Відгуки

  1. Тетяна ★☆☆☆☆

    Відпочивали три дні в комплексі, й за вечерею на третій день чоловік отруївся Том-ямом в Азії, вночі я викликала в готель швидку бо він вже втрачав свідомість й мав температуру під 40 Ресторан повівся по-свинськи- просто зробили вигляд що вони ні до чого й в них все добре. Ніякої заботи, пропозиції чи хочаб компенсації швидкої ніхто нічого не запропонував. Це просто край відповідальності та сервісу

  2. Олег Бочкарёв ★☆☆☆☆

    Були у цьому ресторані 28.10.2025р. Враження жахливі. Качку по пекінськи ми чекали, УВАГА, 1 годину 47 хвилин! Коли її нарешті принесли - це виявилося просто варена, підкреслюю ВАРЕНА качка, покрита (я не жартую) червоним клеєм без смаку. Це було настільки огидно, що а ні ми, а ні наші друзі не стали їсти цю гидоту. Очевидно, що в ресторані не мають уявлення про цю страву. Мікс грибів, як і броколі, був зі смаком блювоти. Єдиним, чого було не страшно торкатися був десерт і чай. Люди за сусіднім столиком підвелися і пішли не дочекавшись свого замовлення. На всі наші зауваження, нагадування та прохання офіціант і менеджер безпорадно розводили руками і не могли нічого, хочаб якось, пояснити. Будь-який з ресторанів на території готелю набагато, наголошую НАБАГАТО краще цього. Так що там на території готелю….. просто будь-який ресторан у який ви тицьнете пальцем, буде краще за це. Думаю, що меншим розчаруванням буде просто з'їсти хотдог на будь-якій заправній станції. Було соромно перед друзями, яких ми запросили на вечерю. Цей ресторан - ганьба для такого, в усіх сенсах класного готелю як Емілі

  3. Ira H ★★☆☆☆

    Гарний ресторан, із плюсів - все в меню свіже і можна не боятись навіть з відключеннями світла, приємна атмосфера. На страви потрібно чекати 50 хвилин навіть коли ресторан зовсім пустий, але це ок. Але їжа відверто не смачна, із половини випробуваного меню сподобався тільки поп корм із креветок. Всі роли на 2 із 10. Порції мікроскопічні, хоча це я не брала за критерій - можна замовити 2 порції, але все ж - не дуже приємно. Дали цьому закладу кілька шансів, бо я паназійську кухню, але на жаль

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ASIA Restaurant?

ASIA Restaurant знаходиться за адресою вул. Богдана Хмельницького, 9Б, Винники, Львівська область, Україна, 79495

Який номер телефону ASIA Restaurant?

Зв'язатися з ASIA Restaurant можна за номером телефону +38 (063) 960-01-06

Як можна дістатися до ASIA Restaurant?

Дістатися до ASIA Restaurant можна за посиланням

Advertisements