дістатися до Sportmaster?

Дістатися до Sportmaster можна за посиланням

Advertisements