Відгуки

  1. Ledi Vlada ★★★☆☆

    Зайшла в будній день, хотіла замовити якийсь цікавий напій. Замовляю з осіннього меню, немає в наявності, замовляю з іншого, теж тільки дві позиції. Хіба так має бути? Видів придумали багато, а закупити потрібні інгредієнти не можуть)

  2. Anastasia Malyarchuk ★★☆☆☆

    Плюси: доступні ціни, смачні десерти. Мінуси: найбільший мінус - це персонал. Хочу відмітити зміну яка працювала 25.04.24. Непривітні, вже не вперше язвлять, завжди з "кислим" лицем (особливо дівчина з бордово-фіолетовим волоссям). Заклад зачиняється о 20:30. Поки моя подруга перед виходом ще зайшла до вбиральні персонал почав все вимикати і ми збирали свої речі з сидінь під власні ліхтарики. Звісно "до побачення" ці королеви з себе навіть не вичавили. Прошу звернути увагу керівництва. Якщо не вміють спілкуватись і поводитись культурно, то я теж вмію хамити.

  3. Олеся Шевчук ★☆☆☆☆

    Із позитивного: їжа непогана, смачна кава, але чіабата, яку я попросила нагріти була ледь теплою зверху Негативне: сервіс жахливий, дуже неприємні баристи, які гаркають, дивляться на тебе як на ніщо. Немає культури поводження з клієнтами та ввічливості. На моє запитання, що б вони порекомендували перекусити був ігнор. Коли я зробила зауваження про те, що у вбиральні закінчився туалетний папір – відгаркнули.

  1. Ольга Климчук ★★★☆☆

    Дуже прикро, останні два роки надавала перевагу Аромі серед інших кавʼярень, але сьогодні отруїлася. Замовила в обід флет вайт на кокосовому молоці та й пішла собі, через пів години почало трошки нудити і крутитися голова і далі до вечора сильна тошнота і розлад травлення… за день більше нічого не їла і не пила, тільки за 4 години до відвідування Ароми поснідала вдома - якби щось було не так з моєю їжею, за 4 години воно вже дало б про себе знати. Чи то було використане прострочене молоко, чи недотримання гігієнічних правил, чи порушення десь при прибиранні обладнання (може брудною тряпкою витерли стімер) - але мені настав капець і після такого в арому ні ногою більше

  2. Алексадр Волынец ★★★★★

    Приємне обслуговування, швидко та смачно! Рекомендую, смак кави кращий ніж у шарікаві поруч)

  3. Viktor Levyk ★☆☆☆☆

    Отримуєте одиницю за порушення прав людей, а саме за відмову від обслуговування без маски та незаконну вимогу барано-сертифікату! Даю шанс адміністрації виправити ситуацію, а саме - написати, вибачитись і визнати, що у вас працюють неосвічені одноклітинні і що надалі подібного не повториться! Працівники кажуть, мовляв, правила для всіх. Зовсім подібні правила лише для тупоголових непоінформованих заблукалих овець. Раджу вивчати свої права, а найголовніше – ОБОВ'ЯЗКИ!

  1. Yulia Salimonovich ★★★★★

    Найкраща кав'ярня в місті!

  2. Єлизавета Розізнана ★★★★★

    Затишне місце, завжди гарне обслуговування та смачна кава.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса AROMA KAVA?

AROMA KAVA знаходиться за адресою Старий бульвар 6, Корольовський район, 10001 Житомир, Житомирська область, Україна

Який номер телефону AROMA KAVA?

Зв'язатися з AROMA KAVA можна за номером телефону +38 (067) 238-45-38

Як можна дістатися до AROMA KAVA?

Дістатися до AROMA KAVA можна за посиланням

Advertisements