Відгуки

  1. Василий Шахов ★★★☆☆

    За атмосферу одиниця, офіціантки дуже голосно сміялись за стійкою що дуже дратувало.

  2. Alina Kalashnikova ★☆☆☆☆

    Зайшли на каву, персонала в залі немає, погукали, вийшли дівчата, не привітні, кава не смачна. Виходили побажали дівчатам гарного вечора, то вони навіть очі від свого телефону не відвели. Жахливо.

  3. Victoria Huts ★☆☆☆☆

    Давно такого закладу не відвідувала, тим більше у Львові, де більшість закладів харчування на високому рівні, смачна українська кухня... а тут! По-перше, обслуговуючи 3 столика - офіціант "зашивається". На столі: ні серветок, ні спецій, ні приборів. Кава несмачна, якась бурда. Із їжі було замовлено: сирні палички та пасту з грибами та куркою. Сирні палички були смажені напевно на олії, яку від моменту відкриття закладу не міняли, в них був жахливий запах; а паста просто плава в олії. Персонал непривітний, особливо бармен

  1. Владимир Ткачук ★☆☆☆☆

    Заказазали, піцу, борщ та пасту з соусом болоньеза з м'ясом. В результаті, борщ трохи не доваренний без м'яса в них він. Замість пасти, макарони по флодськи з фаршем, трохи притрушені сиром. Піца барбекю, на смак взагалі ніяк, тісто на краях запечено в сухарі, а ще й в процесі знайшов щось схоже на волосіння яке запечене в тісті. Не рекомендую взагалі! Столи прибирають неякісно, про туалет вже мовчу. Краще заплатити в іншому місці трохи дорожче, але отримати смачну і корисну їжу.

  2. Sofia Lotarova ★★☆☆☆

    Ціни надто високі для такого закладу!!! Меню зіставлене неправельно

  3. Любомир Перик ★★★★★

    Гарний заклад Приємний і ввічливий персонал

  1. Alla Kvachan ★★★☆☆

    Ця кафешка розташована в хорошому місці, близько дороги та зупинки міського транспорту. Саме приміщення потребує оновлення та косметичного ремонту. Часто немає в наявності страв з поточного меню... Ну, але зігрітися філіжанкою кави чи чаю можна завжди. Якщо чесно, ще раз сюди б не зайшла, хіба-що заставили б обставини...

  2. Дмитро Фраюк ★★★☆☆

    Як для привокзальної то може бути, єдине що ціни як в хорошому ресторані.

  3. Олег Дзом ★★★☆☆

    Інтер"єр закладу непоганий, навіть досить цікавий. Кухня, як і обслуга не дуже. Посередній заклад неподалік львівського вокзалу.

  1. Vadym Chub ★☆☆☆☆

    Обходьте стороною. Заклад жахливий. Картопля нагріта раз третій. Їсти неможливо, зубів можна втратити більше, ніж у бійці. У замовлення додали сир за 30 грн., який я не просив. Розтоплений і засохлий на картоплі він був щитом, який захищав офіціанта від миттєвого повернення страви. Також у порції друга попався шматок вугілля (мабуть викопаного з шахти у якій заховано уміння готувати і обслуговувати). Дівчата на кухні постійно сварились і дійшло до того що почали виясняти чия жуйка лежить на прилавку. Сервіс - нуль. Якість страв - нуль. Співвідношення ціна якість - нуль. Бажання повернутись сюди, відповідно, теж нуль.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Potato House?

Potato House знаходиться за адресою площа Кропивницького, 12, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Potato House?

Зв'язатися з Potato House можна за номером телефону +38 (067) 430-01-01

Як можна дістатися до Potato House?

Дістатися до Potato House можна за посиланням

Advertisements