Відгуки

  1. Bogdana Korovaeva ★★★★★

    Гарні новорічні фотозони. Їжа нормально приготовлена. Обслуговування було також нормальне.

  2. Uliana Makarenko ★★★☆☆

    Забронювали столик на вулиці, коли прийшли він був запилений, а дивани не були чистими, на мою думку прибрати можна було завчасно, а не на прохання клієнта. Загалом гарна атмосфера, хороше обслуговування і смачна їжа

  3. Юлічка Халавка ★★★★★

    Дуже позитивні враження після відвідування цього закладу! Ми спробували дуже багато страв з меню і помітили красиві презентації, цікаві смаки, чудові коктейлі. Найбільше сподобалась качина грудка су від, а найменше вразила індичка, тушкована у вині, так як її було дуже мало і збоку 2, як на мене, пересушених хлібця. Окремо хочеться відмітити обслуговування. Сомельє Дмитро розказав все до деталей, відповів на всі питання і справив дуже хороше враження! Дякуємо за смачну їжу та чудове обслуговування!

  1. Tetiana Bezzubiak ★★★★★

    Ми відсвяткували своє весілля в цьому неймовірному закладі, і це було незабутньо! Їжа була просто смачною, а персонал — надзвичайно привітним, всі гості залишилися більш ніж задоволеними. Локація, розташована посеред парку, додала святу особливої атмосфери. Комунікація з адміністратором була дуже легкою—всі організаційні питання вирішувались без жодних проблем завдяки його величезній допомозі, особливо у складанні меню. Під час святкування було багато офіціантів, і всі вони відразу реагували на будь-які питання, будь то розбитий стакан чи інше прохання. Сам інтер'єр закладу та загальна атмосфера справили неймовірне враження, додавши святу особливого шарму. Все було просто чудово, і ми залишилися надзвичайно задоволеними. Вже з нетерпінням чекаємо можливості організувати там наступні свята!

  2. Nazar Mykhailov ★☆☆☆☆

    Подобається це місце,однак сьогодні сервіс повне ДНО! 1. Пройшло 50хв. Каву яку замовляли так і не принесли, воду також яку раз 5 просили у офіціанта! 2. Не уточнили в якому порядку виносити страви і в першу чергу винесли фондан, а після- борщі. 3. Не укомплектована повноцінно подача борщу. Тобто в кожного на тарілці чогось не вистачало. На одній не вистачало приборів,на іншій часника, і так далі… для нас це важливо ,оскільки ми тут дуже любили раніше борщ, а тепер сумніваюсь що ми його тут будемо їсти! 4. Серветки довелось взяти самим на барній стійці, бо так їх і не принесли. 5. В доповнення до подачі, яку ви можете бачити на фото ,борщ прийшов розлитий ,але ми ж не могли повитирати самі-оскільки салфеток ми не мали)) 6. Хостес просто не звертає уваги коли до неї звертаються і просто ігнорить. Підсумуємо ще раз- Сервіс дно!!!!

  3. Lesia LV ★☆☆☆☆

    Вперше пишу відгук, оскільки просто не можу стримати слів. Нещодавно відвідала цей заклад, замовила пасту Карбонара, де у тарілці в подарунок отримала СКЛО!! Повідомила про це адміністратору, проте мене просто проігнорували. Мені не потрібно було жодних "знижок" чи тому подібне, проте я не почула елементарного вибачення за скло у тарілці, яке б могло поранити мене. Дуже прикро, що трапилась така ситуація, адже, насправді, ресторан доволі красивий. Водночас будьте обережні та уважно придивляйтесь, що вам подають у страву.

  1. Mariana U ★☆☆☆☆

    Просто жах(((( СЕРВІС ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ - на повному 0!!!! Святкували день народження у подруги Не підготували стіл, не виставили усі замовлені страви, по декілька разів підходили і уточняли. Офіціантів шукали з лупою, а якщо пробігали то до нас не підходили! По декілька разів кликали щоб обслуговували нас!!!! Сервірування столу то взагалі АТАС

  2. Андре ★★★★★

    Якщо Ви хочете спокійного відпочинку і релаксу своєї душі - то Вам саме сюди. Затишна атмосфера, великий зал гарно прикрашений,вражаючій краєвид та ландшафтний дизайн цього місця не залишать байдужим жодного відвідувача. Неймовірні страви розраховані на любий смак та гаманець. Цінова політика адекватна за страви такої якості, подачі та неймовірного смаку. Обслуговування на найвищому рівні: ненав’язливо, тактовно, вчасно подали, вчасно замінили тарілки. Виникає бажання повертатися сюди знову і знову... Дякую за відмінне проведення часу в вашому ресторані, обов'язково повернемося до вас ще!

  3. Л. Шершнёва ★☆☆☆☆

    Раніше дуже любила Ваш заклад ,проте останнім часом,відвідування ресторану перетворюється на одне лиш розчарування... Сервіс просто жахливий став: Офіціант то забув про воду,про яку ми нагадували два рази,то офіціант просто тебе ігнорить,бачучи ,що ти хочеш щось замовити або попросити і на кшталт такого дуже багато речей,всіх не описати.Просто складається все в неприємний присмак.І це не лише один офіціант,а це було декілька разів поспіль... А крайній раз,коли я у Вас була в пт.то мені офіціантка взагалі хамовито відповідала ...На слово "дякую" не почула жодного "будь ласка/прошу".Я вже не кажу за "Смачного/чи Вам все смакує"...

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Park. Art of Rest?

Park. Art of Rest знаходиться за адресою Вул. Вітовського, Заїзд на паркінг ресторану з, вулиця Героїв Майдану, 43А, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Park. Art of Rest?

Зв'язатися з Park. Art of Rest можна за номером телефону +38 (067) 008-22-22

Як можна дістатися до Park. Art of Rest?

Дістатися до Park. Art of Rest можна за посиланням

Advertisements