Гіршої «школи» не знайти в Україні. Вже більше трьох місяців не віддають документи на дітей. В очах керівництва школи лише гроші. На всі мої заяви лише безглузді відписки… Відсутній контроль за тим, що контрольні здає саме дитина, а не хтось інший. Буду ініціювати перевірки з боку державних органів! Такої недошколи не має існувати в нашій країні!!!
Фотогалерея
Відгуки
-
LUCKY BROTHERS ★☆☆☆☆
-
Yevheniia Tkachenko ★☆☆☆☆
Увага, тут працюють якісь скамери! Я ніколи не користувалася послугами даної школи, не маю дитини, не надавала свого емейлу, натомість продовжую отримувати їхні листи. Відписатися від цієї розсилки не є можливим. Коли відповідаєш на листи, вибачаються, неодноразово обіцяють видалити емейл з бази (який точно дістали незаконним шляхом), але потім продовжують спамити своїми листами. Дістали! Тепер всім розповідатиму, що це за місце. Якщо ж отримуватиму листи і надалі, доведеться написати відгук у всіх їхніх соцмережах. Не рекомендую звʼязуватися з людьми, котрі нахабно навʼязують непотрібні вам послуги.
-
Юрий Богданец ★★★★★
Готувалися в даній школі до НМТ 2025. Не дивлячись на всі «нововведення» міністерства освіти-нмт здали добре. Саме навчання проходило організовано та ефективно. Записи занять, зручний додаток, викладка матеріалу, зручна комунікація зі всіх організаційних питань. Щиро дякую Вам за допомогу. З Вашою підтримкою-в цьому році вступили на бюджет у кілька державних вузів Польщі. Тож мали можливість вибрати кращий з кількох варіантів в які пройшли по балу нмт. Навчання вартувало тих коштів які за нього були сплачені.
-
Валерия С. ★☆☆☆☆
Вже не перший рік навчаюся в цій школі, але згодом все стає тільки гірше: оплату підіймають, а на платформу зайти неможливо. Сайт не витримує великих навантажень і ніхто нічого з цим робити не хоче. Головне-що оплату підняли.
-
Оксана Тарасюк ★★★★★
Чудова школа! За дистанційною освітою майбутнє. Дуже приємно, що в Україні є заклади такого рівня!
-
Tanja Frolova ★★★★★
Це неймовірно крута школа! Насамперед тім, що дитина може отримувати гарні знання дійстанційно, приділяти більше уваги тим предметам, які її більше цікавлять, які потрібні для вступу. І ще тим, що залишається час на спортивні секції)
-
Pavlo Starodub ★★★★★
Школа "Оптіма" - це найсучасніша дистанційна школа сьогодення, яка є гідною альтернативою традиційній формі навчання.
-
Андрей Марченко ★★★★★
Сучасний підхід до організації освітнього процесу, комфорт для дитини та батьків.
-
Diana8008 ★★★★★
У цій дивовижній школі маленькими кроками, але впевнено, відновлюють у моїй дитині почуття безмежної поваги до Вчителя. Вона перестає боятися звернутися за допомогою або поясненням незрозумілого матеріалу. Після бесіди із вчителькою математики, донечка сказала: "Вона (вчителька) так спокійно зі мною розмовляла, навіть коли я дещо забула". Також можна отримати розгорнуту відповідь на письмове суботнє запитання тоді, коли цього зовсім не чекаєш, наприклад, увечері того ж дня)) А ще, прочитати надзвичайно лояльний, ввічливий та підбадьорливий коментар з порадами "на майбутнє" про абсолютно "дитсадківський" малюнок або поробку, яку вже трошки доросла учениця зробила, як уміє, але старалась сама. Такі приклади поваги і уваги до дитини роздмухують багаття її віри у себе та у добрих і щирих людей навколо. Щиро вдячна Вчителям школи "Оптіма" за любов до своєї професії, без якої просто неможливе таке ставлення до не завжди ідеальних учнів. Окрема подяка чарівникам, що візуалізують знання вчителів і доносять їх до діток. Організація навчального сайту просто неперевершена!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ОПТІМА?
ОПТІМА знаходиться за адресою Тбіліський провулок, 4/10, офіс 117-А, Київ, Україна, 04116
Який номер телефону ОПТІМА?
Зв'язатися з ОПТІМА можна за номером телефону +38 (099) 333-91-87
Як можна дістатися до ОПТІМА?
Дістатися до ОПТІМА можна за посиланням