Відгуки

  1. Daria Mosiichyk ★☆☆☆☆

    Зайшли після пар купити щось поїсти, думали хв 5 що його взяти, але при цьому працівника не звали. Я розумію що у них є ще робота окрім того, щоб віддавати хлібні продукти покупцям ,але це не привіт грубити за те що клієнти типу "довго щось обирають". Коли ми вже майже обрали, що думали спробувати нам дуже похвмовито відповіли ,цитую: "Дєвочкі, ви нарешті щось виберете чи нє ,у мене робота ще окрім цього є , я вас що маю чекати так довго". Ми все розуміємо що у так магазина один співробітник відповідає за декілька відділів ,але якось треба бути більщ ввічливими. Не дивлячись на це взяли дві булочки і щось схоже на сосиску в тісті. Відійшли від магазину і як вишенька на торті відкусуємо шматок від сосиски в тісті і відчуваємо смак плісняви. Дуже дякую за зіпсований настрій та "дуже смачну" випічку.

  2. Kate ★☆☆☆☆

    Ось такий додаток до вашої страви може бути, якщо обирати даний магазин для покупки продуктів споживання.

  3. Володимир Невінчаний ★★★★★

    Величезний вибір товарів, дуже професійні та уважні робіткиники. Зручний в'їзд, дві парковки. Лояльне ціноутворення, чудовий магазин.

  1. Наталия Козина ★☆☆☆☆

    Був би гарний магазин, якби не страшний смрад від кухні. Неможливо зайти від кухонного угару. Зробіть нормальну витяжку- народ піде за покупками. Після відвідування вашого магазину, не можливо вивітрити одежу

  2. кубик майнкрафт ★★☆☆☆

    Не дуже якісні деякі продукти, також є прострочені. Персонал без достатнього рівня обслуговувння

  3. Kolia Yarmoliuk ★★★☆☆

    Звичайний магазин зі своєю системою знижок. Але щоб скористатися знижкою, потрібно мати картку та 25 грн за чек). Якщо пройтися і проглянути ціни, то можна зрозуміти, що у звичайних магазин товари коштують і дешевше. Це звичайний маркетинговий хід. Щодо овочів, то тут непоганий вибір, плюс немає цієї системи знижок, плюс овочі та фрукти кращі чим в Ашані, чи АТБ.

  1. Максим Ткач ★★☆☆☆

    Тотальна невідповідність цінників та цін на товари, перевірити ціну можна лише на касі, коли касир вже пробив товар. За використання клубної картки треба платити (ймовірно, магазин планувався як оптовий, але щось пішло не так, працюють дві з половиною каси, які переповнені в час пік). А ще схема з оплатою овочів та фруктів окремо від загальних кас та перевірка чеку на них при виході - «геніально»

  2. Дарина Моргун ★★★★★

    Чудовий магазин. Особливо класний мебельний магазин на другому поверсі те що лівіше. Персонал супер все показав і розказав

  3. Іван Калашніков ★★☆☆☆

    Купував рибу 09.01 (дорадо). Вже вдома виявили дуже неприємний запах і смак, прийшлося викидати. Хоч риба продавалась почищеною і патраною - чорна плівка всередині була.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ЗаТак?

ЗаТак знаходиться за адресою вулиця Вітрука 9А, Корольовський район, 10001 Житомир, Житомирська область, Україна

Як можна дістатися до ЗаТак?

Дістатися до ЗаТак можна за посиланням

Advertisements