Відгуки

  1. Любов Новоставська ★☆☆☆☆

    Мала дуже неприємну ситуацію і ,походу, спеціально зроблену, не випадково, хоча на касі твердять інакше. Гроші правда мають повернутися, але не суть в тому, а в навмисно пробитому товарі.. Купивши дитині купальник(роздільний) на касі мені пробили як два, мене здивувала сума, тому за хвилину я ж перепитала чому так, зразу ж мені пояснили, що роздільні купальники рахуються як низ і верх окремо, тому така ціна..і пояснювала вже інша пані… виходить вони за одно там. біля себе не мала додатку. Ввечері зайшовши на сайт, зрозуміла що мене розвели, але зробили це навмисно. На наступний день я звʼязалася, пояснення, що це випадкова помилка, але яка помилка. Я мала спеціально їхати . Тратити час і гроші, бо мене помилково хотіли розвести. Вибачення звучали, але всі ми люди, всі помиляємось, якби так було насправді, тоді вдруге як я звернулася ніхто б мені не сказав, що роздільні купальники рахуються низ і верх окремо. Походу така схема їхньої роботи і не на ту попали, тому будьте уважні, і краще мати додаток.

  2. Софія Вархола ★★☆☆☆

    Навіщо вказаний телефон до вашого магазину, якщо ви не берете трубки? Два дня дзвонила з різних номерів- збивають або не відповідають. Дуже дивна така поведінка, до інших магазинах вашої мережі у Львові жодних зауважень немає, дівчата робили все, для того щоб мені допомогти, відповідають на телефон, ввічливі. А щодо цього магазину прохання відповідати коли дзвонять)

  3. Ірина Бернацька ★☆☆☆☆

    Адміністратор магазину не вміє комунікувати з клієнтами. Хамить. Ціни на товар відрізняються. Прошу розібратися зі своїм персоналом. Бачу негативних відгуків досить багато. Якщо дівчата не справляються зі своєю роботою, то їх потрібно замінити, а не чекати чергової скарги.

  1. ALINA STASHKIV ★☆☆☆☆

    Добрий день! Обслуговування низьке, консультант, який працює в залі хамить через те, що неправильно склали одяг(не тою стороною). Прошу звернути увагу і провести бесіду з консультантом, дівчина з чорним коротким волоссям.

  2. Світлана ★☆☆☆☆

    Рівень обслуговування ніякий. Працівниця залу дає некоректні зауваження на підвищених тонах!!! Безлад на стелажах. Якщо дівчата не справляються, варто знайти заміну ( бо час на розмови вони мають!!!) Не має ніякого бажання більше відвідувати цей магазин...

  3. Оля Дзидз ★☆☆☆☆

    Добрий день! Звертаюсь вдруге. Перший раз писала про те, що замало примірочних на такий великий магазин і бачу не тільки я одна такий відгук писала і магазин це зовсім до уваги не бере . Звертаюсь вдруге з новим негативним відгуком. Персонал! Неділя, 28.07.2024 Та, яка біля примірочних(чорне волосся) - культури "0" , прошу провести бесіду з нею, була настільки здивована, що не подумала одразу звернутися до керівництва. Ситуація така. Зайшли у найбільшу примірочні : я і мої діти , всього нас було четверо. Шторка закрита, приміряє дівчинка-підліток, тут вривається , відкриває шторку працівниця, та котра має розносити не підійшовший розмір, і на повний голос " Чому вас стільки багато зайшло в примірочні?" Я відповіла- Тому що нам так комфортно. Відповідь: ,,Чекайте, є певні правила ." А Скільки тоді можна заходити в цю примірочну? -Двоє! - То так і напишіть по двоє максимум заходити! РS. Черги в цей час не було Це мене дуууууже обурило. Якби в цей момент дівчата голі були, це ж це саме що в туалет вриватися, чому двоє, троє зайшли? Скажіть будь ласка, це входить у її обов'язки відкривати клієнтам шторки і провіряти скільки людей там є? І доречі, дівчата знайомої теж скаржились, що їх вигнали з примірочної працівники, через те , що сміялися, під час того як приміряли.

  1. Dima Omel ★☆☆☆☆

    12.07.2024 1. Керуюча магазином,яка на вимогу представитись ігнорує прохання.Бейдж відсутній.Ким вона себе там вважає?! 2. Черга з більше ніж 20-ти людей,задаємо питання:„чому при трьох наявних касах,працює тільки одна?" На що керуюча відповідає,ЩО ЦЕ НЕ ВЕЛИКА ЧЕРГА,а всі дівчата на обіді(година була 14:15) На наступне запитання: "з якої і по яку годину в них обід?" відповіді не отримано!!! Доречі сама керуюча була відсутня в залі,за нею бігала касирша в підсобне приміщення?! Прохання розібратись з персоналом і навчити їх елементарної етики і поваги до покупців!!! 3. Літо в розпалі,а у відділах для дітей ( безпосередньо для дівчаток) відсутні футболки,шорти спідниці!!!!??? Зате зимовим одягом завішані всі стелажі? Не зрозуміла позиція команди Sinsau у місті Яворів!!!

  2. oksana verbenec ★☆☆☆☆

    Оцінка низька, бо в такому великому магазині лише три примірочні, хоча можна було б додати ще хоча б дві. Заходила кілька разів,- весь час черги. Наступного разу не хочеться заходити, бо треба чекатииии

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса sinsay?

sinsay знаходиться за адресою вулиця Павла Тичини, 3, Яворів, Львівська область, Україна, 81000

Який номер телефону sinsay?

Зв'язатися з sinsay можна за номером телефону +38 (067) 423-91-57

Як можна дістатися до sinsay?

Дістатися до sinsay можна за посиланням

Advertisements