Відмінний садок. Вихователі уважні, порядні. Директор завжди думає про дітей і йде на поступки. Годують відмінно, є заняття фізкультурою і музичні. Готують постановки на свята і вихователь завжди допомагає вивчити вірш. Дуже рекомендую. Дитина і вчиться і розвивається відмінно. Притому працює з 7 до 19, що дуже радує.
Відгуки
-
tg wt ★★★★★
-
Олександра Дубовицька ★★☆☆☆
Нажаль не можу радити цей садок. Моя дитина 2,5 роки відвідувала цей заклад і за цей час в її групі змінилось 5 вихователів ! Плинність кадрів висока. Гарні вихователі в садку не затримуються. Була змушена забрати свою дитину з цього закладу, бо остання вихователька, яка з’явилась в нашій групі виявилась дуже злою людиною і не професійною. Її звуть Олена Василівна. Сильно дивуюсь, що вона досі працює в садку, незважаючи на численні скарги батьків на неї. Олена Василівна, 19 літня жінка, що постійно кричить на дітей, ображає і принижує їх. Залякування і крик - основні принципи її «виховання». Найгірше, що зауважень у свій бік вона не сприймає і вважає свою поведінку нормальною. Я сильно сумніваюсь, що вона взагалі має достатню професійну освіту щоб працювати вихователем. Завідувач скарги батьків ігнорує.
-
Галина Медвідь ★★★★★
Садок чудовий! Завідуюча дуже людяна, готова йти батькам на зустріч, жодних натяків про "спонсорську допомогу". Відвідували ясельну групу, вихователь Ольга Анатоліївна. Дуже задоволені: до дітей ставляться завжди уважно і по доброму, регулярно проводять заняття. Єдиний мінус - на прогулянку взимку виводили рідко, але точно знаю, що в яслах це звична традиція в усіх садочках. У групі дуже тепло, їжа смачна і різноманітна.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ДНЗ 2?
ДНЗ 2 знаходиться за адресою вулиця Вільгельма Котарбінського, Київ, Україна, 02000
Як можна дістатися до ДНЗ 2?
Дістатися до ДНЗ 2 можна за посиланням