Туалет працює дві кабінки, над запахом треба попрацювати. На касі дівчата нормальні, проте коли до них підійшли і попросили серветки, бо немає папіру почався скандал. Всі відвідувачі стали винні, що немає паперу і він швидко закінчується. Прибиральниця на всю заправку кричала матом, що зараз дасть папір. Враження залишились не приємні. Бажаю, щоб відкрилася інша заправка, що буде справлятися з обігом відвідувачів.
Фотогалерея
Відгуки
-
Yana Kolodii ★★☆☆☆
-
Максим Орлюк ★★☆☆☆
Насправді це вже не манго а БРСМ, Обслуговуючий персонал приємний, а ось запах в туалеті навпаки(взагалі там катастрофа грандіозна з WC) швидко обслуговували, смачні хот доги. Але завжди черга, це перша заправна станція після кордону, тому там бувало усе і з усюди) але тільки не 19дівок будьте обережні і дотримуйтесь правил особистої гігієни та дистанції між собою.! Раді вітати вас в Україні)
-
Roman Tesliuk ★★★★★
Норм. Але жіночка на касі помилилась і хотіла щоб я заплатив 1100 грн за заправку Матіза.. газом... :))))
-
max komisarchuk ★★☆☆☆
АЗС БРСМ начебто не так давно відреставрована радянська заправка. Вода в крані воняє металом, а прибиральниця така економна, що рідке мило в туалеті розводить водою в співвідношенні 95% вода 5% мило ( відмити руки від вонючої води не вдалось ). А от оператори привітні.
-
Roman Dah ★★★★★
Ціни на пальне дуже дешеві, і пальне відмінне wog i okko навіть не зрівняється! Ще до кінця місяця акція на пальне Я вот дизель взяв за 22 грн за літру
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Mango?
Mango знаходиться за адресою Шегині, Львівська область, Україна, 81321
Як можна дістатися до Mango?
Дістатися до Mango можна за посиланням