Відгуки

  1. Христя Хащак ★★★★★

    Місце для відпочинку супер) Все чисто та комфортно. Великі та зручні альтанки.

  2. Антон Живаго ★☆☆☆☆

    Жахливий ресторан. Мав нагоду сьогодні бути там. Пів години чекали на офіціанта, але він забув про клієнтів. До речі інших відвідувачів теж було небагато. Подякували менеджеру за "обслуговування" і попрощались з рестораном назавжди... Нікому і нізаяких обставин не пораджу цей рагульський заклад!

  3. Ю А ★☆☆☆☆

    Жахливий ресторан. Мав нагоду сьогодні бути там. Пів години чекали на офіціанта, але він забув про клієнтів. До речі інших відвідувачів теж було небагато. Подякували менеджеру за "обслуговування" і попрощались з рестораном назавжди... Нікому і нізаяких обставин не пораджу цей рагульський заклад!

  1. ant.i .septic ★★★★★

    Дуже красиво і нереально смачно

  2. Наталка Паляниця ★★★★☆

    Жабячі лапки ще потрібно потренуватися готувати, а так все добре

  3. Дмитро Лук'янюк ★★★★★

    Гарне місце! Смачна кухня, особливо мангал меню! Є де прогулятись.

  1. Карина Гайнуллина ★★★★★

    Святкувала в цьому ресторані своє весілля. Кухня була чудова, офіціанти уважні та привітні, дякуємо адміністрації за виконання своєї роботи на високому рівні та за втілення наших побажань. Гості і я з чоловіком були задоволені. Єдиним мінусом було місце для розваг і танців.

  2. Каріна Федунь ★★★★★

    Святкувала в цьому ресторані своє весілля. Кухня була чудова, офіціанти уважні та привітні, дякуємо адміністрації за виконання своєї роботи на високому рівні та за втілення наших побажань. Гості і я з чоловіком були задоволені. Єдиним мінусом було місце для розваг і танців.

  3. Kateryna Lu ★★★★☆

    В ресторані відмічали зустріч випускників. Ціни адекватні, кухня досить смачна, дуже багато людей (можливо тому, що був вихідний день, але якшо хочете альтанку, то бронюйте заздалегідь), гарна територія, є де прогулятись. З мінусів: через великий наплив людей бідні офіціанти не встигали обслуговувати, приходилось по декілька разів нагадувати за замовлення, але це мінус керівництву, бо не дивлячись на людність, персонал був привітним; також з мінусів одна вбиральня на вулиці (постійні черги)

  1. Михайло Драла інженер з ОП ★★★★☆

    Завжди привітно зустрінуть, кухня смачна відносно і вартісна, літом прекрасно в альтанках. Заклад раніше називали жабою, було звичайна забігалівка, але людна бо хороше розташування озеро і невеличкий парк, мудрі і далеко бачні підприємці розгледіли перспективі і тепер це сучасний хороший заклад, який дорожить своєю репутацією, хоча і є деякі погрішності з персоналом офіціантами літом коли збільшується наплив, але не значні, вечором в приміщені жива музика правда місця на танці маловато, є мангал тобто страви на вогні з відповідним процесом приготування.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса о?

о знаходиться за адресою вулиця Повітряна, 2, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону о?

Зв'язатися з о можна за номером телефону +38 (067) 743-90-60

Як можна дістатися до о?

Дістатися до о можна за посиланням

Advertisements