Відгуки

  1. Олександр Петрук ★☆☆☆☆

    Не рекомендую робити на даному сервісі розвал-сходження власникам AUDI Q5 починаючи з 2015 року, справа в тому що в таких авто присутня система динамічного рульового керування, тобто рульова колонка електромеханічна, отже перед регулюванням сходження коліс необхідно відкалібрувавати датчик кута повороту рульового колеса, про що "фахівці" зазначеного сервіса перший раз чують. В результаті руль стоїть не рівно, на прохання вернути кошти - тиша, на питання чому обдурюєте людей - ми завжди так робили тільки Ви тут один розумник приїхали з претензіями!!! Порада власникам сервісу: "Не вмієте, не беріться, або відправте на навчання своїх майстрів"!!!

  2. максим сатанин ★★☆☆☆

    Приїхав до хлопців перевзути два колеса та інші від балансувати та переставити назад 16 резіна, спитав скільки коштує, сказали орієнтовно 600, зробили, питаю скільки кажуть 700, питаю чому стало 700 кажуть що не знали скільки на балансіровку грузіков піде. А само смішно коли після закручіванія колес пневмогайкокрутом беруть дінамометричний ключ, і протягуют болти. Раніше всім рекомендував там робити колеса, а зараз рекомендую зворотне, і сам більш не поїду, щось там все спортилось

  3. Данило Онопрійчук ★☆☆☆☆

    Приїхав о 17:30 на бусі з пробитим колесом, персонал(2 хлопців) відмовився ремонтувати, бо вже робочий день закінчився. В автомагазині касир теж не зміг нічим допомогти. Поїхав далі шукати Не рекомендую. Хороший фасад, а в середині прогнило.

  1. Сергій Василенко ★★★★★

    Спеціалізоване СТО для легкового та вантажного автотранспорту. Працюють спеціалісти своєї справи. Більше можна побачити на фото. Які послуги по ремонту надають.

  2. Oks Rad ★★★☆☆

    Ніби непогане обладнання та працівників вистачає, проте роблять все дуже довго

  3. Сергей Зубрицкий ★★★★★

    Добрий день! Сергій 16років за кермом. Це новий рівень обслуговування!! Робив заміну гуми на зимову.16.11.21. Молодці!!

  1. Максим Грабовський ★☆☆☆☆

    Хочу відмітити непрофесіоналізм офісних працівників ,що приймають замовлення.Склалась така неприємна ситуація,пригнавши машину в сервіс,для того ,щоб замінити пильник рулевої рейки,майстер оглянувши машину,сказав що є поломка в рейці,оговоривши всі деталі порадив відправити її на Київ на реставрацію,так було й зроблено.Після огляду майстра з Києва мені не підійшла ціна,і ми домовилися про те що відправлять рейку назад і я завезу її на реставрацію іншому майстру самостійно.Працівник офісу сказав коли рейку повернуть назад з Києва він про це повідомить,машина на сервісі знаходилась протягом тижня я замовив іншу рейку приїхавши на сервіс з новою рейкою, мені майстер повідомляє,що він поставив стару рейку,яку я просив не ставити ,і повідомити коли її повернуть,щоб забрати,і замінювати її не буде,тому що йому на офісі сказали збирати машину зі старою рейкою.Хоча з офісним працівником було неодноразово обговорено ,що я хочу замінити рейку на іншу.Після того ,як я висловив своє незадоволення склавшоюся ситуацією працівники сказали,що замінювати на мою нову рейку стару ніхто безкоштовно не буде,а потрібно знову оплачувати повну суму всіх робіт.Я був вимушений забрати машину з вставленою старою рейкою.До майстра притензій немаю.Але цей сервіс не рекомендую!!!

  2. wing road ★★★★★

    Якість обслуговування найвища! Робив шиномонтаж, самі почистили місця,де була ржавчина, поприскали з якогось балончика,я запитав що то,вони відповіли щоб диск не прикіпів+менше ржавчина братись буде, раніше на інших шиномонтажах такого не робили. В кінці зняті колеса упакували в брендовані пакети,щоб багажник не забруднити. Здається дрібниці, але то мене вразило!

  3. Болгарка.укр ★★☆☆☆

    після відвідування СТО залишились двоякі враження. метою візиту було: заміна масла +фільтрів, розвал-зходження, балансування коліс, регулювання фар. плюси: - можливість провести всі вищенаведені операції по обслуговуванню авто в одному місці - зручне розташування СТО - сучасне нове обладнання мінуси: - дозвонитись для запису по телефону з двох спроб (в різні дні) не вдалось. довелось їхати, що не зовсім й зручно: тратити час на поїздку для запису, який можна зробити за 30секунд по телефону. прицівник СТО, переглянувши журнал дзвінків, дійсно побачив пропущений від мене й сказав, що не передзвонив, бо після мого дзвінка були ще й інші дзвінки. так що дозвонитесь, якщо пощастить! - після балансування коліс зявилась сильна вбрація на кермі при швидкості 30-60км/год. (відео додається). висновок: 340грн. коту під хвіст! доведеться переробляти й ще раз платити! - під час заміни масла й фільтрів майстер прийшов в кімнату очікування й запитав "як замінити паливний фільтр" (показуючи при цьому фото з інтернету, де на машині знято бампер). довелось пояснювати, що потрібно зняти колесо, зняти підкрилок й таким чином провести заміну паливного фільтра. авто - Рено Меган 3. висновок: низький рівень кваліфікації працівників! - при перевірці розвалу-зходження виявилось, що параметри в нормі. жоден болт не довелось крутити. а от оплата при цьому - по повній (250грн.). чому так - не зовсім зрозуміло: трудозатрати на операцію інші. - при переміщенні машини по території СТО після кожної проведеної операції додводилось спочатку йти й розраховуватись за виконані роботи. не логічно й не зручно. невже не можна залишити на рецепції документ на автомобіль й потім після проведення всі робіт розрахуватись? висновки кожен зробить для себе сам, але як на мене мінусів більше ніж плюсів й ціна не відповідає якості!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Vulkan-Service?

Vulkan-Service знаходиться за адресою проспект Незалежності 55, Богунський район, 10029 Житомир, Житомирська область, Україна

Який номер телефону Vulkan-Service?

Зв'язатися з Vulkan-Service можна за номером телефону +38 (068) 494-24-24

Як можна дістатися до Vulkan-Service?

Дістатися до Vulkan-Service можна за посиланням

Advertisements