Відгуки

  1. Яночка Александровна ★★★★★

    Як завжди - супер смачно, швидко і естетично. Саня Лисий ваще красава!!!!

  2. Діана Відьмакова ★★★★★

    Смачно , насичений соєвий соус, рис правильної консистенції, добре заправлений

  3. Sasha Kozak ★★☆☆☆

    Персонал приємний, зробили швидко, але роли дуже посередні, рису багато, начинки мало, і таке відчуття ніби ножі тупі були бо деякі кусочки ніби порубали

  1. Koroleevaa Rastu ★☆☆☆☆

    Нам дали 1 палички на цілий сет , та 1 соєвий соус на 50 шт суш це смішно , суші всі в перемішку як каша , суші було дуже погано упаковані васабі та імбир немає жодної банки мушу їсти або вилкою як кашу або викидувати у сміття, другий варіант більше підходить огидно їсти це не можливо їсти можу Вам надіслати фото якщо ви бажаєте зіпсувати собі настрій та апетит замовляйте тут ... Не обрізані кінці рис ніби вчорашній сніданок для щурів буде хорошим але не для людей!

  2. Інна Довганюк ★☆☆☆☆

    Сьогодні зайшла на Садовій і замовила від шефа набір + роли океанія. Попросила на 4 осіб. Оплачувала двома рахунками, була одна в закладі, сказали зачекати 20 хв і чекала на замовлення. Сума чеку 816+339. Вдома, відкривши замовлення, там де мали бути роли океанія, на картинці це тунець з лососем в реалі напевно щось інше підклали. Замість 4 наборів було 2. А в мене сімʼя з 4 осіб. Це вперше я взяла на виніс і вперше таке розчарування. Досвід замовлень суші від інших «точок» завжди через телефон або інтернет і завжди було ок. Таке вперше отримала. Неприємно. Фото перше це ніби «океанія», друге це сет. Сімʼя почала вже їсти, як я побачила «що щось не те». Прикро. Ти ніби і присутні, але не можу ж я контролювати і привселюдно перевіряти. Все на довірі.

  3. Віктор Холод ★☆☆☆☆

    Брали з собою акційний Мега сет 1.5кг. Все було би нічого, але: 1. Одного ролу не додали (міні рол Крабік) 2. Рол Аяші (попалися три великі кісткі від риби якими пошкодив піднебіння, незважаючи на те, що риби в цьому ролі навідь немає.) 3. Замовили додатково дві порції васабі, а дали тільки одну.

  1. Viki Rabchuk ★★★★☆

    Замовили великий сет Рибні дні, процес замовлення швидкий, суші були горячі, але по вкусу були не всі смачні. Горячі вкусні, з рибою вкусні, а якісь не дуже. В загалом 4,5 зірок ставлю. Часто не попереджають при замовленні, що платна упаковка. Але це нюанси

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sushi Story?

Sushi Story знаходиться за адресою вулиця Садова, 2а, Львів, Львівська область, Україна, 79021

Який номер телефону Sushi Story?

Зв'язатися з Sushi Story можна за номером телефону +38 (093) 170-24-44

Як можна дістатися до Sushi Story?

Дістатися до Sushi Story можна за посиланням

Advertisements