Відгуки

  1. Max Voitsekhovsky ★★★★★

    Замовили сет пізно ввечері в неділю, дівчинка оператор дуже чемна і приємна, повідомила що привезуть за 90 хвилин, а по факту менше години чекали) рекомендую, що суші сет, що доставка, що компетентність персону - все сподобалося!

  2. Sveta Stiekolshchykova ★★★☆☆

    Суші дуже смачні, тільки дуже засмутила доставка. Замовлення було зроблено (згідно чеку) о 15:35, сказали чекати +-90хв. Оплата пройшла о 18:29. Після такої "швидкої" доставки, трошки перехотілося робити у вас замовлення. Суші чудові, а сервіс такий собі.

  3. Staszka ★★★★☆

    Вперше замовляла нині через сайт, все зручно та швидко, зателефонували та все підтвердили. Пані курєр була дуже добра, та зателефонувала одразу як прибула. Суші - гарні та смачні (брала драконів - топ). Єдині мінуси: з вугром подекуди траплялися кісточки, кунжута було дуже дуже багато, хоча можливо для когось то буде плюсом)) Але в цілому я дуже задоволена. Замовляла минулого разу у Крафті - не такі смачні як тут, і дорожче. Дякую! Теперка замовлятиму у вас.

  1. Виктория Королева ★★★☆☆

    Перше прийшли в заклад , а персонал кричить між собою 3-х поверховими матами. Це ті люди які роблять їжу,я вважаю,що це повний жах!! Нори ризинове та не їстівне, в середині ролов порізано все великими шматками. Прошу брати це до уваги!!!!!!

  2. Зоряна Симченко ★★★★★

    Дуже смачно, завжди користуємось тільки цією доставкою) всім рекомендую ❤️

  3. Юра Стефанишин ★★★★★

    Дуже-дуже смачні суші!!!!!Порції великі,окуратні,доставка швидка!Мені все сподобалось,супер!!!Молодці,дуже вам дякую!!!Від сьогодні буду замовляти суші лише у вас!!!

  1. Євгенія Гогола ★☆☆☆☆

    замовили суші. рис клейкий, суші розвалюються ,ну це не найгірше. в деяких ролах замість огірків лише їх шкірки . щей так грубо нарізані. Фото надіслали , фідбеку нуль. тому не рекомендую. спочатку були непогані роли , але з кожним разом все гірше і гірше.

  2. Anna Seidova ★☆☆☆☆

    Курʼєр доставив замовлення без термосумки, та без будь яких охолоджуючих елементів при температурі на вулиці 33 градуси. Пакети були просто складені на пасажирському сидінні. На моє зауваження, кур’єр відповів, що тільки виїхав і тут нічого страшного не має.

  3. Христина Плюсніна ★☆☆☆☆

    Нікому не раджу замовляти! Зробила замовлення о 13:53, о 14:45 нарешті до них додзвонилася САМА. Вул. Стрийська в Осама не вважається Стрийським районом, тому вони передали замовлення в Франківський. Мене поперекидали з лінії на лінію, потім кинули трубку. Кінцевий підсумок: замовлення не опрацювали/загубили і т.д. Замість поїсти "Вибачте" і все. Не запропонували знижку/швидку доставку тощо. Ще не бачила, щоб так було наплювати на клієнтів. Не ризикуйте витрачати час, бо вас з легкістю підведуть.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Осама суші?

Осама суші знаходиться за адресою вулиця Петра Дорошенка, 58, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Осама суші?

Зв'язатися з Осама суші можна за номером телефону +38 (093) 506-16-85

Як можна дістатися до Осама суші?

Дістатися до Осама суші можна за посиланням

Advertisements