Відгуки

  1. Снежанна Тищенко ★★★★★

    Відмінний автосервіс, дуже привітний персонал. Відповідально і якісно виконується сервіс автомобіля. можу сказати ціни адекватні. Відмінні хлопці, які знають свою справу. Зверталась в перше з питання по ТО : якісно, та адекватною ціною. Спасибі вам! Рекомендую!

  2. Андрей Сергеевич ★☆☆☆☆

    Приїхав на діагностику - щось стукає у підвісці. Зробили діагностику - виявили несправність (стукає правий амортизатор). Прихав до них же і міняти через тиждень, поміняли - стук залишився. Зря поміняв. Звернувся з притензією - що стук не пропав, виявилось, що це був сайлент блок. Амортизатори робочі тепер лежать в гаражі. Влетів майже на 25K. Не рекомендую.

  3. Віктор Захлібний ★★★★★

    Приємний, чемний колекти. Обслуговуюся довгий час. Ціни на зап.частини помірні, роботи виконуються швидко та якісно. Особлива вдячність майстру ОЛЕКСАНДРУ. Гарантія на зап.частини та на виконані роботи присутня. Раджу звертатися на це СТО. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ.

  1. Zakhar Bekker ★☆☆☆☆

    При консультації по телефону, уточнили чи свої запчастини і дали ціну відповідну, я погодився. У день на коли була домовленість, щоб я зателефонував для точного часу приїзду чи на 10 чи 11, виявилось, що зі своїми запчастинами не ремонтують? Ви **** серйозно? Я мав чекати 4 дні, щоб отримати цю відповідь? Повний не професіоналізм! Запитав ціну запчастини, виявилось в 3 рази вища ніж та, що я придбав у магазині, який в 500 метрів від них. Нікому не рекомендую.

  2. Євген Олександрович Антонюк ★★★★★

    Хлопці вогонь. Можна спокійно довірити авто. Є де почекати. Рекомендую.

  3. Ярослав Стратійчук ★★★★★

    Майстри швидко і продуктивно виконали свою роботу... Спеціаліст дійсно знає авто а не робить вигляд.Буквально з першого огляду виявив не рідні деталі і неправильно встановлені на звичайному сто, і усунув проблему. Марка авто аудіо а6 с5 2.5тді 2003 року, не найпростіша модель в обслуговуванні.ніхто не намагався показати неіснуючі пошкодження. Дають гарантію на роботу і запчастини. запчастини підбирають добре,при цьому звертають увагу на побажання клієнта і підбирають найкращий варіант з урахуванням цих побажаннь. Щодо ціни за роботу я не сильно відчув різницю зі звичайним сто(без гарантії)і чесно кажучи трохи наплювательським відношенням до чужого майна. Якщо берегти авто то все ж краще звертатися до фахівців... І в Бош сервіс, вони показали себе з кращої сторони(для мене).

  1. Марина Войтюк ★★★★★

    Чудовий сервіс !!!!!!!!! Чудові менеджери та чудовий персонал!!!!! Користуюся даним сервісом більше 5 років, нарікань нема. Завжди підкажуть що краще та як краще. Саме головне що залишаєш авто та повністю довіряєш, що все буде гуд. Адекватні ціни.

  2. Владимир Oggi ★★☆☆☆

    не знаю які там зараз майстри і обладнання, але коли я туди звертався, то шрус мені розібрати змогли тільки за допомогою болгаркі ))) добре що зоть напіввісь не вгробили )

  3. Андрій Шувера ★★★★★

    Хороший та професійний сервіс. Дуже зручно що в них є склад запчастин і при потребі не потрібно замовляти й чекати усунення несправності. Ціни як кому - кому дорого, кому нормально, але у співвідношенні ціна-якість - є за що платити. Є зона відпочинку, радує що можна заходити і спостерігати за роботою в ремонтній зоні, що на деякий СТО не дозволяється.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Bosh autoservice?

Bosh autoservice знаходиться за адресою 2-й Іподромний провулок 1a, Богунський район, 10001 Житомир, Житомирська область, Україна

Який номер телефону Bosh autoservice?

Зв'язатися з Bosh autoservice можна за номером телефону +38 (068) 832-50-42

Як можна дістатися до Bosh autoservice?

Дістатися до Bosh autoservice можна за посиланням

Advertisements