При першому знайомстві з цим закладом, з'явилося відчуття, що це велика сім'я, в якій люблять дітей і турбуються про них. І це стало вирішальним при виборі дитячого закладу.
Фотогалерея
Відгуки
-
Оксана Куцик ★★★★★
-
Валентина Бондарцева ★★★★★
Вчимося у школі 15 років)) Спочатку старший пішов у неї, а потім, через 10 років, привели до неї молодшого) В один рік у нас в родині були першокласник та випускник) З молодшим навіть не роздумували куди вести - тільки в нашу школу тому, що такого простору для розвитку дитини не знайдеш ніде. Повага до дітей безумовна. Відношення родинне. Вчителя доброзичливі. Навчання проводиться у цікавій новітній формі. Всі умови для розвитку гармонійної, впевненої у собі, розвинутої дитини надає наша школа. А що ще треба для люблячої мами.)) І да, я обожнюю нашу школу і наших вчителів.))
-
Andrii Mostika ★★★★★
Чудові люди. Менеджер, методист, психолог, вихователі. Бухгалтер. Приємно мати справу з професіоналами, відповідальними та чесними людьми.
-
Анна Цебрик ★★★★★
Працюю в ліцеї вже багато років. Хочу сказати, що мені дуже приємно працювати з людьми, які дбають про дітей, бо школа створена саме для них, а всі працівники мають піклуватися про їхні інтереси та потреби. Вся команда ліцею під керівництвом директора дбає про постійний розвиток дітей та ліцею загалом, постійно займається самоосвітою та саморозвитком. Стосовно нового директора, можу сказати, що людина на своєму місці! Компетентний, уважний, обізнаний, до нього завжди можна звернутися за порадою. Він є справжнім професіоналом, іде в ногу з часом, не дає порожніх обіцянок, дотримується свого слова. До батьків, дітей, вчителів відноситься з повагою та розумінням і у відповідь має таке ж гарне відношення та повагу!
-
MR top4ansky ★★★★★
Викладаю в ліцеї близько 2 років. Мені подобається працювати в новому сучасному педагогічному колективі. Директор дуже фаховий, компетентний і відповідальний освітянин. Підхід до викладацького складу приватного ліцею "I school" на високому рівні. У канікулярний період вчителі постійно проходять навчання, як із професійних компетенцій, так і по навчанню інформаційно-комунікаційних навичок. Слід зауважити, що новий підхід до навчання у сфері ІТ технологій та STEM напрямку в освіті вимагає змін у професійноих компетенціях сучасного вчителя - новатора. Тому особлива подяка директору, що тримає руку на пульсі сучасних інновацій та впровадження їх у навчальний процес для наших учнів. Мені подобається тут працювати, атмосфера спрямована на розвиток ідейних та креативних вчителів. А в таких вчителів виросте нове сучасне покоління дітей!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ліцей I-School?
Ліцей I-School знаходиться за адресою вул. Князя Романа Мстиславича, 14, Київ, Україна, 02192
Який номер телефону Ліцей I-School?
Зв'язатися з Ліцей I-School можна за номером телефону +38 (093) 320-20-30
Як можна дістатися до Ліцей I-School?
Дістатися до Ліцей I-School можна за посиланням