Про нас

The Cult — це стильний бар з авторськими коктейлями. Тут приємна атмосфера та гарна музика. Це чудове місце для вечірнього відпочинку.

Advertisements

Відгуки

  1. Olivia Silent ★★★★☆

    Вареники з вурдою топ, якби ще не плавали в жирі від шкварок, були б ідеальні Піца з прошуто норм А от вареники з вишнею не смачні самі по собі, ще й обліплені якоюсь твердою посипкою невідомої генези

  2. Олександр Мілецький ★★★★★

    Гарне місце поснідати. Все досить оперативно подається. Страви смачні

  3. Николь ★★★★★

    Зайшли до кафе, за барною стійкою стояли три офіціантки, привітно посміхалися. Ми зайшли на другий поверх, майже нікого не було. Грала спокійна музика. Принесли майже зразу їжу, гарно, офайно покладена на тарілки. Порції не малі, та й не великі. Є балкончик з столиками. Запитали, чи можна зробити кондиціонер холодніше, сказали що "звичайно, можна". Також можна було додати або прибрати щось з страви. Ціни невеликі. Гарна атмосфера. Дуже смачна їжа. Ми повноцінно поїли. Дякую за таке приємне обслуговування, смачну їжу та атмосферу! Залишили чайові. Дуже рекомендую це кафе. Є сторінка в інстаграмі. Все на вищому рівні. Заходьте!

  1. Валерія ★★★★☆

    Доволі смачна їжа, замовляли багато різного, бо жили поруч, то 9/10 страв - смачні. Єдине, будьте обережні з бограчем, може бути занадто жирним, нудило потім ще добу. Смачні десерти, чізкейки – то любов. Дівчата - офіціантки дуже ввічливі. Єдине, хотілось би, щоб столи протирали частіше. Ціни бюджетні, а порції нормальні, наїстися можна спокійно. Більше нарікань не маю.

  2. Ірина Мінчук ★★☆☆☆

    Відпочивали в Ясіні і заходили двічі, перший раз було все наче добре, зайшли на наступний день і принесли майже повністю сиру ковбаску, по розрізанні почала витікати кров(покликали офіціанта і через пів години принесли вже допечену), вареники були не дуже смачні(в деяких вишні навіть не було) Також не дуже чисто в залі(валялись дохлі мухи)та в туалеті Єдиний плюс що великі порції

  3. Вікторія Шульга ★★★★★

    Гостинне місце, привітний персонал. Чизкейк ніжний та смачний. Приємно просто посидіти та порелаксувати.

  1. Мелания Костенко ★★★★★

    Класний ресторанчик! Приємні дівчата! Підказали піші прогулянки поблизу! Смачна кава і неймовірні Наполеон та меренгове тістечко! Рекомендую! (Можуть робити трошки довго, але смачно))

  2. Juli Ko ★★★★★

    Смачна кава, ввічливий персонал) гарно і затишно ! Добре місце для відпочинку або роботи )

  3. Елена Покорская ★★★☆☆

    В цей ресторанчик пішли по відгукам, але дуже розчаровані їжею(. Атмосфера приємна, дівчина офіціант - молодець, смачне крафтове пиво. Замовили одне з блюд "Плескавиця"(м'ясо з овочами гриль та печеною картоплею) - печена картопля - то пересмажені у фрітюрі чіпси. Форель також не сподобалась - дуже суха і прісна.

  1. Юлія ★★★★★

    Шикарне кафе! Все дуже сподобалося: і персонал, і їжа, і як прикрашений сам заклад у новорічному стилі. Дуже оригінальна подача бограча, з підігрівом) Офіціантка була приємна, дякую) Чекали не довго. Чек на ціни середній, декілька фото додам. Страв на вибір багато, є з чого вибрати і дітям також. Біля закладу є стоянка для авто. Ми були з собакою і нам зауваження не зробили, за що окремо дякую)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса al Maestro?

al Maestro знаходиться за адресою вулиця Грушевського 33, 90630 Ясіня, Закарпатська область, Україна

Який номер телефону al Maestro?

Зв'язатися з al Maestro можна за номером телефону +38 (097) 321-91-23

Як можна дістатися до al Maestro?

Дістатися до al Maestro можна за посиланням

Advertisements