Місце для відпочинку супер) Все чисто та комфортно. Великі та зручні альтанки.
Фотогалерея
Відгуки
-
Христя Хащак ★★★★★
-
Антон Живаго ★☆☆☆☆
Жахливий ресторан. Мав нагоду сьогодні бути там. Пів години чекали на офіціанта, але він забув про клієнтів. До речі інших відвідувачів теж було небагато. Подякували менеджеру за "обслуговування" і попрощались з рестораном назавжди... Нікому і нізаяких обставин не пораджу цей рагульський заклад!
-
Ю А ★☆☆☆☆
Жахливий ресторан. Мав нагоду сьогодні бути там. Пів години чекали на офіціанта, але він забув про клієнтів. До речі інших відвідувачів теж було небагато. Подякували менеджеру за "обслуговування" і попрощались з рестораном назавжди... Нікому і нізаяких обставин не пораджу цей рагульський заклад!
-
ant.i .septic ★★★★★
Дуже красиво і нереально смачно
-
Наталка Паляниця ★★★★☆
Жабячі лапки ще потрібно потренуватися готувати, а так все добре
-
Дмитро Лук'янюк ★★★★★
Гарне місце! Смачна кухня, особливо мангал меню! Є де прогулятись.
-
Карина Гайнуллина ★★★★★
Святкувала в цьому ресторані своє весілля. Кухня була чудова, офіціанти уважні та привітні, дякуємо адміністрації за виконання своєї роботи на високому рівні та за втілення наших побажань. Гості і я з чоловіком були задоволені. Єдиним мінусом було місце для розваг і танців.
-
Каріна Федунь ★★★★★
Святкувала в цьому ресторані своє весілля. Кухня була чудова, офіціанти уважні та привітні, дякуємо адміністрації за виконання своєї роботи на високому рівні та за втілення наших побажань. Гості і я з чоловіком були задоволені. Єдиним мінусом було місце для розваг і танців.
-
Kateryna Lu ★★★★☆
В ресторані відмічали зустріч випускників. Ціни адекватні, кухня досить смачна, дуже багато людей (можливо тому, що був вихідний день, але якшо хочете альтанку, то бронюйте заздалегідь), гарна територія, є де прогулятись. З мінусів: через великий наплив людей бідні офіціанти не встигали обслуговувати, приходилось по декілька разів нагадувати за замовлення, але це мінус керівництву, бо не дивлячись на людність, персонал був привітним; також з мінусів одна вбиральня на вулиці (постійні черги)
-
Михайло Драла інженер з ОП ★★★★☆
Завжди привітно зустрінуть, кухня смачна відносно і вартісна, літом прекрасно в альтанках. Заклад раніше називали жабою, було звичайна забігалівка, але людна бо хороше розташування озеро і невеличкий парк, мудрі і далеко бачні підприємці розгледіли перспективі і тепер це сучасний хороший заклад, який дорожить своєю репутацією, хоча і є деякі погрішності з персоналом офіціантами літом коли збільшується наплив, але не значні, вечором в приміщені жива музика правда місця на танці маловато, є мангал тобто страви на вогні з відповідним процесом приготування.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса о?
о знаходиться за адресою вулиця Повітряна, 2, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону о?
Зв'язатися з о можна за номером телефону +38 (067) 743-90-60
Як можна дістатися до о?
Дістатися до о можна за посиланням