Навіть персонал спілкуватись з людьми! Зовсім не привітні. Ходив сюди часто, все було чудово, але цей раз розчарував. Повертатись більше не буду! Мало того обдурили на гроші, взяти спартак, сінабон та два лате карамель, мало вийти 444 грн, але заплатили 471 грн.. жах.
Фотогалерея
Відгуки
-
Олег Татарінов ★☆☆☆☆
-
Людмила Поліщук ★☆☆☆☆
Любила це місце, до вчорашнього дня. Зайшли в кав'ярню, о 20:40 зробили замовлення, тістечка, кава. Кілька хвилин пішло на видачу замовлення. О 21:00 нам оголосили: ми зачинені, виходьте. З одного боку ми не почитали вивіску, що заклад працює до 21:00 (але от чесно: хто їх читає), з іншого - приймаючи замовлення можна було попередити, що кав'ярня скоро зачиняється. О 21:00 нас фактично вигнали. І ми за це ще й заплатили гроші. Така собі клієнтоорієнтованість. Більше не піду. Хочу заклад був серед улюблених.
-
я я ★★★★★
Coffee Lab на Садовій - дуже класне місце для кави та відпочинку. Атмосфера затишна й спокійна, приємно посидіти самому або з друзями. Кава смачна, є як класичні напої, так і щось цікаве на кшталт фільтру. Десерти теж смачні, особливо подобається те, що асортимент часто змінюється і завжди можна спробувати щось нове!. Окрім кави, приємно здивувала кухня. Меню досить велике — можна знайти і сніданки, і легкі перекуси, і повноцінні страви. Готують швидко, смак свіжий і збалансований. Все виглядає сучасно і “по-кофейному”, але при цьому ситно. Персонал привітний, завжди допомагають з вибором. Рекомендую тим, хто цінує хорошу каву та приємну атмосферу!
-
Ivan Black ★☆☆☆☆
Нажаль після відвідування кав'ярні нічого позитивного не залишилось, колись давно любима кав'ярня зійшла на ній і ось чому: 1) відсутні ціни на десерти 2) найгірші баристи у плані моральної взаємодії з клієнтом Найгірші локації з мною відвідуваних за останні пів року: а) Садова ТЦ, неприємний персонал, довге очікування бо у них доставка, крик у твою сторону клієнта бо не прибрав тарілку, камон за такі гроші ще й самообслуговування, це дикість б) найгірша кав'ярня Львова: вулиця Джерельна, деякий час працював у ТЦ Форум поряд, під час тривог чи мінувань скоренько біг за хот-догом чи якимось сендвічем і в укриття. Найбільше мені запам'яталась працівниця, як її кличе інший персонал "Бодя" маленька дівчинка яка взявшись готувати тобі перекус може послати тебе на**й прямо біля тебе нічого не встидаючись, бо ти замовив у "запару" Не знаю куди дивляться власники Та для чого їм камери з явним функціоналом запису звуку Наразі користуюсь іншими кав'ярнями де з хамством не стикаюсь, а ціни менші Єдиний хороший заклад у ЖК Велика Британія на вулиці Шевченка, там персонал дійсно няшки, особливо дівчинка з чорним волоссям, люблю коли вона на зміні І звичайно, що власники дають відповіді тільки на позитивні відгуки, а об'єктивно відповісти на негативні зможете?
-
Марічка Березовська ★★☆☆☆
Не сподобалось- самообслуговування, якщо хочеш посидіти в закладі сам собі принось , а ще й прибери!!!! Це найбільш обурює, в такому закладі. НАЙМІТЬ ОФІЦІАНТА!!!! Або обслуговуйте лише з собою! Взяла еклер і каву лате. На десерти ціни немає, чек не дають, в меню десертів теж немає- тому скільки коштуватиме вам десерт здогадуйтесь самі, або на розсуд персоналу. Не рекомендую!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Coffee Lab?
Coffee Lab знаходиться за адресою вулиця Садова, 2а, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Який номер телефону Coffee Lab?
Зв'язатися з Coffee Lab можна за номером телефону +38 (063) 344-72-75
Як можна дістатися до Coffee Lab?
Дістатися до Coffee Lab можна за посиланням